Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rejestracja apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 nips

nips
  • 329 postów
  • SkądPabianice

Napisano 17 maja 2009 - 10:52

Swego czasu rejestrowałem produkty na register.apple.com, teraz chciałbym je przejrzeć. Gdzie znajdę takie informacje? Strona register.apple.com pozwala tylko na rejestrację nowych produktów... Pozdrawiam

#2 rafalmacbook

rafalmacbook
  • 204 postów
  • SkądRadom/Warszawa

Napisano 17 maja 2009 - 14:07

Nie wiem czy to nie głupie pytanie, ale po co rejestrować produkty na stronie, co nam to daje ? Bo słyszeć słyszałem o tym, ale nigdzie tak na prawdę nie mogę wyczytać właściwie po co to wszystko.

#3 wuzetb4

wuzetb4
  • 3 postów

Napisano 17 maja 2009 - 14:17

Pomocy--------Mam problem -poniewaz tak sie stalo ze wczoraj dostalem ipod touch, i zalogowalem tylko swoje id ale niepodalem meila a teraz niepamietam hasla-i mam problem gdy chce cos pobrac z netu to pyta o login i o haslo -a ze nie podalem meila wiec mam powazny problem-pomozcie cos zrobic bo 1dzien mam ipoda i juz go zwalilem--prosze o pomoc ponieweaz niemam kompletnego pojecia co zrobic

#4 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 17 maja 2009 - 14:55

Załóż nowe konto apple store bo chyba o to chodzi?

#5 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 17 maja 2009 - 15:25

Swego czasu rejestrowałem produkty na register.apple.com, teraz chciałbym je przejrzeć. Gdzie znajdę takie informacje? Strona register.apple.com pozwala tylko na rejestrację nowych produktów...

Pozdrawiam


Chodzi o rejestrację sprzętu czy softu ? Ta czynność ma sens jedynie:

1. W przypadku sprzętu - można sprawdzić jego pochodzenie, czy nie pochodzi np. z kradzieży, lub czy jest objęty gwarancją.

https://selfsolve.ap.../GetWarranty.do

2. W przypadku softu Apple - dane podane przy dobrowolnej rejestracji produktu lądują w bazie danych Apple i od tej chwili nabywa się wszystkie prawa i obowiązki wynikające z licencji. Niestety nie wiem gdzie to sprawdzić.

#6 rafalmacbook

rafalmacbook
  • 204 postów
  • SkądRadom/Warszawa

Napisano 17 maja 2009 - 16:08

Czyli podsumowując nie ma najmniejszego sensu ?

#7 apple.user

apple.user
  • 101 postów
  • Skądbehind you, you just can't see...

Napisano 17 maja 2009 - 16:18

Tak jak madmax napisał ,dla jednych jest sens, dla innych nie. Czy zarejestrujesz to już twoja wola.

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 maja 2009 - 04:32

A takie pytanie, prawie nawet powiązane: w iTunes jest opcja 'authorize' i 'deauthorize'. Kiedyś, jakoś, gdzieś, autoryzowałem inne maszyny, których już nie mam. Jak się dobrać do tej listy i ją ładnie poczyścić?

#9 sarelco

sarelco
  • 114 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 16 kwietnia 2011 - 17:54

Nie będę robił nowego wątku, skoro jest już podobny, mam taki problem, mam komputer, zarejestrowany na stronie apple.com w support, teraz chciałbym ten komputer przerejestrować, na inne apple ID. Proszę nie pytać, po co. Jest mi to potrzebne, komputer sprzedałem i nabywca bardzo chce mieć go na siebie, by dokupić apple CARE. Czy da się przerejestrować komputer, i jak tak to jak?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych