Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przyszłość iPhone może być zagrożona?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#26 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 12 maja 2009 - 21:37

Wracając do tematu - jeśli ta cegła będzie faktycznie funkcjonalna to ma minimalne szanse przebicia, ale IMO lepiej kupić średniej klasy telefon i niedrogiego netbooka, niż zaopatrywać się w to coś. Ale to tylko moja opinia ;)


Za cenę iPhone (mam na myśli cenę oficjalną, przekraczającą 3 000 złotych) ... możemy kupić... iPhone i netbook'a.

#27 loretoo

loretoo
  • 51 postów

Napisano 12 maja 2009 - 21:42

tragedia ;/ wyglada jak jakas srednio udana zabawka

#28 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 12 maja 2009 - 22:01

@Nasedo: Akurat nie miałem na myśli iPhone'a, który aktualnie znajduje się dosyć wysoko na liście najdroższych telefonów komórkowych (są droższe, ale to jednostkowe przypadki). Chodziło mi o coś w stylu Nokii E50 (czy czegoś w podobie) i niedrogiego netbooka. W takim przypadku mamy w porządku telefon (żadna cegła) i internetowe monstrum (porównując wielkość ekranu z tym cudakiem z tematu) ;)

#29 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 maja 2009 - 22:59

Za cenę iPhone (mam na myśli cenę oficjalną, przekraczającą 3 000 złotych) ... możemy kupić... iPhone i netbook'a.

lub... notebooka!!

ale tak jak nie chcę iP, tak wolę go, od każdego wcześniej wspomnianego urządzenia...

#30 swobo

swobo
  • 41 postów

Napisano 12 maja 2009 - 23:22

Mnie w iphnie brakuje tylko jednej rzeczy - real klawiatury quwerty. z tym bylby to produkt w 99% idealny. a co do aparatu - to iphone w porónaniu do noki 3.2 mpx i tak ma lepszy aparat. ładniejsze nasycenie kolorów. w noki - każdej - aparat ma zrypany balans bieli i wszystko jest niebieskie. poza tym tego rodzaju optyka telefoniczna i tak nie wyciągnie wiele więcej niż 2, góra 3.2mpx. te fotki z 5mpx czy 8mpx i tak nie mają lepszej jakości. to tylko taki chwyt marketingowy, co by naiwnych przyciągnąć i wmówić im, że mają w telefonie lustrzankę.


dokladnie!
niech ktos mu naleje!

#31 michael.belfast

michael.belfast
  • 203 postów
  • SkądNY /Belfast/ W-wa

Napisano 13 maja 2009 - 07:14

iPhone ma dwa urzadzenia ktorych musi sie obawiac i z nimi konkurowac nowe Blackberry i nowy Palm i wszystko pojawi sie czerwiec/lipiec. Jezeli nowy iPhone z nowym systemem okaze sie klapa to w USA jak to mowia umarl krol niech zyje krol PALM PRE np w sieci verizon (najlepszy zasieg w USA) w europie nigdy to urzadzenie nie byo zbyt popularne natomiast za oceanem jest i to bardzo.

#32 loretoo

loretoo
  • 51 postów

Napisano 13 maja 2009 - 07:31

weż nie gadaj bardzo jest popularny iphone.

#33 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 13 maja 2009 - 07:56

Powiem tak - iPhone ma swoich fanów i to całe rzesze, dlatego szczerze wątpię by Palm czy BB mogły go całkowicie odsunąć od rynku, odsuwając tym samym Apple od sporego koryta. iPhone ma w sobie coś niepowtarzalnego, coś co naprawdę wyróżnia go z tych tłumów komórek i właśnie to coś sprawia, że ten telefon jest IMO nadtelefonem (myślę, że dobrze zrozumiecie ten wyraz). Chodzi tu przede wszystkim o interfejs i multitouch (z wyglądu przypomina raczej patelnię niż telefon, dlatego ten "atrybut" ominę), poza tym magia App Store i wielu iGadżetów, które można pod niego podpinać, docki i te sprawy. Ponadto ma wiele innych zalet, ale nie ma co się rozpisywać i offtopować po całości. W ogóle sorry za offtop ;)

#34 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 13 maja 2009 - 10:23

Spójrz w moje poprzednie posty. Pisałem już o Ameo :). Pytałem, czy ty miałeś go w ręce.
Powiem więcej, miałem go kilka dni. Planuję go nawet kupić jako "multimedialne centrum rozrywki" do samochodu (5 cali robi swoje). Co nie zmienia faktu, że w kieszeni nosić go nie mogłem i tak szybko jak go kupiłem (czekałem na paczkę), tak szybko sprzedałem.


Dlatego właśnie o nim pisałem - jako o urządzeniu, które miałem w ręce. Nawet przez chwilę zastanawiałem się nad jego posiadaniem - jednak, nie zdecydowałem się.
Żadnego z telefonów nie noszę w kieszeni, więc wielkość nigdy nie była dla mnie czynnikiem tak bardzo istotnym - chyba, że telefon był zbyt mały, wtedy mogło mi to przeszkadzać.

Przy obecnych możliwościach i cenach netbook'ów los Ameo jest przesądzony - nie oferuje mi to urządzenie nic, czego nie byłbym w stanie "wycisnąć" z komputera. Mówiąc o urządzeniu, nie mam na myśli samego komputera lub samego palmofona - mam na myśli połączenie urządzenia i usług. Używając netbook'a korzystam z modemu HSDPA, co daje mi komfort za naprawdę dobrą cenę. Czy Ameo używany w sieci macierzystej (w moim przypadku T-Mobile UK) byłby w stanie dać mi więcej? Nie sądzę.

iPhone ma dwa urzadzenia ktorych musi sie obawiac i z nimi konkurowac nowe Blackberry i nowy Palm i wszystko pojawi sie czerwiec/lipiec.
Jezeli nowy iPhone z nowym systemem okaze sie klapa to w USA jak to mowia umarl krol niech zyje krol PALM PRE np w sieci verizon (najlepszy zasieg w USA) w europie nigdy to urzadzenie nie byo zbyt popularne natomiast za oceanem jest i to bardzo.


Pojawienie się urządzeń - to tylko część procesu. Apple zachwyciło miliony ludzi na całym świecie swoją strategią marketingową wywołując popyt na iPhone (nie dyskutuję w tej chwili czy iPhone jest dobry czy zły), a dodatkowo umiejętnie regulując podaż, wprowadzając sztuczną reglamentację, ograniczając sprzedaż urządzenia tylko i wyłącznie do rynku amerykańskiego (w początkowej fazie). Okazało się to strzałem w dziesiątkę.
Nie od dzisiaj wiemy jak bardzo dominującą marką jest Apple w USA. Praktycznie nie ma amerykańskiego filmu, na którym byśmy nie zobaczyli następujących "symboli":
- znaczek jabłuszka,
- białe słuchawki a niekiedy pokazany wprost iPod,
- flaga narodowa.
Poprzez ową kampanię Apple pokazało amerykanom jacy są wyjątkowi i jedyni we (wszech)świecie. Kiedy rynek się nasycił, nastąpiła ekspansja... jednak, tylko i wyłącznie do wybranych krajów, aby apetyt podsycać dalej. Wybrane kraje powtórzyły to samo co działo się w USA (może poza nielicznymi wyjątkami jak Niemcy), reglamentowana sprzedaż, kolejki społeczne, oczekiwanie nocami na ulubiony gadżet.
Na chwilę obecną - odnotowuję fakt "przyćmienia" blasku iPhone. Nie jest to podyktowane tym, że pojawił się lepszy/gorszy/większy/mniejszy pogromca iPhone - po prostu - rynek się nasycił.
Uważam, że gdyby nie taka strategia - iPhone nie znalazłby tylu nabywców co udało mu się do tej pory.

Może być tak, że nowy Palm PRE ograniczy się tylko i wyłącznie do rynku amerykańskiego i wtedy cokolwiek by on sobą nie oferował - nie zagrozi pozycji iPhone dla większości spośród Was, ponieważ nie będzie on ogólnodostępny w Europie (śmiem założyć, że mieszkańcy USA są mniejszością na tym forum).

Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować na rynku amerykańskim model Palm Centro:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pomijam fakt, czy urządzenie to może konkurować z iPhone'm - to nie ma teraz znaczenia. Faktem jest, że owe urządzenie nie podbija rynków europejskich z powodu braku dostępności.

Powiem tak - iPhone ma swoich fanów i to całe rzesze, dlatego szczerze wątpię by Palm czy BB mogły go całkowicie odsunąć od rynku, odsuwając tym samym Apple od sporego koryta. iPhone ma w sobie coś niepowtarzalnego, coś co naprawdę wyróżnia go z tych tłumów komórek i właśnie to coś sprawia, że ten telefon jest IMO nadtelefonem (myślę, że dobrze zrozumiecie ten wyraz). Chodzi tu przede wszystkim o interfejs i multitouch (z wyglądu przypomina raczej patelnię niż telefon, dlatego ten "atrybut" ominę), poza tym magia App Store i wielu iGadżetów, które można pod niego podpinać, docki i te sprawy. (...)


Fanów można podzielić na dwie grupy - na takich, którzy doceniają iPhone wraz z odpowiednim abonamentem, oraz na takich, którym wystarczy samo urządzenie i gotowi są wyłączyć internet - ciesząc się samym iPhone'm pozbawionym jednym z ważniejszych atrybutów, jakim jest internet.
Blackberry - przynajmniej na moim lokalnym rynku próbuje ekspansji na nową grupę klientów - oferując Blackberry (wraz z usługą) w wersji bez abonamentu.

Dołączona grafika

Model BlackBerry 8110 Pearl oferowany jest w sieciach T-Mobile UK oraz Orange UK. Bazując na ofercie T-Mobile mogę powiedzieć, że jest dość interesująca - za niecałe 900 złotych otrzymujemy urządzenie BB (nie pierwszej młodości co prawda) wraz z dostępem do poczty i internetu przez okres jednego roku (limit danych to 1GB miesięcznie). Oferta według mnie ciekawa, szczególnie dla tych - którzy cenią sobie błyskawiczną i wygodną komunikację jak również oczekują niskiej ceny za usługi.
Co prawda owy Blackberry nie jest dla mnie niczym ciekawym - przyznam, że razi mnie klawiatura QWERTY gdzie są dwie litery na klawisz. Mam już doświadczenia z podobnymi konstrukcjami, gdyż w przeszłości korzystałem z modeli 7100v oraz 7100t.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#35 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 13 maja 2009 - 13:28

jakoś już jest telefon w podobie i nie podbiija rynku . nazywa sie HTC ADVANTAGE lub HTC SHIFT ;)

#36 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 13 maja 2009 - 13:51

Pozwolę sobie po prostu zamieścić linki do omawianych urządzeń, gdyż HTC Shift nie jest telefonem:

HTC Shift
CoolSmartPhoneHTC Shift - CoolSmartPhone.com
Link do zdjęcia: http://www.clintonfi...c/HTC Shift.jpg

HTC Advantage X7500
CoolSmartPhoneHTC Advantage X7500 - CoolSmartPhone.com
Link do zdjęcia: http://www.66mobile....ntage-x7500.jpg

#37 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 13 maja 2009 - 14:00

Apple ma spore szanse na utrzymanie się na rynku,jeśli będzie często odświeżać linie swoich smartphonów (a tak robi),i nie będzie stać w miejscu (iPhone 3G bez videorozmów),co niestety jest faktem

#38 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 13 maja 2009 - 14:20

Apple ma spore szanse na utrzymanie się na rynku,jeśli będzie często odświeżać linie swoich smartphonów (a tak robi)(...)


Zaraz... zaraz... chyba czegoś nie rozumiem. W jaki sposób Apple odświeża linię swoich smartfonów... mając aż jeden model do wyboru?

#39 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 13 maja 2009 - 14:23

Zaraz... zaraz... chyba czegoś nie rozumiem. W jaki sposób Apple odświeża linię swoich smartfonów... mając aż jeden model do wyboru?


a czy iPhone 3G nie jest lekko odświeżonym 2G?

#40 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 13 maja 2009 - 14:24

no odswieza. Pierw był iPhone, później iPhone 3G, i teraz bedzie jakiś 4G ;)

#41 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 maja 2009 - 14:28

iPhone, jego przyszłość, jego "killerzy" - po co to? iPhone ma swoich odbiorców, fanów Apple, albo ludzi stawiających estetykę i styl ponad wszystko. Mają iPoda, iPhone'a, MacBooka, iMaka i wiele innych produktów Apple. Nie obchodzi ich sprzęt innych marek. Takich ludzi jest wielu, więc nie wiem czy można mówić o zagrożonej przyszłości iPhone'a. Prędzej o świetlanej przyszłości nowego urządzenia. :)

#42 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 13 maja 2009 - 14:48

dokładnie. ale takiego htc shift chyba kazdy by chcial dostac ;)

#43 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 13 maja 2009 - 15:30

iPhone, jego przyszłość, jego "killerzy" - po co to? iPhone ma swoich odbiorców, fanów Apple, albo ludzi stawiających estetykę i styl ponad wszystko. Mają iPoda, iPhone'a, MacBooka, iMaka i wiele innych produktów Apple. Nie obchodzi ich sprzęt innych marek. Takich ludzi jest wielu, więc nie wiem czy można mówić o zagrożonej przyszłości iPhone'a. Prędzej o świetlanej przyszłości nowego urządzenia. :)


iPhone i jego przyszłość stwarza znakomitą okazję do "plotek bazarowych" i przypuszczań co do tego, jaki może być nowy iPhone kiedy się pojawi.
iPhone killerzy... a może raczej "iPhone alternatywy" - to po prostu wybór, możliwość wyboru czegoś innego, lub ugruntowanie swojego wyboru jakim może być iPhone.

Nie zgodzę się, że iPhone tylko i wyłącznie trafił do fanów Apple mających gamę sprzętu, pośród której nie mogło zabraknąć iPhone. Davvido - sam jesteś przykładem osoby mającej iPhone a jednak nie posiadającym innego sprzętu Apple - np. komputera.

Nowy iPhone jest na razie wielką niewiadomą, z przypuszczalną obecnością softu 3.0 pozostającego w fazie BETA. Czy iPhone 3G pozostanie na rynku, czy zostanie wycofany robiąc miejsce nowemu modelowi - przekonamy się wkrótce.

#44 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2009 - 00:07

iPhone killer?? hahahahahahaha prosze was nie badzmy smieszni =].

Zaden telefon, ZADEN produkt nie bedzie porownowywac sie do IPHONA!!!. A na pewno zaden telefon nie przebije iPhona..... iPhone ma to cos co zaden telefon nie posiada.

To tak jakbys zalozyl watek u Ubuncie i bys napisal "System OS X albo System Windows jest zagrozony" hahahahahaha. No jest sobie Ubuntu ale co? ile procent osob ma Ubuntu a ile procent osob ma OS albo Windows?? I powiedz mi czy rzeczywiscie system Ubuntu zagrozil Mac Apple albo Microsoft?? I czy ubunt odniosl taki sukces co Apple albo Microsoft??? looooool.

To byl tylko przyklad. Wiele mozna wziac takich przykladow wziac z codziennego zyciu.

Czyli podsumowując telefon ktorego zaprezentowales nie bedzie mial zadnej przyszlosci bo po pierwsze 95% ludzi nie wie co to Firma NFS-HLJ a po drugie kazdy leszcz moze sobie zaprojektowac jakis "TELEFON PRZYSZLOSCI" ale w zaden sposob nie bedzie zagrozil ani iPhone ani firma APPLE

---- Dodano 16-05-2009 o godzinie 01:12 ----

Czy iPhone 3G pozostanie na rynku, czy zostanie wycofany robiąc miejsce nowemu modelowi - przekonamy się wkrótce.


A kto ci powiedzial ze maja zamiar wycofac iPhony z rynku?? hhahahahahahaa. 1 raz slysze. To w takim razie pytanie dla ciebie, czy Microsoft maja zamiar wycofac dziurawego system Vista??

iPhone 3G jak najbardziej pozostanie na rynku i zgadnij co? iPhone 3G sprzedaly sie jak cieple bułki. I iPhone 3G jest na rynku i zawsze bedzie. Tak jak Davido powiedzial iPhone 3G ma swoich fanow i zadna lamerska firma nie bedzie zmienic zdanie biznesmenow APPLE aby wycofac 3G z rynku. Juz tak sobie nie nawijaj farmazonow.

#45 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 16 maja 2009 - 00:32

iPhone killer?? hahahahahahaha prosze was nie badzmy smieszni =].

Zaden telefon, ZADEN produkt nie bedzie porownowywac sie do IPHONA!!!. A na pewno zaden telefon nie przebije iPhona..... iPhone ma to cos co zaden telefon nie posiada.

(...)

iPhone 3G jak najbardziej pozostanie na rynku i zgadnij co? iPhone 3G sprzedaly sie jak cieple bułki. I iPhone 3G jest na rynku i zawsze bedzie. Tak jak Davido powiedzial iPhone 3G ma swoich fanow i zadna lamerska firma nie bedzie zmienic zdanie biznesmenow APPLE aby wycofac 3G z rynku. Juz tak sobie nie nawijaj farmazonow.


Kiedy czytam takie wypowiedzi zastanawiam się, czy oby temat nie powinien się nazywać "Przyszłość gatunku ludzkiego może być zagrożona?"

Wypowiedź ta wygląda jak hasła wyborcze iBojówek... piękne i wzniosłe. "iPhone 3G jest na rynku i zawsze będzie" - ciekawa teoria. iPhone w wersji pierwszej też był na rynku... i znikł.
iPhone 3G stoi w miejscu i nie zagrzeje za długo miejsca na rynku - rynek jest wygłodniały i albo iPhone zaczaruje rynek po raz kolejny - albo iPhone zaczną się wykruszać a na wypełnienie luki z pewnością nie jeden koncern ma chrapkę.

#46 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2009 - 00:54

Kiedy czytam takie wypowiedzi zastanawiam się, czy oby temat nie powinien się nazywać "Przyszłość gatunku ludzkiego może być zagrożona?"


Gratuluje twojej inteligencji w ogole. Chcesz pokazac wszystkim ze jestes bardziej poinformowany niz ktokolwiek na tym forum??

Sluchaj kolego jezeli podoba ci sie ten gowniany telefon co sobie zareprezentowales to go kupuj i zachowaj to dla siebie.

Kogo obchodzi czy wejdzie na rynku jakas podroba iPhona??? kogo to obchodzi?? Pytam ci sie bo ten caly twoj temat wyglada jakbys chcial sie pochwalic ze nijaki telefon ktory "zagrozi iPhone" jest zajebisty a iPhone jest do dupy. Wlasnie tak twoj temat brzmi. Bo czytajac twoje wszystkie wypowiedzi i nie tylko w tym temacie ale jeszcze w innych podobnych do twojego to sie zastanawiam po kiego kija siedzisz na tym forum skoro tylko chcesz boycotowac iPhony 3G i wmowic sobie ze zniknie z rynku bo nadchodzi "supertelefon przyszlosci".

I do tego jeszcze nie umiesz przyjac krytyki od innych. No coz kolego naucz sie przyjac krytyki bo nie zawsze ktos musi sie zgadzac z twoimi zdaniami albo pochwalami.

Nam sie podoba iPhone i inne produkty APPLE'a to tego my sie trzymamy, tobie sie podoba inne telefony niz iPhone to wypieprzaj z tego forum bo jak zauwazyles o ile w ogole jestes "mega poinformowany" ze to forum jest dla milosnikow produktow APPLE'a a nie dla bojkoterow ktorzy wbijaja sobie tylko na forum po to zeby zalozyc watek o jakims tam SUPERMEGA TELEFON PRZYSZLOSCI .

Gdybys napisal temat i w tresci bys sie pytam co my sadzimy o tym telefonie to OK moglbym sie zgadzac na taki temat. Ale ty zalozyles sobie taki temat i juz sobie zaznaczyles ze iPhone jest zagrozony... Zastanow sie troche.

Zagrozony czy nie iPhone jest i zawsze bedzie i zaden telefon nie bedzie sobie do niego porownac.

Jak ci sie nie podoba to co ja pisalem wcisnij ALT+F4 i sajonara.

#47 insekt

insekt
  • 362 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 maja 2009 - 01:04

^(oO)^ to z jednej strony mówisz o przyjmowaniu krytyki i odmiennego zdania, a z drugiej strony chłopak ma "wypieprzać z tego forum" jeśli ma opinie różniącą się od "iPhone jest najlepszym telefonem"?

#48 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 16 maja 2009 - 01:16

^(oO)^ to z jednej strony mówisz o przyjmowaniu krytyki i odmiennego zdania, a z drugiej strony chłopak ma "wypieprzać z tego forum" jeśli ma opinie różniącą się od "iPhone jest najlepszym telefonem"?


Jak napisałem przedtem:
"Przyszłość gatunku ludzkiego może być zagrożona?"

Nie będę zniżać się do poziomu fanboja - więc po prostu - zignoruję go.

#49 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2009 - 01:28

^(oO)^ to z jednej strony mówisz o przyjmowaniu krytyki i odmiennego zdania, a z drugiej strony chłopak ma "wypieprzać z tego forum" jeśli ma opinie różniącą się od "iPhone jest najlepszym telefonem"?


Gdybym inaczej przedstawilby ten temat to ok bym zrozumial, wiekszosc z 1 strony negatywnie sie wypowiadal na jego temat to chlopak jakos sie zbulwersowal, a co nasza wina ze nam sie tego telefonu nie podoba?? Tak jak sobie napisalem nie tylko tutaj chlopak pisal a takze w tamtym 2gim temacie i goraco ze tak powiem "boycotowal" iPhony bo jakies podroby od iPhona jest zajebisty. I cale jego posty brzmi jakby mial cos do iPhona. To w takim razie skoro jest przeciwnikiem iPhonow to po kij on tu siedzi? zeby zareklamowac inne pseudo telefony na dotyk??

Chlopak napisal temat, inni krytykowali... zobacz jak brzmi jego wypowiedzi:

Nie potrzeba nawet iPhone Killer'a aby stwierdzić, że takowe urządzenia mogą postawić pod znakiem zapytania przyszłość telefonów komórkowych.


iPhone pod znakiem zapytania przyszlosc telefonow komorkowych... ehh ... nawet nie chcialbym tego skomentowac

iPhone jest dużym urządzeniem, do tego z powodu konstrukcji takim, które dość ryzykownie trzyma się w ręku.


Moze zalozyciel tematu jest kaleka i nie umie sobie trzymac iPhonow? Jakis inny uzytkownik produktu APPLE'a ma ten sam problem co on?? Bo nigdy na tym forum nie widzialem jakiegos tematu o tym ze iPhony sa takim urzadzeniem ktore dosc ryzykownie trzyma sie w reku... smiech na sali... iMarekPL odpisal na ten post:

Mi się dobrze trzyma. Kwestia ręki ...

Trzymałeś kiedyś w ręce telefon, który ma 5 cali (w tym wypadku4,8)?

Natomiast zalozyciel tematu odpisal:

Nie szukając daleko HTC Ameo.

Kolejna probka wmawianie ludziom ze iPhone nie jest zreczny a [URL=http://www.mobilegazette.com/handsets/t-mobile/t-mobile-ameo/t-mobile-ameo-1.jpg]HTC Amoe[/URL] ze systemem windows i klawiatura ala "MacBook" jest zajebisty i 3maj sie dobrze w reku

Za cenę iPhone (mam na myśli cenę oficjalną, przekraczającą 3 000 złotych) ... możemy kupić... iPhone i netbook'a.


Ja swojego kupilem za 1500zl. Nie wiem gdzie on znalazl iPhone w cenie przekraczajaca 3 000 zlotych ...

Na chwilę obecną - odnotowuję fakt "przyćmienia" blasku iPhone. Nie jest to podyktowane tym, że pojawił się lepszy/gorszy/większy/mniejszy pogromca iPhone - po prostu - rynek się nasycił.
Uważam, że gdyby nie taka strategia - iPhone nie znalazłby tylu nabywców co udało mu się do tej pory.


Zastepca Steves Jobs'a sie znalazl.

Nie wiem co ten kolega robi jeszcze na tym forum ..... dlatego napisalem ze jak mu czegos sie nie podoba z produktow APPLE badz ten sposob jak sobie ta firma prowadzi biznes niech sie wypieprza z forum bo nie obraza tylko APPLE ale takze nas milosnikow produktu APPLE'a

---- Dodano 16-05-2009 o godzinie 02:31 ----

Jak napisałem przedtem:
"Przyszłość gatunku ludzkiego może być zagrożona?"

Nie będę zniżać się do poziomu fanboja - więc po prostu - zignoruję go.


A my nie chcemy sie znizac do poziomu twojej inteligencji. Pan znawca telefonow jest najmONdrzejszy od wszystkich.... pudlo. mozesz isc sie poplakac do mamusii.

Kolejny raz napisze ---> Naucz sie przyjac krytykow

#50 romanwojt

romanwojt
  • 103 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2009 - 02:08

mleko Ci kolego wykipiało ? wyluzuj troche i nie wypieprzaj Nasedo z forum, bo nie bedziesz miał kogo atakować. Peace




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych