Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z MobileNavigator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ssebek

ssebek
  • 7 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 18:14

Sluchajcie ściagnąłem program do iTunes na kompa ale nie chce mi sie załadowac na iPhona. Wyskakuje że za mało wolnej pamieci pomimo że mam ze 2,5 giga wolnego MobileNavigator potrzebuje tylko 1,6giga. Oczywiścia wgrywam na iPhona3G z 3.0. Nie wiem o co chodzi bo wszystko inne sie wgrywa

#2 Jigovsky

Jigovsky
  • 254 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 czerwca 2009 - 18:22

Sluchajcie ściagnąłem program do iTunes na kompa ale nie chce mi sie załadowac na iPhona. Wyskakuje że za mało wolnej pamieci pomimo że mam ze 2,5 giga wolnego MobileNavigator potrzebuje tylko 1,6giga. Oczywiścia wgrywam na iPhona3G z 3.0. Nie wiem o co chodzi bo wszystko inne sie wgrywa

Były już tematy, że ta nawigacja potrzebuje min. 3GB wolnego miejsca. Wystarczyło poszukać. http://www.myapple.p...-appstorze.html

#3 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 18:28

Sluchajcie ściagnąłem program do iTunes na kompa ale nie chce mi sie załadowac na iPhona. Wyskakuje że za mało wolnej pamieci pomimo że mam ze 2,5 giga wolnego MobileNavigator potrzebuje tylko 1,6giga. Oczywiścia wgrywam na iPhona3G z 3.0. Nie wiem o co chodzi bo wszystko inne sie wgrywa


Trzeba przeczytac inne watki, nie sprawdzalem ale z wypowiedzi innych osob to ze zajmuje po sciagnieciu 1,6 GB to jedno ale po wypadkowaniu ok 3. Wiec masz za malo miejsca.

#4 ssebek

ssebek
  • 7 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 18:36

ok dzieki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych