Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike + MyApple - biegajmy razem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
409 odpowiedzi w tym temacie

#401 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 15 lipca 2013 - 14:00

Każdy ma to co lubi :) Ja biegam z nike od 5 lat i nie wyobrażam sobie zmieniania przyzwyczajeń.


Oprócz biegania jeżdżę od niedawna na rowerze i niestety Nike+ to za mało. Wyeksportowałem sobie wszystkie biegi z Nike+ do RunKeeper'a i jestem zadowolony, lubię także popływać na basenie i RunKeeper nie ma z tym problemu żeby dodać taką aktywność, podajesz czas, dystans i przelicza Ci spalone kalorie.

#402 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 15 lipca 2013 - 16:27

Wyeksportowałem sobie wszystkie biegi z Nike+ do RunKeeper'a

Jak to zrobiłeś? Sam z chęcią bym się przesiadł na coś innego, ale nie chcę stracić logów.

#403 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 15 lipca 2013 - 17:40

Jak to zrobiłeś? Sam z chęcią bym się przesiadł na coś innego, ale nie chcę stracić logów.


Użyłem tego: MattStuehler.com. Całą aktywność możesz wyeksportować za jednym razem za to importować do np: RunKeeper'a już pojedynczo.

#404 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 16 lipca 2013 - 15:04

Dzięki. Trochę mi zajęło wgranie wszystkiego do runkeeper'a, ale już jest.

#405 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 17 lipca 2013 - 13:09

Dzięki. Trochę mi zajęło wgranie wszystkiego do runkeeper'a, ale już jest.


Mi także ale teraz całą aktywność mam w jednym miejscu.

#406 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 17 lipca 2013 - 15:52

Ja dalej biegam z Nike+ i nadal wpisuje wyniki z palca do Runkeepera. Tyle ze od ponad roku smigam z Nikowym zegarkiem GPS. Mysle jednak coraz bardziej nad wymienieniem go na jakiegos Garmina, zeby w ogole wyeliminowac niedorobke jaka jest nike+ ze swojego zycia :)

#407 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 799 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2013 - 16:07

Jak już się przesiądziesz na Garmina, kwestię wklepywania do RunKeepera załatwi Ci https://tapiriik.com/
Fajne, ja syncuję Endomondo, RunKeepera i Stravę.

#408 seven of nine

seven of nine
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lipca 2013 - 06:03

Tyle ze od ponad roku smigam z Nikowym zegarkiem GPS. Mysle jednak coraz bardziej nad wymienieniem go na jakiegos Garmina, zeby w ogole wyeliminowac niedorobke jaka jest nike+ ze swojego zycia :)


A jak ten zegarek nike, badziew czy nie? Zastanawiałam się kiedyś nad nim, bo ma fajny design, ale podobno wolno łapie sygnał GPS i ma niemiarodajne chwilowe odczyty. Teraz jestem głównie nastawiona na Garmina FR 610, ale to trzy razy tyle pieniędzy :)

#409 IndiTemplar

IndiTemplar
  • 47 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 sierpnia 2013 - 18:13

Mam pytanie. Czy słuchawki Apple EarPods z pilotem przełączają piosenki w czasie gdy muzyka odtwarzana jest przez aplikacje nike+ running ?

#410 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 12 sierpnia 2013 - 20:12

Mam pytanie. Czy słuchawki Apple EarPods z pilotem przełączają piosenki w czasie gdy muzyka odtwarzana jest przez aplikacje nike+ running ?


Tak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych