Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ŚCIAGANIE podcastów spoza iT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 02 października 2006 - 23:59

Mam problemy z: jak w temacie... Nie wiem gdzie robię błąd - bo sprawka chyba jt trywialna... Moja metoda jest taka. W iT w zakładce advanced otwieram "open stream" i wklejam tam uprzednio skopiowany link podcastu. i tu się schody zaczynają... jeśli link symbolizowany/ikonizowany jest nalepką iTunes - rzecz idzie gładko (jak np. z podcastem Masa Krytyczna); jeśli jednak jt to tylko goły RSS - to wklejenie go do iT nie przynosi efektu(tak jaw Korespondencie)... gdzie leży pies pogrzebany?

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 października 2006 - 00:35

Nie "Open Stream" tylko "Subscribe to Podcast" i będzie ok

#3 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 października 2006 - 09:04

Albo uzywaj Juice, nie bedziesz potrzebowal IT. Malo tego, nawet iPoda nie bedziesz musial miec, bo Juice sciaga podcasty na kazdy odtwarzacz mp3 :)

#4 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 03 października 2006 - 21:34

Nie "Open Stream" tylko "Subscribe to Podcast" i będzie ok

Sorry, (& thanx 4 [dobre chęci]) Code, ale nic to nie daje - w wypadku, np. podcast Korespondent - "Subscribe to Podcast" efekt taki sam jak z wklejaniem do "Open Stream": pupa blada. Z kolei - w wypadku Masy Krytycznej - z powodzeniem re-subskrybowałem podcast (Martin zmienił serwer i RSS) wklejając URL (klikam prawą-myszą w ikonę iT-podobną w danym podkaście wybieram "copy link") właśnie w "open stream"... Poszło gładko i iTunes wyświetlił ponownie Masę - wszystkie stare jak i nowe, których brakowało, odcinki...

Nie wiem, może ja coś robię nie tak, a może to autorzy podcastów czasem mało się troszczą o te przeróżne upierdliwe chochliki, które im potem mieszają... No jest tak, że ostatnio paru podcastom coś nawala odświeżanie w iT (że wspomnę jeszcze Tchnienie Grozy) i basta (zmiany do wersji 7.0.* mogą mieć coś wspólnego?)...

(Offtopicznie: MacDada aktualizuj instrukcję obsługi ściągania podkastów, pliz!!!)

uzywaj Juice, nie bedziesz potrzebowal IT. Malo tego, nawet iPoda nie bedziesz musial miec, bo Juice sciaga podcasty na kazdy odtwarzacz mp3 :)


Po pierwsze primo: nie dość że mam iPoda (i nie będę potrzebował odtwarzacza mp3), to - nie żebym był szczególnym szowinistą-xenofobem - to nic nie mam do iT (no trochę mam z nim problemów - ale nie chcę się go całkiem wyzbywać ;) - może to problemy przejściowe)...

Po drugie primo do ściągnąłem kiedyś iJuice'a i też miałem jakieś problemy... Ale, cóż, może będę próbował jeszcze raz...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych