Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TUTORIAL] Jailbreak iPoda Touch 1g i 2g oraz iPhone i iPhone 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#51 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 20 czerwca 2009 - 18:55

readsnow.exe has stopped working. caly czas mi takie cos wyswietla!!!!!!!!!!!!!!! co mamz robic? mam windowsa viste

#52 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:16

Ci którzy tworzyli cydię trochę to zrąbali, a mianowicie zbyt dużo upgradów zastosowali przy tak małej partycji. Niestety nie można ich usunąć bo to byłoby równoznaczne z uszkodzeniem całej cydii. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na jakieś update. Ale za to muszę pochwalić tą horyzontalną klawiaturę właśnie napisałem ten text używając jej :)

#53 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:21

Szkoda tylko, że tryb panoramiczny nie działa w Cydii, Appstore, Ustawieniach i ogólnie całym Spring Board... A Boss Prefs to podstawa. ____ Do pozostałego ludu: Nie wiem co wy robicie nie tak, ale musicie podążać krok po kroku w moim tutorialu (chyba, że wiecie jak). Inaczej robią się błędy. Ja mam Vistę Home Premium x64 i nie ma ŻADNYCH BŁĘDÓW. Niemożliwe jest, by wam wyskakiwał błąd, jeżeli postąpiliście krok po kroku z moim tutkiem.

#54 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:25

dokladnie tak postapilem jak bylo napisane. Jednak teraz wgralem od nowa soft z itunesa. Juz nie bylo bledu, wszystko elegancko sie wgralo:-)

#55 casti

casti
  • 437 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:48

Jeżeli chodzi o error na Viście. Błąd wyskakuje w chwili, gdy TYLKO poruszysz lekko myszką, bądź naciśniesz coś na klawiaturze. Ogólnie rzecz biorąc, podczas wgrywania softu - NIE DOTYKAJ KUMPUTERA!

#56 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 20 czerwca 2009 - 19:54

Nie zchodźmy z wątku,cydia działa owszem(chodź musiałem drugi raz instalować sofy bo zostałem z czarnym ekranem) niestety pozostaje problem mniejszej ilości partycji czyli 500mb.większość z tego zajmują upgrady czyli około 80%

#57 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 czerwca 2009 - 20:06

Potwierdzam, szystko śmiga. Ja zrobiłem wcześniej tą samą metodą nie czytając tego poradnika ;) A, zanim robiłem JB, na iPodzie Touch 1g miałem już softa 3.0 z iTunes.

#58 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 20 czerwca 2009 - 20:08

Szkoda tylko, że tryb panoramiczny nie działa w Cydii, Appstore, Ustawieniach i ogólnie całym Spring Board...

A Boss Prefs to podstawa.

____

Do pozostałego ludu:

Nie wiem co wy robicie nie tak, ale musicie podążać krok po kroku w moim tutorialu (chyba, że wiecie jak). Inaczej robią się błędy.

Ja mam Vistę Home Premium x64 i nie ma ŻADNYCH BŁĘDÓW. Niemożliwe jest, by wam wyskakiwał błąd, jeżeli postąpiliście krok po kroku z moim tutkiem.


Boss prefs to nie podstawa bo SBSetting jest moim zdaniem lepszy,w downgrade softu już nie chcę się bawić więc poczekam te parę dni aż wyjdą łatki które poprawią stabilność programów i zwiększą ilość MB na partycji.

#59 BrinX

BrinX
  • 319 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 czerwca 2009 - 20:17

Jak toś jest zainteresowany to umieszczam tutorial (łopatologiczny) jak zrobic jailbreak [yt=mZ3J_gOwiyM]JAILBREAK SOFTU 3.0[/yt]

#60 komrat

komrat
  • 77 postów

Napisano 20 czerwca 2009 - 20:27

przydatny filmik. U mnie na iphonie 2g najpierw update przez itunes a pozniej redsn0w i wszystko gra:)

#61 rafal426

rafal426
  • 4 postów

Napisano 21 czerwca 2009 - 09:28

Czy ten sposób działa na Ipod Touch 1G? Sprawdzał ktoś?

#62 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 czerwca 2009 - 10:02

Czy ten sposób działa na Ipod Touch 1G? Sprawdzał ktoś?


A co jest napisane na pierwszej stronie w pierwszym poście i nazwie tematu? Działa na wszystkich...

#63 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 21 czerwca 2009 - 16:52

RapidShare: Easy Filehosting

wrzuciłem na swoje konto rapidshare firmware 3.0 niezmodyfikowany do ipoda touch 2g + redsn0w. Linki nie wygasną - premium konto

#64 legat

legat
  • 14 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 01:41

przy wgrywaniu na iPoda 1G czystego OS 3.0 wyskoczył mi "błąd 10" :/ ktos wie czemu? wgrywam metodą Shift+Odtwórz, firmware z [url=http://www.clipartandcrafts.com/clipart/themes/pirates/images/pirate-flag-350.gif]Âť felixbruns.de[/url]

#65 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 22 czerwca 2009 - 03:41

Ludzie wy mnie dobijacie, co wam po JB jak dojdziecie do cydii zainstalujecie 2 upgrady i już prawie 80% z 500MB pójdzie no i co dalej zainstalujecie ledwie winterboard i zacznie wam się sypać.

#66 MOLLAKA

MOLLAKA
  • 260 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:05

A nie sądzisz, że to jest wybór każdego robiącego JB? Dlaczego negujesz coś, co komuś może w zupełności odpowiadać (nie każdy instaluje wszystko co jest w Cydii na liście)? Cieszymy się, że zauważyłeś to, że partycja jest tak mała i o tym napisałeś, ale medalu nie dostaniesz więc nie musisz tego tak podkreślać ;).

#67 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:16

czy wiecie może coś na temat tej małej partycji? będzie to może jakoś poprawione? Mówię o jailbreaku ipoda touch 2g przy pomocy redsn0w

#68 malin.pl

malin.pl
  • 194 postów
  • SkądŁódź, Poland, Poland

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:43

Sorki za Off topic, ale mam pytanie :D szukałem ale wole zapytać jeszcze raz. Czy tą metodą zdejmuje się simlocka z iPhone 2G sprowadzonego z USA?

#69 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:29

A nie sądzisz, że to jest wybór każdego robiącego JB? Dlaczego negujesz coś, co komuś może w zupełności odpowiadać (nie każdy instaluje wszystko co jest w Cydii na liście)? Cieszymy się, że zauważyłeś to, że partycja jest tak mała i o tym napisałeś, ale medalu nie dostaniesz więc nie musisz tego tak podkreślać ;).


Chrzanię jakieś medale to i tak tylko zwykły metal i tyle natomiast już nie którzy po zainstalowaniu upgradów zostają z czarnym ekranem.

#70 rakkat

rakkat
  • 16 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:57

Czesc, Przymierzam sie do zrobienia JB softu 3.0 przez redsn0w na moim IP 2G z aktualnie wgranym i zlamanym softem 2.2.1. Mam tylko jedna watpliwosc i prosbe o odpowiedz: zanim rusze z redsn0w, czy przy wgrywaniu softu 3.0 w iTunes wybranie opcji aktualizuj zamiast odtworz nie spowoduje, ze na moim telefonie zostanie masa niepotrzebnych rzeczy (pozostalosci po starym jailbreaku, starych aplikacjach z cydii)? Czy aby miec czysty telefon z nowym softem bez smieci nie powinnam wykonac odtworz i wybrac sciagniety FW 3.0 ? Czy pozniej bede mogla skopiowac sobie do odpowiednich lokalizacji wczesniej zapisane pliki addressbook, sms i inne, aby przywrocic sobie kontakty i historie smsow? Bede wdzieczna za odpowiedz.

#71 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 czerwca 2009 - 16:17

Powinnaś odtworzyć.

#72 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 22 czerwca 2009 - 16:30

Czesc,
Przymierzam sie do zrobienia JB softu 3.0 przez redsn0w na moim IP 2G z aktualnie wgranym i zlamanym softem 2.2.1. Mam tylko jedna watpliwosc i prosbe o odpowiedz: zanim rusze z redsn0w, czy przy wgrywaniu softu 3.0 w iTunes wybranie opcji aktualizuj zamiast odtworz nie spowoduje, ze na moim telefonie zostanie masa niepotrzebnych rzeczy (pozostalosci po starym jailbreaku, starych aplikacjach z cydii)? Czy aby miec czysty telefon z nowym softem bez smieci nie powinnam wykonac odtworz i wybrac sciagniety FW 3.0 ? Czy pozniej bede mogla skopiowac sobie do odpowiednich lokalizacji wczesniej zapisane pliki addressbook, sms i inne, aby przywrocic sobie kontakty i historie smsow? Bede wdzieczna za odpowiedz.



Zaktualizowanie spowoduje zostawienie starych programów i śmieci, musisz odtworzyć, i będziesz mogła skopiować sms-y itp. nawet gdzieś to było opisane.

#73 pansnake

pansnake
  • 4 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 14:37

mam problrm od 10 min pisze downloading jailbreak data jak to zresetowac ?? Nie moge nic z nim zrobic ;((

#74 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwca 2009 - 18:54

Zrób restore i potem jailbreak'a. Rób tylko to, co pokazuje się w oknie Redsnow'a, nic więcej.

#75 mayka

mayka
  • 60 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 22:09

Ja robie wszystko tak jak jest opisane w redsn0w i cały czas zawiesza mi sie w momęcie 2 restartu ipoda , dochodzi do tego momentu i staje na "waiting for restart" i niewiem co jest nie tak. Robilem juz razy i niewiem co jest nie tak moze ktos wie co jest nie tak ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych