Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Android vs iPhone OS 3.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#151 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 05 sierpnia 2009 - 12:55

Ja zakładając ten temat miałem na myśli obiektywne spostrzeżenia na korzyść jak i nie korzyść każdego z tych dwóch systemów bo zdaje sobie sprawę że żaden z nich nie jest idealny a co więcej daleko im do tego, ale trzeba pamiętać że to jest po prostu telefon :)


tak, to po prostu telefony. inne telefony. nie widzę potrzeby ich porównywania bo jeżeli byłyby równe w każdym rozpatrywanym aspekcie to wtedy byłoby to jak porównanie dwóch iPhone'ów. rozciąganie tej dyskusji to niczego chyba sensownego już nie doprowadzi ;)

#152 dr4g0n

dr4g0n
  • 201 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 sierpnia 2009 - 21:07

jeśli ktoś chce czasami czytnąć coś o HTC Hero to zapraszam: Devil is in the detail

#153 pneumok0k

pneumok0k
  • 4 postów

Napisano 05 listopada 2009 - 21:15

Dwa miesiące temu miałem Era G1, teraz mam iphone 3g. Os iphone jest zdecydowanie lepszy. Strony przewijaja sie płynnie, mulitouch płynny. W G1 nie dało sie tak ładnie przewijac wszystkiego. Iphone lepiej chodzi. W G1 dobry był tylko trackball. Mozna było trafić w nawet malutki link bez zadnego powiekszania.

#154 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 20:40

Wiem że może jest to troszkę odkopywanie starego tematu ale ja go utworzyłem także może mi to administracja wybaczy, na temat natrafiłem zupełnie przypadkowo w Google w każdym razie jak dla mnie wygląda sytuacja na dzisiaj cóż w dalszym ciągu mam G1 i iPoda Toucha 1G, na G1 Android 2.1 na Touchu najnowsze dostępne oprogramowanie czyli 3.1.2 a z tego co wiadomo to nowości z 4.0 będą chodzić tylko na nowszych urządzeniach niż moje chyba że wyjdzie także jakiś kastrat 4.0 dla słabego sprzętu, w każdym razie co mogę powiedzieć na teraz w tym temacie otóż Android w szybkim tempie się rozwija i wprowadza coraz to nowsze funkcje jak i efekty graficzne w moim telefonie co powoduje że od wersji 1.5 do 2.1 zmieniało się bardzo dużo i sporo na tym zyskałem, co do iPhone OS przygodę z nim zacząłem od 1.1.4 i co się zmieniło no właściwie nie wiele na plus czy minus, cóż apple wprowadza nowości dla coraz to nowszych modeli urządzeń nie dając ich starym użytkownikom do czego można się przyzwyczaić, na dzień dzisiejszy iPhone OS jest stabilniejszy i posiada ładniejsze GUI a cała reszta na plus androida. W każdym razie czekam na konferencje Apple aby się przekonać co wybierać w przyszłości :)

#155 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 09:54

Stary... cały powyższy tekst jest jednym zdaniem. Nie dało się tych bezcennych rozważań podać w innej formie? Byłem na "Twojej stronie o tematyce komputerowej" i domyślam się że poprawne pisanie nie jest Twoim hobby, ale w trosce o siebie i innych spróbuj pisać tak, żeby dało się cokolwiek zrozumieć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych