Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac a wystawianie faktur


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#51 duczki

duczki
  • 15 postów

Napisano 04 grudnia 2011 - 19:37

a znacie jakiś program który do tego obsługuje kody kreskowe?

#52 DarkStar

DarkStar
  • 82 postów

Napisano 04 grudnia 2011 - 20:16

Porządnego programu w dobrej cenie nie ma. Takiego, żeby można było fakturować w różnych językach i w walutach i z różnymi dziwnymi stawkami vatu (0,23,np).


Późno, ale i tak podlinkuję, może komuś się przyda. wfirma.pl - robi wszystko to co wymieniłeś, koszt od 100zł netto rocznie.

#53 Kamik47

Kamik47
  • 83 postów
  • SkądPoland

Napisano 07 grudnia 2011 - 13:25

Maktura, iFaqt, a sam korzystsam z Programer Faktura (wersja windows) i za pomoca parralels dziala wysmienicie. Paralels kosztuje okolo 300zl a maktura 100... Ale za to mamy wiecej mozliwosci niz tylko pisanie faktur :P

#54 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 07 grudnia 2011 - 15:17

Maktura, iFaqt, a sam korzystsam z Programer Faktura (wersja windows) i za pomoca parralels dziala wysmienicie. Paralels kosztuje okolo 300zl a maktura 100... Ale za to mamy wiecej mozliwosci niz tylko pisanie faktur :P


Windows też swoje kosztuje

#55 wojtgor

wojtgor
  • 560 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 grudnia 2011 - 13:31

Polecam www.faqt.pl. Korzystam już z niego kilka lat i jestem bardzo zadowolony, kosztuje około 80 zł o ile pamiętam.

#56 Kamik47

Kamik47
  • 83 postów
  • SkądPoland

Napisano 09 grudnia 2011 - 03:33

Windows też swoje kosztuje


MS WINDOWS XP PROFESSIONAL PL OEM - NOWY (1984514445) - Aukcje internetowe Allegro

nadal sadze ze to tansze rozwiazanie bo wtedy wychodzi 350zl. i mamy windowsa + program do faktur + paralels. zawsze mozna odpalic jakas gre (chodzi cs 1.6, quake III arena - tyle testowalem) i zawsze mozna zrobic bootcampa bo mamy windowsa... ;)

a tak to damy za makture 100zl, i mamy tylko makture :|

PS: Nam wykladowaca dr.prof mowil ze mozna miec pobrana kopie z internetu na wirtualnej maszynie bo i tak nie ma sladu na dysku ze taki windows istnieje... czego na tych studiach uczą :)

#57 cooper69

cooper69
  • 1 033 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 grudnia 2011 - 12:07

A czytałeś "filozofie" opis tej aukcji?
Bo mi się wydaje że nie.
Tam jak byk pisze: XP PROFESSIONAL CD PL - NTT COMPUTERS

Więc do legalnego użytku tylko i wyłącznie na komputerze NTT Computers zgodnego z fakturą zakupu!


Resztę pozostawię bez komentarza...

#58 Maxxxx001

Maxxxx001
  • 19 postów

Napisano 25 stycznia 2012 - 16:25

A zna ktoś może program do fakturowania (wolę program niż portal internetowy), który poza opcją wystawiania faktur (bo do tego moim zdaniem bardzo dobrze nadaje się maktura) prowadziłby magazyn. Wprowadzamy ilość zakupioych produktów, a podczas wystawiania kolejnych faktur, produkty te są ściągane z naszego magazynu?

#59 Bynio

Bynio
  • 20 postów

Napisano 27 stycznia 2012 - 15:21

Books by HansaWorld.

#60 Marcia

Marcia
  • 7 postów
  • SkądKozłów (k. Gliwic)

Napisano 02 lutego 2012 - 13:01

Witam, Wiem, że temat pewnie dość przestarzały ale chciałabym zapytać o działanie programu Maktura..... Posiadam system Mac OS X Wersja 10.5.8 i chciałam zapytać czy program Maktura poza normalnym rozliczaniem Vatu i księgi przychodów i rozchodów generuje także delkaracje ZUSowskie? Jeżeli nie, to jaki byście polecali? Ja mam małą firemkę - sklep internetowy. 20 faktur miesięcznie, pewnie nic skomplikowanego, ale za księgową płacę ok 400zł/mies, więc nie wiem czy nie lepiej będzie mi kupić po prostu jakiś program..... Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych