Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Need For Speed juz jest!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#51 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2009 - 23:17

Tutaj nie chodzi o to kto jest wyżej postawiony. Wydaje mi się ze wszyscy użytkownicy są traktowani tak samo. Mamy traktować endrju specjalnie dlatego ze bierze udział w konkursie? Ty uwazasz ze zamknięcie tematu to kara dla założyciela. Na forum od zawsze jet tak ze o grach dyskutuje się w temacie z ich recenzja. Bardzo fajnie, że powstał ten temat. Kolega jako pierwszy podzielił się z nami dobra nowina, podyskutowalismy, teraz przydałoby sie pzeniesc dyskusję do odpowiedniego tematu. Nie chcemy zrobić nikomu na złość. Po co dwa tematy na ten sam temat. endrju nie dublije tematu. On napisał recenzje, takowej nie widziałem pzedtem na Myapple. Gdyby otworzył drugi temat informujący tylko o tym ze Need for Speed już jest to oczywiście zorwazano by zamknięcie jego tematu.

#52 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 07 maja 2009 - 09:39

chyba nie dojdziemy do porozumienia mnie to rybka gdzie gadamy tylko dziwi mnie wasze zamykanie tematow... a skoro piszesz ze Endrju nie dubluje, to tam sobie recenzujcie a tutaj się podzielimy naszymi wrażeniami:D a dwa to dlaczego chcesz zamykać temat skoro nie są zdublowane?:P

#53 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 07 maja 2009 - 09:50

... Po co dwa tematy na ten sam temat. endrju nie dublije tematu.


masło maślane...

jak dla mnie... nie ma tematu :P

#54 hazelasty

hazelasty
  • 231 postów

Napisano 07 maja 2009 - 10:06

Zamknijcie juz jadaczki, spamerki.

#55 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 07 maja 2009 - 10:07

Zamknijcie juz jadaczki, spamerki.


piszesz nie na TEMAT :P

#56 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 07 maja 2009 - 15:54

bylo na temat do puki niejaki grzela nie napisal ze nalezy temat zamknac bo Endrju zdublowal go i ze tamten jest jol a ten jest be. do tego momentu bylo na temat:P

#57 plateku

plateku
  • 18 postów

Napisano 07 maja 2009 - 18:29

zalozylem ten temat nie po to zeby wywolac flame war o burdel na forum, tylko dla jasnej szybkiej informacji ze gra wyszla, przeciez setki osob na nią czekało od prawie roku. gdyby admin uznał ze to dublowanie tematów, poprostu usunał by wątek :) pewnie sam poszedł kupić i grać w nfs, na którego naprawde warto wydać każdy funt/dolar/złotówke ;]

#58 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2009 - 18:39

bylo na temat do puki niejaki grzela nie napisal ze nalezy temat zamknac bo Endrju zdublowal go i ze tamten jest jol a ten jest be. do tego momentu bylo na temat:P


Będziesz toczył tę rozmowę dopóki nie dostaniemy warna za pisanie nie na temat? Gdybym wiedział że ta propozycja wywoła taką burzę i "bulwers" wśród użytkowników to powstrzymałbym się.

A tak wracając do tematu:
Gra świetna. Trochę łatwa, ale to nie zmienia faktu że najlepsza gra wyścigowa na iPhone. Oczywiście to moja subiektywna ocena.

#59 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 07 maja 2009 - 19:24

a ja powtórzę gra nie warta swojej ceny, narobili hałasu ło ło ło będzie NFS i skończyło się klapą. Łatwa, krótka, droga, większość wagi gry to filmy, jak chce oglądać film to idę do kina, jak chcę grać w dobrą gre to płacę 10$ i gram, zapłaciłem i się zawiodłem. A tam offtopic: najpierw mówisz zamknąć temat bo endrju założył taki sam, że lepiej tam o niej gadać, a sam wrażeniami sie dzielisz na tym temacie:-D

#60 hazelasty

hazelasty
  • 231 postów

Napisano 08 maja 2009 - 14:57

Ok, teraz male podsumowanie ode mnie. Gra jest calkiem spoko, rozwiazani graficzne, jak i sterowanie sa b. dobre. Questy mogly by byc trudniejsze, tudziez dostepny poziom trudnosci, ktory sami moglibysmy przestawiac. Duzym minusem NFS'a jest b. mala ingerencja gracza w sterowanie, jak ktos wyzej nadmienil 'uzywamy tylko nitro' i musze po czesci przyznac racje temu panu. Oczywiscie, nie jest tak w 100%, ale ta opcja mogla by byc rozwiazana troche inaczej np. jak w Ferrari GT. Assalm alaykum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych