Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Samsung f480+iTouch=iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Geforce666

Geforce666
  • 19 postów
  • SkądKnurów

Napisano 27 czerwca 2009 - 13:00

Witam. Prosze o radę użytkowników iPhona. Posiadam zepsutego iPoda Touch 1g (jedna sluchawka dziala na wyjsciu), koszt naprawy to 150zl. Wpadlem na pomysł aby sprzedać tego iPoda za około 450zl oraz prawie nowego samsunga f480 i kupic iPhona uzywanego. Moje pytanie brzmi czy oplaca sie taka zamiana i ile lat gwarancji mial iphone 2g? Doradzcie cos bo nie wiem co robić. Pozdrawiam.

#2 Leonard

Leonard
  • 1 193 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 13:53

Jasne, że się opłaca. Jeżeli możesz dwa gadżety zamienić w jeden, to ja widzę*same plusy. Co do gwarancji - chcesz kupić używanego iphona, więc będziesz miał tyle gwarancji ile zostało dla sprzedawanego egzemplarza. Pozdrawiam.

#3 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 27 czerwca 2009 - 14:06

Przejrzałem trochę aukcji i znalazłem odpowiednią dla Ciebie - APPLE iPHONE 8GB 3G PL MENU GWARA FAKTURA VAT (671784354) - Aukcje internetowe Allegro

Wydaje mi się odpowiednia ale nich ktoś z forum jeszcze się wypowie.

#4 Geforce666

Geforce666
  • 19 postów
  • SkądKnurów

Napisano 27 czerwca 2009 - 14:53

Z kupnem nie musze sie tak spieszyc bo niewiadomo ile tygodni bede czekal az ktos kupic te 2 urzadzenia, ale dzieki za pomoc. Chyba na 100% jestem zdecydowany ze kupie iphona, jak znajde jakas sensowana propozycje to sie jeszcze odezwe co o niej myslicie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych