Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3.0] Jak połączyć się przez USB w iPhone Tunnel Suite


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 24 czerwca 2009 - 10:05

Znalazłem na innej stronie sposób na to, aby połączyć się z iphonem przez USB w programie Iphone Tunnel Suite 2.7 . Jeśli macie iTunes w wersji 8.2 to ten tutorial jest właśnie dla Was.

Tutorial:

1. Wejdz do folderu: C:\Program Files\iPhone Tunnel Suite 2.7 BETA\iTunnel\ i zmień nazwę pliku z iTunesMobileDevice.dll do iTunesMobileDevice.dll_Original. Lub po prostu przenieś ten plik do innego folderu jako kopia zapasowa.

2. Skopiuj plik iTunesMobileDevice.dll z folderu C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\ do C:\Program Files\iPhone Tunnel Suite 2.7 BETA\iTunnel\
3. Teraz możesz włączyć Iphone Tunnel Suite i połączyć się z iphonem przez USB :)

Iphone Tunnel Suite 2.7 - iPhone Tunnel Suite Software Informer: Latest version download, news and info about this IMakkie program. A free and simple tunneling software for Iphone from Imakkie - download

Pamiętaj, że żeby się połączyć, najpierw z Cydii musisz zainstalować OpenSSH !

Tego tutorialu użyj tylko wtedy, gdy masz iTunes 8.2 oraz nie możesz się połączyć z iphonem przez USB !

Sposób ten został sprawdzony przeze mnie i działa !

Tutorial pochodzi ze strony: [Updated Tutorial]: iPhone USB Tunnel Suite for 3.0 - iPod touch Fans forum

#2 vanquishelo

vanquishelo
  • 15 postów

Napisano 03 lipca 2009 - 13:16

Wszystko działa, dzięki wielkie. Ale aby program pomimo tego działał to musiałem uruchomić go "jako administrator". Mam Windowsa 7 - więc pewnie dlatego Pozsdrawiam

#3 iZeus

iZeus
  • 10 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 20:11

Wielkie dzięki ! Ten wątek powinien się znaleść na pierwszym miejscu newsów, a nie "mam problem ...", "kłopoty z zasięgiem ..." itp.

#4 michal911

michal911
  • 161 postów

Napisano 31 grudnia 2009 - 20:09

Czy dzięki temu możemy używać internetu z komputera na naszym ipku?

#5 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 stycznia 2010 - 18:15

czy ten sposób zadziała z softem 3.1.2 i iTunes 9.0.2?

#6 Xaburoo

Xaburoo
  • 53 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 17:36

dołączam się do pytania

#7 limal

limal
  • 2 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 15:37

Tryb DFU iPhon 3g eror 28 A mam takie nieskromne pytanie czy kolega ma jakiś sprawdzony sposób ażeby dostać się jakimś programem do telefonu . Jestem szczęśliwcem którego Iphon z niewiadomych przyczyn wyłaczył się sam i od tej pory przy włczeniu pokazuje się kabelek usb i płytka . Dodam że już przeżuciłem tony materiałów dot przywracania i wsadzania do telefonu softów , i próbowałem różnego rodzaju sztuczek ,,,,ręki opadaj normalnie już mam wodę z mózgu. Za wszelka pomoc z góry szczerze będę zobowizany

#8 evo_23

evo_23
  • 217 postów
  • SkądBytom

Napisano 14 lutego 2010 - 15:48

Uzyj blackra1n jeżeli to iphone 3gs i był już jailbrekowany bo na to właśnie wskazuje twój opis problemu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych