Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skype vs. Skype - Skype już do pobrania z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

#51 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 31 marca 2009 - 14:32

niech ktoś napisze czy udało mu się połaczyć rozmowe przez 3G w ORANGE na marginesie podajcie swoje sieci bo już sie gubię

#52 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2009 - 14:53

Czyli co skoro mi to wyskakuje to znaczy że Orange nie dopuszcza takiej możliwości ?

#53 xanael

xanael
  • 387 postów
  • SkądPL

Napisano 31 marca 2009 - 15:03

nie ma to jak "newsy" na myapple. Nie wiem skad wy przepisujecie nowosci...

W przyszłości Skype ma pojawić się także w wersji na iPod Touch. Data premiery nie jest jeszcze znana.


Dołączona grafika
Click for full size - Uploaded with plasq's Skitch

#54 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 31 marca 2009 - 15:03

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tym Skype, że taki szum wokół tego?
Przecież już od jakiegoś czasu dostępne jest z różnych źródeł chyba z pięć klientów SiP do telefoni voip.
SiP w odróznieniu od protokołu skype jest powszechnie wspierany sprzętowo.
Dzwonienie na stacjonarne przy użyciu odpowiedniego operatora SiP jest w Polsce darmowe.
Chcecie mi powiedzieć, że większość osób używających skype nie ma przy sobie telefonu stacjonarnego?
A może są jakieś inne korzyści z używania skype?
Jak w ogóle wygląda kwestia naszej dostępności w sieci przy korzystaniu z tego programu? Można do nas (użytkowników iphone'a) dzwonić?

#55 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 31 marca 2009 - 15:52

U mnie wszystko śmiga ;)

#56 Qsco

Qsco
  • 18 postów
  • Skąd3miasto/Gdynia

Napisano 31 marca 2009 - 16:19

U mnie również działa szybko i stabilnie-jedynie mam nadzieję,że nie będzie jak z GG wymuszone opłaty abonamentowe:roll: A w ogóle co do stabilności i niedoróbek to trzeba wziąć pod uwagę iż to jeszcze gorące i normalne na początku można przeboleć -bo SKYPE mam nadzieję szybko poprawi wykryte błędy :!:

#57 radost

radost
  • 33 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:25

jestem ciekaw co na to angielska sieć "3" która do tej pory zyskiwała masę klientów oferując im darmowe rozmowy Skype bez konieczności podłączenia do WiFi :) coś mi sie zdaje, ze ta aplikacja pomoże tylko zyskać klientów sieci O2 która jako jedyna w UK ma w swojej ofercie iPhony :)

#58 Lestek

Lestek
  • 880 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:29

Zbadał ktoś ile Skype zabiera z paczki danych? Np ile "waży" jedna minuta rozmowy? Na WiFi wiadomo, gratis - ale co z 3G?

#59 McEnter

McEnter
  • 235 postów
  • SkądWasewo, Poland

Napisano 31 marca 2009 - 16:37

Cały czas wywala mnie te skype :/ Ale ogólnie dobrze że coś zaczyna się dziać ;D Pewnie niedługo będzie tlen na iP :)

#60 rafals

rafals
  • 418 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:49

Jeszcze raz powiem! Skype na iphone 3G v2.1 bez jb dziala doskonale jedyne ograniczenie to ograniczenia operatora aby nie udostepniac rozmowe VoIP


To nie jest ograiczenie operatora a licencni SDK na ktorej oparte sa aplikacje w app store.
Ze skype w nokii czy eryku mozesz dzwonic czego dusza pragnie.


SDK zabrania pisania softu wykozystujacego 3g do polaczen glosowych. Jak widac najprawdopodobniej w wersji 3.0 to obostrzenie bedzie zlikwidowane jak i wiele innych.


U mnie skype dziala super ale dzwonic moge tylko po wifi:(.

#61 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 31 marca 2009 - 16:51

jak wywala to była odpowiedź na poprzednich stronach ;)

#62 mrminar

mrminar
  • 14 postów
  • SkądFlensburg (Szczecin)

Napisano 31 marca 2009 - 17:01

Ja tam w sumie nie wiem, no dobra oficjalnego skypa narescie mozna dostac na iPhona, ale tyle juz sie powoli pojawilo tych aplikacji na iPhona ze sie czlowiek powoli pogubil.... nie wplacalem nigdy na konto skypa zadnych pieniedzy wiec tez korzystam ze skypa tylko miedzy komputerami. a na iPhona to uzywam Nimbuzz ma tez m.in. gg.... a na skypa mozna dzwonic na inne skypy.... wystarczy czysz nie??

#63 mlevvy

mlevvy
  • 208 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2009 - 17:51

Hmm Przez 5 sekund przerywa Po 30 sekundach aplikacja sie sypie....

#64 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 31 marca 2009 - 18:02

Dalej nie piszecie w jakich sieciach pracują wasze iPhony , jest tylko" mnie działa i gwizdek" - chce dojść czy to coś z aplikacją czy operator ORANGE coś blokuje

#65 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 marca 2009 - 18:04

zibcio, ogarnij się.

rozmowy przez 3G dzałają TYLKO jeśli masz oprogramowanie 3.0 beta

#66 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 31 marca 2009 - 18:11

zrozumiałem

#67 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 31 marca 2009 - 18:49

niech ktoś napisze czy udało mu się połaczyć rozmowe przez 3G w ORANGE na marginesie podajcie swoje sieci bo już sie gubię


Mi udało się tylko rozmawiać tekstowo przez 3G, pewnie się da przez EDGE, ale ja rzadko mam EDGE.

#68 dany28

dany28
  • 75 postów

Napisano 31 marca 2009 - 19:29

No i właśnie u mnie gg całkowicie wypada z uzycia, możliwość kontynuowania chat-u na różnych urzadzeniach to coś czym Skype u mnie wygrywa, no i jednak da się za darmo ?

#69 -jaro-

-jaro-
  • 95 postów

Napisano 31 marca 2009 - 19:31

czy to jest mozliwe... Witam. IP mam od niedawna i dzisiaj zainstalowalem sobie skypa. Dziala ok, ale mam pytanie. Czy jest mozliwe zeby skype dzialal w tle? Tzn nie wiem jak zrobic zebym mogl byc caly czas on line i jednoczesnie normalnie korzystal z innych aplikacji. Za kazdym razem jak wychodze ze skypa, aby np cos wipsac w kalnedarz to jestem wylogowywany. -jaro-

#70 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2009 - 19:35

Musisz zrobić jailbreak i wgrać Backgroundera.

#71 -jaro-

-jaro-
  • 95 postów

Napisano 31 marca 2009 - 19:49

dzieki. czyli brak powiadamiania i mozliwosci dzialania w tle to powazna niedorobka niestety. moze w nastepnej wersji to poprawia, bo tak to ma maly sens. -jaro-

#72 SebaSonido

SebaSonido
  • 623 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 31 marca 2009 - 19:56

Nowsza wersja Skype napewno tego nie poprawi, bo jest to to zależne tylko i wyłącznie od iPhone OS, ale w 3.0 będzie (jest) już taka mozliwość, bodajże za pomocą Push Notification. Więc póki co pozostaje JB i Backgrounder.

#73 patryk-112

patryk-112
  • 79 postów

Napisano 31 marca 2009 - 20:44

Jaką łate mobile trzeba ściągnąć ?? jaka jest dokladna nazwa tego programu ?? Bo jak chce gdzies zadzownic to wyskakuje mi ze musze wykupic credit?

#74 kacperpokorski

kacperpokorski
  • 60 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 31 marca 2009 - 21:39

Ok chłopaki wszystko fajnie i działa, tylko teraz powiedzcie jak można zmienić w tym skypie nazwy kontaktów??? Bo o ile na kompie zmiana nazwy to nie problem to tutaj zamiast nazwiska znajomego mam jego przygłupią ksywkę (login) Jak dla mnie mały minus w funkcjonalności.

#75 SebaSonido

SebaSonido
  • 623 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 31 marca 2009 - 21:46

Jaką łate mobile trzeba ściągnąć ?? jaka jest dokladna nazwa tego programu ?? Bo jak chce gdzies zadzownic to wyskakuje mi ze musze wykupic credit?


Mobile Substrate w zakładce changes samo po zainstalowaniu Skype powinno się pojawić.

Jak dzwonisz na komę/domowy to normalne, że musisz mieć kasę na koncie, tzw. credits.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych