Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

NocneMetro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dusker

dusker
  • 383 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 10 czerwca 2009 - 00:15

Czesc,
pomyslalem, ze moze kilka osob z myapple bedzie zainteresowanych ta aplikacja. Otoz nazywa sie NocneMetro, i jest to po prostu nocny rozklad jazdy Metra Warszawskiego. Pokazuje ostatni kurs w poszczegolne dni oraz dodatkowe kursy w weekend.
Aplikacje napisalem w sumie dla mojego kolegi, ktory ostatnio zasiedzial sie u mnie tak, ze nie zdarzyl na ostatnie metro :).
Naturalnie zdaje sobie sprawe, ze aplikacja nie posiada zadnych walorow graficznych tudziez interfejsowych ;) aplikacja ma tylko za zadanie poinformowac o ostatnim kursie metra aby wrocic do domu:)

link do aplikacji iTunes Store

Aplikacja naturalnie dostepna za darmo.
Polecam obserwowac iApp.pl w przyszlosci, mamy kilka naprawde fajnych projektow, ktore zostana opublikowane jeszcze w czerwcu.

pozdrawiam
pt

#2 Bloody_Ice

Bloody_Ice
  • 189 postów

Napisano 10 czerwca 2009 - 13:12

szkoda że nie dostępny w US

#3 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2009 - 13:49

szkoda że nie dostępny w US


dokładnie czy możesz coś z tym zrobić?

#4 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 10 czerwca 2009 - 13:54

Fajne. Może się przydać.

Dobrze, że zamieszczasz programy w App Store, kiedyś ktoś tutaj zrobił program (nie aplikację,
aplikacje to takie naszywki) z rozkładem jazdy ZTM, ale niestety udostępnił go tylko przez Cydię.

szkoda że nie dostępny w US

dokładnie czy możesz coś z tym zrobić?


Ilu tu Amerykanów polskiego pochodzenia... ;) Czy nie łatwiej założyć bezpłatne konto
w polskim App Store? Instrukcja jest na stronie Apple: Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej

#5 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2009 - 15:38

konto mam, ale na US i zakupiłem już na nie sporo aplikacji więc nie mam po co zakładać konta w PL i stracić te app za które już zapłaciłem jak jest na to jakiś sposób to z chęcią posłucham

#6 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 10 czerwca 2009 - 16:21

nie mam po co zakładać konta w PL i stracić te app za które już zapłaciłem jak jest na to jakiś sposób to z chęcią posłucham


Możesz mieć dwa konta.
Założenie drugiego nie spowoduje usunięcia programów pobranych przy pomocy pierwszego.

#7 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 10 czerwca 2009 - 20:48

Myślę, że z racji dostępności softu większość osób posiada konto w US. Nie wiem jaka jest procedura rozszerzenia dostępności, ale jeżeli nie jest to trudne to byłbym wdzięczny :)

#8 Makowiec_Michal

Makowiec_Michal
  • 77 postów
  • SkądLeszno

Napisano 10 czerwca 2009 - 21:01

Jak słyszę nocne metro to kojarzy mi się to z 1 filmem : ,,Nocny pociąg z mięsem '' w filmie było metro , ale jak kto woli ;p

#9 Buebaka

Buebaka
  • 586 postów

Napisano 11 czerwca 2009 - 11:13

Rzeczywiście może być przydatne, ale akurat rozkład jazdy metra jest dosyć ubogi i łatwo pamiętać po kilku okazjach jak się wybierać. Fajnie by było, gdyby rozkład metra był dodatkiem do wspomnianego przez Gregory`ego jTimeTable, bo jest to fantastyczna aplikacja która w ciągu pierwszych kilku dni kilkanaście razy zdążyła mi się przydać i walnie przyczynić do oszczędzenia kilku kilometrów w godzinach świtu, które musiałbym zrobić szukając przystanku z nocnym do mojej dziewczyny ;-)

#10 necronomicon

necronomicon
  • 11 postów
  • SkądWarschau, Poland

Napisano 23 czerwca 2009 - 22:55

konto mam, ale na US i zakupiłem już na nie sporo aplikacji więc nie mam po co zakładać konta w PL i stracić te app za które już zapłaciłem jak jest na to jakiś sposób to z chęcią posłucham


Wystarczy jak na stronie głównej Ap store zmienisz kraj na Polskę

#11 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 03 lipca 2009 - 13:30

Wystarczy jak na stronie głównej Ap store zmienisz kraj na Polskę


Wtedy wyświetli błąd




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych