Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TUTORIAL] Jailbreak iPoda Touch 1g i 2g oraz iPhone i iPhone 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#151 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2009 - 17:28

Problem się wyjaśnił?

#152 vcubek

vcubek
  • 29 postów

Napisano 24 października 2009 - 10:58

prosze o pomoc, zrobilerm jb na 3.0 za pomoca redsnowa z fw 2.2.1 i iPod wyswietlal mi "Downloading Jailbreak Data..." po jakims czasie wyswietlil kabel usb i plytke z nutka nizej podpisana iTunes... wylaczam go, za kazdym razem jak wlaczam pokazuje w/w obrazek, a iTunes wykrywa go jako urzadzenie w trybie awaryjnym i kaze przywrocic ustawienia fabryczne, aby moc korzystac z iTunes... co mam robic?

Jak na kompie pokaże się DONE czy coś w podobie, na iPodzie/iPhonie Jailbreak nadal trwa. Nic nie rób, a się zrobi poprawnie.


nawet DONE nie naciskac?? ja nacisnalem tylko DONE, a na ipodzie czekalem az wyskoczy do konca.. i kupa :(

#153 vcubek

vcubek
  • 29 postów

Napisano 26 października 2009 - 15:49

tym razem postapilem jak mowisz, tzn nie ruszalem w ogole nic, ani nie naciskalem DONE, ani nic na ipodzie, czekalem az po prostu cokolwiek sie stanie, wyskoczyl ananasik i ciesze sie jailbreakiem z rednsn0w :))) wsio dziala pieknie ladnie, czasem cydia sie sypnie i ipod zawiesil mi sie az 1 raz ;) wiec wsio gra -- sorki, ze post jeden pod drugim, ale nie wiedziec czemu nie potrafie tego poprzedniego zedytowac ;?

#154 suicide

suicide
  • 150 postów
  • SkądKomorów

Napisano 27 października 2009 - 09:43

no a ja jak zawsze muszę mieć problem :/ update z 2.2.1 nie mogę zrobić do 3.0 - błąd 1604. jeśli chodzi o przywrócenie to wszystko gra jak najbardziej ale przy jb wszystko jest nie tak :/ da się to jakoś rozwiązać ? dodam tylko że próbowałem restartować kompa, uaktualniłem itunesa, przeinstalowałem sterowniki usb, po odłączałem wszystko z portów usb, próbowałem na innym koncie... nic to zupełnie nie dało :/ ciągle ten błąd 1604 ale przez wczorajszą próbę jb przeszedłem przez błędy 1605, 1604, 1603, 1602... i na tym się moja przygoda skończyła. miałem jb na 2.2.1 ale zaczęło się coś sypać i stwierdziłem że trzeba jb na 3.0 zrobić ale musiałem się jak zawsze przejechać :/ ktoś wie co jeszcze można zrobić z tym ? pomijając wywalenie kompa przez okno i pójście do kumpla zrobić jb ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych