Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pytanie dotyczące softu 3.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#51 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 09 lipca 2009 - 18:19

ed00c nie bądź nie miły to nie jego wina, skąd wiesz że nie próbuje coś w tym kierunku zdziałać by zmniejszyć jakoś skutki tej przypadłości. Robi się już także offtopic więc proszę moderatora o zamknięcie tematu.

#52 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 09 lipca 2009 - 18:29

Wiem, że to nie jego wina, ale na razie widać, że nic z tym nie robi ;]. Mógłby przeczytać posta przed wysłaniem i dorobić chociaż te przecinki xD. pozdrawiam, ed00c

#53 ciki12

ciki12
  • 572 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2009 - 22:44

ed00c jak byś wiedział co to jest dyzlekcja to byś nie pisał takich postów wiesz bo powiem ci że jeśli przeczytam post po jego napisaniu to i tak nie znajde w nim błędów bo na tym polega miedzy innymi ta dyzfunkcja ze własnych błędów się nie widzi bo jak bym je widzał to bym ich nie robił a nawet jeśli bym je robil to bym je poprawił:) także proponuje odrobine dystansu niezaszkodzi napewno

#54 pawlo716

pawlo716
  • 64 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 lipca 2009 - 23:53

Mam pytanie czy w Palringo jest możliwość pisania w poziomie? jesli to nie ten temat przepraszam ale nowego nie umiem zalozyc xD

#55 kabat kubol

kabat kubol
  • 24 postów

Napisano 10 lipca 2009 - 12:03

co do twojego problemu Ciki12, to wedlug mnie jedyna pomoca moze byc poprawianie przez moderatora twoich bledow. Wtedy nam bedzie latwiej czytac twoje wypowiedzi, a Ty bedziesz mogl czytac swoje poprawione posty i w pewnym stopniu sie uczyc. No ale to nie zalezy ode mnie.. moderator musialby sie wykazac checia. A wracajac do tematu.. kolejne pytanie z cyklu "mam pieniazki i chetnie zaplace za produkty, ale Apple mi w tym nie pomaga." Chce kupic soft 3.0 do ipoda touch 1G. Mam polskie konto bez formy platnosci (nie posiadam karty kredytowej, a PKO BP platniczej nie akceptuje), wiec mozna powiedziec, ze tego konta nie mam.. Mam natomiast kolege, ktory ma konto w polskim itunes store i posiada karte kredytowa. Pytanie: czy moglbym podpiac sie pod jego kompa swoim ipodem, sciagnac za pomoca jego konta soft, odlaczyc ipoda, podpiac pod swoj komputer i dzialac na itunes swoim ipodem? Jesli chodzi o dane na ipodzie, to moge je stracic, nie zalezy mi. Czy byloby mozliwe wykonanie czegos takiego?

#56 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 11 lipca 2009 - 12:46

Mam pytanie czy w Palringo jest możliwość pisania w poziomie? jesli to nie ten temat przepraszam ale nowego nie umiem zalozyc xD


Jak na razie nie doszukałem się w palringo landscape co innego w GG na Omnii.

A co do ciebie cabat to raczej nie widzę problemów żebyś nie mógł korzystać z zaktualizowanego ipoda na innym kompie.

#57 ciki12

ciki12
  • 572 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipca 2009 - 11:39

Co do pytania kabat kubol niema najmniejszego problemu idziesz do kolegi aktualizujesz ipoda czyli sciagasz soft 3.0 wgrywasz a potem bez problemu kożystasz z niego na swojim kompie ja tak zrobilem w przypadku iphona mojego kolegi tylko z tym ze na iphona 3.0 było za free ale z ipodem będzie napewno taksamo bo ipod i iphone to tosamo tylko z iphona zadzwonisz przesz scieć GSM a z ipod nie ma takiej możliwosci P.S szkoda ze w Paleringo nie da rady pisać w poziomie to by bylo bardzo fajna funkcja może z którś aktualizacjo Pal... doczekamy sie takiej funkcji

#58 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 14 lipca 2009 - 17:27

A po co czekać kup sobie Samsung Omnie i jazda, a jak wkurzają cię dzwoniący to wyłączasz moduł telefonu i masz go jako przenośny komputer którym oczywiście jest. Jedyna wada to że ciańko coś z łapaniem wi-fi np. z ipodem mogę wyjść na dwór i sieć jest na samsungu pisze że jest dostępna ale połączyć się nie chce:sad: za to nadrabia to GPS i funkcjonalnością :grin:

#59 ciki12

ciki12
  • 572 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lipca 2009 - 16:49

Stasio z całym szacunkiem dla ciebie ale co do telefonów komórkowych nie musisz mnie pouczać bo myśle że mam wtym wieksze pojecie niż ty co do samsunga omni hm telefon nawet nawet ale myśle że samsung powinien zajać sie robieniem lepszych monitorów i telewizorów lcd ale to tylko moje zdanie a co do telefonu to korzystam z SE X1 a Ipod touch to taki dodatek slurzacy do muzyki bo nawet nie robilem w nim JB bo nie potrzebuje mojim komputerem jest X1 bo w calość można go synchronizwać z PC i outlokiem a żeby synchronizować w pełni toucha trzeba miec MAC a na to jeszcze mnie niestac

#60 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 16 lipca 2009 - 15:27

Na Windowsie ipoda skonfigurujesz w takim samym stopniu co na Mac OS X, po za tym Samsung jest o tyle lepszy że nie musisz instalować x ileś programów by rozszerzyć jego działanie.

#61 ciki12

ciki12
  • 572 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lipca 2009 - 18:28

Powiem ci że gdyby Apple zdecydowało się na telefon tak jak Iphone i dołoczyłą do niego klawiature QWERTY to pewnie bym był pierwszy który go kupi bo jak dlamnie Iphone to idealny komputer przenośny tylko własnie ta klawiatura ehh




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych