Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Super okazja na iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 22 czerwca 2009 - 18:59

Wiem co sobie o mnie pomyślicie ledwo kupilem shufelke (super jest) a już coś kombinuje ale przejdźmy do meritum. W carrefour jest ipod nano ten najnowszy za 349zł !! A wlasnie przyjechal mój tata i dal mi 350zł za świadectow kupić tedo nano czy nie ? Mam nadzieje, że pomożecie Pozdrawiam Tomek

#2 estel

estel
  • 195 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:04

Większość doradzała ci w poprzednim wątku, żebyś wziął Nano. Nie słuchałeś, teraz radź sobie sam ;P

#3 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:07

Ja bym sprzedał szufelkę i za łączną kwotę kupił Toucha ;) Zresztą już mówiłem o tym wcześniej

#4 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:07

Heh racja ale wolalbym abyście mi doradzili czy dac na ten cel cala kasa czy lepiej sobie zostawic :)

#5 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:08

składaj na toucha chyba że tylko na muze to bierz

#6 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:10

Touch lepszy ... iPhone jeszcze lepszy

#7 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:16

zbieraj na toucha - szkoda sie rozdrabniać na pierdoły

#8 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:36

No a co z baterią w touchu wiem ze max odtwarzanie chyba 20 coś godz. Ale chodzi mi ile lat max taka bateria wytrzymie i co zrobić w wypadku gdy padnie całkiem. Bo nie chce potem w iSoruce płacić majątku na wymiane na nowego bo podobno "iPody są nie otwieralne ".

#9 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:41

Co Ty z tą baterią ?! Tam nie wkładają baterii alkalicznych, tylko akumulatorki :lol: Spokojnie kilka lat Ci będzie chodzić... Jeżeli chodzi o to co zrobiłeś to trochę bezsensu... Kupiłeś szufelkę, a teraz chcesz nano. W prawdzie ja zrobiłem podobnie, ale shuffle używałem z 5 miesięcy. Nie rozumiem również ekscytacji, że nano kosztuje 350zł - pisaliśmi Ci w twoim pierwszym wątku...

#10 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:45

No wiem ale i tak shuffle sprzedawać nie będę bo jest super a nano kupił bym sobie ze względu na gry i filmy.

#11 fadro

fadro
  • 698 postów
  • Skądzimuje w poznaniu

Napisano 22 czerwca 2009 - 19:58

o filmach i grach na nano zapomnij... chyba raczej i touchu powinienes myslec

#12 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 22 czerwca 2009 - 20:12

Dokładnie. Filmy i gry to tylko na Touch'u. Oczywiście na Nano tez pograsz, ale niewielki jest wybór tych gier, a co do filmów - marna jakość... Oczywiście to Twój wybór ;)

#13 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 21:13

Poza tym gry na nano kosztują zazwyczaj koło 4$ wiec drogo... Jeżeli chcesz oglądać filmy i grać to tylko touch albo iPhone :)

#14 marcin0903

marcin0903
  • 410 postów
  • SkądOpole

Napisano 22 czerwca 2009 - 22:20

Bez jaj, filmy na Nano :o, toż to jak oglądanie filmów na komórce, może jeszcze napisy sobie tam wrzucisz :P, a gry to raczej będą na kilka minut. Jak chcesz filmy i gry to albo kup Toucha albo jakąś konsole do grania przenośną (np. PSP, i filmy na większym wyświetlaczu pooglądasz i pograsz porządnie ;))

#15 nemesis

nemesis
  • 364 postów
  • SkądPoznań/Berlin

Napisano 22 czerwca 2009 - 22:29

Heh z tego co tak czytam to wy mu doradzacie a on o tak was nie slucha. Rozpoczyna kolejny temat wy sie produkujecie, ale on ma swoj plan w glowie i tyle takze mysle ze nie ma sensu proponowanie czy doradzania mu czego kolwiek. Musisz sie zdecydowac czy potrzebujesz pomocy czy nie :). Sorry za bledy pisalem z iPhona

#16 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:26

nemesis akurat w tym temacie rozważam kupno toucha, coraz bardziej zaczyna mi się on podobać albo raczej jego ekran i możliwości :)

#17 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:34

Powiem Ci tak, iPoda Touch używam od września ubiegłego roku i do tej pory uważam go za najlepszy zakup jakiego mogłem dokonać. Ma wprost nieograniczone możliwości, a to dzięki dostępowi do sieci, bardzo dużemu (jak na przenośny odtwarzacz), dotykowemu ekranowi i wielu innym cechom/zaletom jakie posiada. Ja nawet przez moment nie zastanawiałem się, który iPod będzie dla mnie najbardziej odpowiedni, po prostu kilka minut po tym jak pierwszy raz zobaczyłem Toucha wiedziałem, że to ten jedyny, którego muszę mieć ;)

#18 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:45

dzięki endrju_sdrendrju chyba poważniej zastanowię się nad touchem ale w tym przypadku będę musiał troche dozbierać :) ale to nic. Teraz sprawdzałem jego specyfikację i muszę powiedzieć iż jestem w pełni zaskoczony wi-fi (o czym zresztą pisał endrju_sdr ). Coraz bardziej zmierzam w kierunku toucha.

#19 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:55

Dodam tylko, że właśnie moduł wi-fi daje ogromne możliwości zaczynając na mailu przeglądarce czy wbudowanej aplikacji youtube, a na komunikatorach i grach online kończąc.

#20 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2009 - 08:14

Dziękuje za szybkie odpowiedzi postanowiłem kupić toucha (kolega chce właśnie sprzedać bo kupił iPhone, a rodzice powiedzieli, że dołożą się to tego interesu :) tak więc po południu powinienem już usłyszeć dźwięki z nowego odtwarzacza :) ) Pozdrawiam Tomek.

#21 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 08:32

Albo mam jeszcze lepszy pomysł: szufelkę masz - nano sobie kup - toucha sobie kup - classic'a sobie kup - iphone'a sobie kup i... wtedy ocenisz, który jest najlepszy :)

#22 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2009 - 08:43

No tyle kasy nie mam :) Ale nie przeczę, że kiedyś uzbieram taką kolekcję :)

#23 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 08:54

Sprzedaj shuffle, sprzedaj swoją N95 i kupuj iPhone'a. Potem już tylko patrzeć jak Twój Compaq, zmieni się w Macbook'a

#24 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 23 czerwca 2009 - 09:06

No może za rok coś o iPhonie pomyślę jak stanieje. A co do macbook'a to nie jestem przekonany do systemu bo od początku siedzę w windowsie i trudno będzie się przyzwyczaić.

#25 AKURAT

AKURAT
  • 827 postów
  • Skądz tąd

Napisano 23 czerwca 2009 - 09:17

No może za rok coś o iPhonie pomyślę jak stanieje.

pomysl za 10 lat jak fajnie stanieją :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych