Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wi-Fi USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 wyspapl

wyspapl
  • 9 postów

Napisano 08 października 2006 - 19:42

Siemasz! Mam maly problemik nie moge sobie poradzic z modemem wi-fi pod mac osx mam modem pentagram hornet i nie moge za chiny se z nim poradzic ani sterow ani wogole nic :) pomozcie bo normalnie zaraz polamie mojego iBooka POMOCY!!:-x

#2 tskisiu

tskisiu
  • 1 255 postów
  • SkądEnschede (NL)

Napisano 08 października 2006 - 21:35

zobacz stery z www.ralinktech.com

#3 wyspapl

wyspapl
  • 9 postów

Napisano 08 października 2006 - 22:52

Nie dziala jakies inne propozycje??

dam linka do modemiku moze to cos pomoze

[url]http://pentagram.pl/produkty_new/szczegoly.php?id_grupy=17&grupa=pentagram_wlan&id_produktu=18[/url]

#4 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 09 października 2006 - 06:27

wymagania systemowe podłączenie Wolny port USB 1.1 lub 2.0 system operacyjny Windows 98SE/Me/2000/XP Tyle wystarczymi sie zdaje:)

#5 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 października 2006 - 06:48

Siemasz! Mam maly problemik nie moge sobie poradzic z modemem wi-fi pod mac osx mam modem pentagram hornet i nie moge za chiny se z nim poradzic ani sterow ani wogole nic :) pomozcie bo normalnie zaraz polamie mojego iBooka POMOCY!!:-x


Nie łam iBook'a tylko modem!

#6 wyspapl

wyspapl
  • 9 postów

Napisano 09 października 2006 - 09:28

Dobrze rozumiem ale duzo jest sprzetu ktory jednak chodzi pod mac osx a wymagania tez sa ze tylko pod windy. Wiecie co zabije kolesia ktory ostro twierdzil ze on ma to u siebie i jego kolo na mac'u i mu chodzi ZABIJE!!

#7 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 09 października 2006 - 09:38

Ale gdzie twierdził na tym forum w dziale z opisami urządzeń zewnętrznych? Jeśli tak to powinien być opis jak to działa. Ja mam tego od livboxa, jeszcze nie próbowałem łapać sieci na tzw, mieście ale chyba powinno działać bo 7% sąsiada widzi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych