Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[OT] Jaki telefon polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#26 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 16 września 2006 - 18:26

ale troche duzy on, chodzi mi o szerokosc; bo wysokosc i grubosc to moga byc.

#27 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 16 września 2006 - 23:20

Sychronizacja Apple z SE D/K750i jest niesamowita. Mozna powiedziec, ze tworza jeden organizm. Wszystko wykonasz przez lacze Bluetooth. Telefon magazynuje dane na kartach Memory Stick Duo/Duo Pro, posiada 2Mpix aparat i znakomity player mp3/wav (nie czyta wma). No i jakosc wykonania, o wiele lepsza niz Nokii (nie pamietem modelu, tyle ich jest, ze sie mozna pogubic. Chyba N70 lub jego klon).


chyba cos mi sie wydaje ze na taki sie zdecyduje :D

aczkolwiek zastanowie sie nad n70 - bo ma opcje gps :D

#28 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 17 września 2006 - 09:27

tylko że N70 będziesz musiał codziennie ładować maks 2 dni jak bedziesz z niej tylko dzwonil z 10 min, przeczytaj testy tego telefonu. A może coś z nowych noki np. N80 N72 N73 albo klapeczke N71?

#29 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 17 września 2006 - 10:49

Ja bym na twoim miejscu brał NOKIE N70 lub SAMSUNGA D700 ;) telefoniki są wypasik :D

#30 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 17 września 2006 - 16:26

właśnie jak ten samsung? jak bateria w nim trzyma? ale N70 odradzam chyba że ma się stały dostęp do prądu lub 1 conajmniej baterie zapasowa.

#31 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 17 września 2006 - 17:02

mam se k750i telefon mam od roku i jest swietny od tygodnia mam maca i stwierdzam ze ten telefon w polaczeniu z mb staje sie nawet wiecej niz swietny ;)

#32 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 17 września 2006 - 17:14

to juz lepiej K790i jak nie 800i bo 750i to troche stary jest juz(chodzi mi o date wydania) ja mam Siemens M75 w obecenj chwili i jakos tak jest z tym softw... ale jak na blot.. poloncze z mackiem to jakos dzieki temu moge wejsc na karte i spokojnie przegladac co na nim jest telefonu nie dotykajac.

#33 DoktorNo

DoktorNo
  • 394 postów

Napisano 21 września 2006 - 16:07

Zgubiłem swego K750i i nie mam dużo kasy, dlatego chce kupić T61, nieco starawy ale ma Bluetooth. Będzie chodzić z iSync i z Address Book?

#34 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 21 września 2006 - 16:28

Idąc za http://www.apple.com...nc/devices.html

Sony Ericsson D750i
Sony Ericsson K600i
Sony Ericsson K608i
Sony Ericsson K700c/i
Sony Ericsson K750i
Sony Ericsson P800
Sony Ericsson P900
Sony Ericsson P910i/a/c
Sony Ericsson S700i
Sony Ericsson S710a
Sony Ericsson T608
Sony Ericsson T610
Sony Ericsson T616
Sony Ericsson T630
Sony Ericsson T637
Sony Ericsson T68i
Sony Ericsson V600i
Sony Ericsson V800
Sony Ericsson W550
Sony Ericsson W600
Sony Ericsson W800i
Sony Ericsson W810i
Sony Ericsson W900
Sony Ericsson Z520i/a/c
Sony Ericsson Z530
Sony Ericsson Z600
Sony Ericsson Z1010
Sony Ericsson Z800i
Sony Ericsson Z800c
Sony Ericsson 802SE
Ericsson T39c
Ericsson R520
Ericsson T39m
Ericsson T68

Nie wiem co to jest T61, być może miałeś na myśli T610 lub T68 (oba będą działać)

#35 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 21 września 2006 - 19:25

A może T 34, ten czołg ?? :D I szarika na dokładkę!!

#36 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 21 września 2006 - 19:28

to juz lepiej K790i jak nie 800i bo 750i to troche stary jest juz(chodzi mi o date wydania) ja mam Siemens M75 w obecenj chwili i jakos tak jest z tym softw... ale jak na blot.. poloncze z mackiem to jakos dzieki temu moge wejsc na karte i spokojnie przegladac co na nim jest telefonu nie dotykajac.


nie pisalem ze jest najlepszy tylko ze mam i dziala super wiec z czystym sumieniem polecam... a to ze przegladasz nie dotykajac telefonu to powinien byc standard... mnie natomiast cieszy ze przegladam sobie macbooka nie dotykajac go ;0

#37 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 21 września 2006 - 20:28

jakim sposobem to robisz? bo u ja nie umiem tego robic. Ale te z blot... i przeglądaniem telefonu to by było spoko gdyby nie trzeba było wpisywać nic z komie wtedy tylko "kradnąć' pliki chociaz przewaznie nie ma co.

#38 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 21 września 2006 - 20:30

w telefonie: menu --> rozrywka --> sterowanie zdalne --> desktop ;) oczywiscie po bluetooth... ewentualnie zawsze mozna po vnc z kazdego telefonu ktory ma jave... ale nie polecam bo strasznie zamula...

#39 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 21 września 2006 - 21:06

ja nie mam takiej opcji niestety.

#40 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 21 września 2006 - 21:07

Mam P910i i... nie mam telefonu. Znaczy problemów z telefonem. Synchronizuje się ślicznie, dzwoni, esemesuje, mam kilka aplikacji, które są mi do szczęścia potrzebne. Nie jest ani wolny ani szybki. Foto nie używam, bo mam duży, mp3 słucham na nano. Ale póki co nie zamienię go na żaden inny.

#41 Rayman

Rayman
  • 217 postów
  • SkądŚląskie

Napisano 21 września 2006 - 21:14

Tylko nie bierz N70, ja mam i niestety nie działa takie coś co się zwie odbieranie telefonów i sms-owanie. Reszta działa pięknie. Z tego co udało mi się wygoglować to jest jakieś narzędzie do kupienia które to naprawia ale myślę że to się mija z celem. Następny telefon jaki będę brał na pewno wcześniej przetestuję z maczkiem żeby wszystko grało i buczało :)

#42 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 21 września 2006 - 21:38

ja to wogule odradzam kazdy telefon oparty o os symbian.... mialem kilka i na kazdy klalem... a co do jedynego slusznego telefonu to teraz sobie przypomnialem jest takowy... nokia 770 jedyny telefon oparty na linuxie... niestety niedostepny w polsce ;)

#43 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 21 września 2006 - 21:45

ja to wogule odradzam kazdy telefon oparty o os symbian.... mialem kilka i na kazdy klalem...


a co do jedynego slusznego telefonu to teraz sobie przypomnialem jest takowy... nokia 770 jedyny telefon oparty na linuxie... niestety niedostepny w polsce ;)


Ja tam na telefony z symbianem nie mogę narzekać i polecam je każdemu :) Mam obecnie już trzecią nokię z tym OS-em i jestem super zadowolony... Jedyne na co można ponarzekać to wolna praca systemu, ale i z tym można sobie radzić... Poza tym, symbian jest dość przyjazny Makowi, na platformę s60 jest od groma aplikacji, gier, itp. Ogólnie rzecz biorąc - moim zdaniem warto kupić :)

#44 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 21 września 2006 - 21:55

hmm ja bylem z symbiana zadowolony przez pierwsze 2 miesiace potem juz tylko bylo gorzej... mi osobiscie symbian przypomina windowsa (brr)... no ale coz, po to robia tyle odmian telefonow aby kazdy znalazl cos dla siebie... nie kazdy musi lubic to samo, po to wymyslono tyle "smakow" ;)

#45 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 września 2006 - 22:26

Coz, ja przeszedlem juz przez wiele telefonow... Nokie kiedys mnie bawily a teraz odpychaja. Sa drogie i strasznie malo funkcjonalne. Seria "N" inedopracowana i sypie sie w rekach - jezu ile sie nasluchalem o tych modelach... Motki maja pare fajnych modeli, jak dla mnie kultowy A925 :). Wszystkie V maja duzo w srodku ale kiepski wyglad. V3 ma ladny wyglad ale kiepskie wnetrze, V3x jest juz fajne ale sporo kosztuje... SE, Polecam k750i - jesli nie sluchasz duzo mp3, a w810i jesli sluchasz... Genialne sluchawki, naprawde dobre... A jak Ci nie pasuja wkladasz jakiekolwiek, dobry tel, super aparat i ladnie wyglada. Niestety nie znam jak sie na komunikacji komorek z mac'ami gdyz jedynie przesylam pliki via BT...

#46 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 22 września 2006 - 23:17

A czemu nie treo 650,od dlugich lat dobrze wspolpracowal z macami,ma polskie wparcie( [url]www.treo.pl[/url] ),jest mozliwosc uzywania jako gps( [url]http://www.treo.pl/tom.html[/url] )system go widzi bez zadnych dodatkowych sterownikow itp.,jest na treo w sieci od groma darmowego softu

#47 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 22 września 2006 - 23:33

treo650-nie mam, nie widziałem, -rozmiary urządzenia, cena-nie widziałem jeszcze na alledrogo używanego poniżej 1000zł a na stronie którą podałes jest cena 1900zł troszkę dużo dla kogoś kto szuka wylącznie telefonu, 2w1-nie każdemu to odpowiada-wymiary funkcjonalność, polityka trochę jak u apple- skoro ktoś zapłacił za nasz sprzęt tyle kasy to równie dobrze może sobie do niego dokupić kartę wifi za jakieś 200-300zł-co z tego, że inni producenci już to mają w swoich pocketpc? my powiemy, że karta wewnętrzna karta wifi zakłucałaby moduł gsm i tyle- no chyba, że ktoś już kupi te dokładaną kartę to wtedy będzie wszystko ok a z plusów, to podoba mi się on-troszkę, podobno ten palmos to jak macos czyli prosty i funkcjonalny, ale......... gdyby ktoś by mi go dawał za darmo to bym trochę zastanowił nie ma go w ofercie żadnego polskiego operatora gsm :( a reklama tego byla i chyba jeszcze jest na apple.com.pl>sklep tylko jak się kliknie to nic nie ma :( pozdrawiam

#48 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 23 września 2006 - 08:57

Jest - możliwość kupienia za ponad 2tys. :)

#49 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 grudnia 2006 - 17:43

1) czy istnieje cos z dotykowym ekranem, edge'm, i w dodatku kompatybilne z maczkiem? Bo jak do tej pory nie znalazlem =/ 2) Czy GPRS umozliwia WWW/M@IL/JID? czy tez mozna zapomniec? Nie wiem tego, bo zawsze mialem EDGE, i boje sie ze ewentualny jego brak doprowadzi mnie do palpitacji serca [pomimo wzglednie mlodego wieku ;)]

#50 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 19 grudnia 2006 - 18:04

Jedi_V, poszukaj postów Borzara o treo. iSylwek, palmos może i jest podobny do macos, ale macos 7.5... a polskie wsparcie do treo, to jest, jakby to powiedzieć, nieporozumienie. Jeszcze raz, zanim ktoś to kupi, wyda kupę forsy, i będzie pobekiwał. PalmOS nie obsługuje unikode (a więc nie ma ogonków w MacOS X). Płatna nakładka umożliwia co prawda przestawienie maka na kodowanie MacCE, ale ta strona kodowa umarła wraz z systemem classic, wszystko w OS X jest przecież unikode! Aha, jeszcze jedno, palmos jako system zatrzymał się dobre pięć lat temu, nic, ale to kompletnie nic się w tym systemie nie zmieniło. Wybieracz programów jest taki, jak w Windows 3.11, ergonomia też mniej więcej na tym poziomie. Stabilność jest tak samo mityczna, jak stabilność 7.5, chodzi, dopóki chodzi, ale jak walnie, to czeka Cię nie tylko utrata danych (a do odtworzenia z backupu musisz mieć dostęp do komputera, he, he, na dodatek restore nie odtwarza wszystkich ustawień), to jeszcze często kłopotliwy twardy reset. Te palmy jadą tylko na marketingu, wiem to, bo sam w kieszeni mam od 6 lat urządzenia z tym systemem operacyjnym :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych