Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Digital Lifestyle - styl, który pasuje do Ciebie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bck

bck
  • 17 postów

Napisano 04 czerwca 2009 - 12:26

Cześć

Właśnie dostałam od iSource maila z informacją o imprezie "Digital Lifestyle - styl, który pasuje do Ciebie". Będzie ona miała miejsce w Multikinie na Warszawskim Ursynowie, 23 czerwca.
Program imprezy zapowiada się bardzo fajnie.
Będą prezentacje Canona, iLife, iWorka.
Na stronie iSource znajdziecie pełne info [url=http://www.isource.pl/event2009/]iSource - Digital Lifestyle[/url]

Z tego co Sobie przypominam w tamtym roku to się nazywało Pro Series i spotkałam tam ludzi z MyApple które chyba było patronem medialnym.

Jak to jest w tym roku? Dlaczego brak informacji na stronie?

Ja się wybieram będzie ktoś jeszcze?

Pozdrawiam
BCK

#2 Doom3d

Doom3d
  • 31 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2009 - 18:25

Witam niedawno co wróciłem z rzeczonej imprezy. Co najbardziej na plus,.. zdecydowanie organizacja, ciekawe rozplanowanie imprezy. Sporo spotkań ciekawie przeprowadzanych z czego byłem na: iPod - najpopularniejszy odtwarzacz muzyki na świecie! Dystrybucja materiałów multimedialnych - prezentacja programu Podcast Producer Aperature - zaawansowana edycja zdjęć. Szkoda tylko, że byłem trochę później i nie zdążyłem na spotkania o 11. Co jeszcze na plus ..? zdecydowanie darmowy świetnie zaopatrzony bufet no i wszechobecny sprzęt do testowania. Po imprezie nabrałem jeszcze większą chęć do zakupu iMaca! Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych