Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zmniejszyć rozmiar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciejwilu

maciejwilu
  • 654 postów

Napisano 16 lipca 2009 - 23:18

Witam, ponieważ zaczynam dopiero przygodę z montażem filmików w iMovie, mam pytanko.zmontowałem 4 min filmiku, chciałem go przesłać na emaila do kogos (ten ktoś ma PC).posiadam program do konwersji Xilisoft Video Conwerter, przerobiłem na Avi ale plik ma 57MB !Jak przerobic taki filmik by przeszedł na pocztę a jakość byłaby dobra?dzięki za pomoc

#2 banzai

banzai
  • 270 postów
  • SkądGliwice

Napisano 17 lipca 2009 - 06:32

Udostępnij>Eksportuj film... i tam masz opcje wielkościowe do wyboru. PCtowiec wystarczy, że pobierze sobie QuickTime'a. Odradzam jednak przesyłanie filmików pocztą - lepszym rozwiązaniem jest wrzucenie filmu na YouTube. Jak boisz się o prywatność, to po prostu zaznacz, że film jest do prywatnego użytku only i kłopot z głowy - zobaczą go tylko osoby, którym podasz link. No i nie musisz się martwić na jakiej to będzie platformie oglądane :)

#3 maciejwilu

maciejwilu
  • 654 postów

Napisano 17 lipca 2009 - 21:40

Z udostepnieniem to próbowałem wybierałem przenośny format.Problem jest taki,że ktoś kto ma to otwierać nie musi mieć QuickTime,to ma być plik dla ewentualnych sponsorów,musze im przesłac w takim formacie (avi,vma) zeby mogli od razu otworzyć bez sciagania dodatkowego oprogramowania. a na razie moja "konwersja" kończy sie plikiem 57MB, i cholera nie wiem co jeszcze moge zrobić.,

#4 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 18 lipca 2009 - 11:27

Wyslij na cd bo kurde wydaje mi sie ze do 20mb bedzie ciesko z dobra jakoscia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych