Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zune


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 stycznia 2007 - 20:45

Dziś natknąłem się na porównanie Zune z iPod w "LOGO" Autor artykułu nie miał w rękach odtwarzaczy (A na pewno nie Zune), rozwodzi się nad tym iż nazwę dla Microsoftu wymyśliła firma Lexicon Branding i to skazuje Zune na sukces. Ciekawostką jest to iż jeśli załadujemy do Zune niezrozumiały dla niego format pliku to ... odtwarzacz go skonwertuje na możliwy do odtworzenia. Cały artykuł napisany został w oparciu o specyfikacje obu odtwarzaczy - mam wrażenie, że autor nie miał w rękach żadnego z odtwarzaczy. Na korzyść Zune przemawia: - Wi-Fi - Wymiana plików pomiędzy innymi użytkownikami Zune - Większy wyświetlacz - Tuner FM - Preloaded Audio - Preloaded Video - Możliwość zmiany tła - Dostępność w 3 kolorach - Etui w zestawie Na korzyść iPod'a przemawia: - Nawigacja kółkiem Na koniec plotka: podobno Zune marketplace ma być dostępny w Polsce w przeciwieństwie do iTunes (autor zapewne miał na myśli iTunes Music Store).

#102 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 12 stycznia 2007 - 21:08

Zdjecia chociaż prawidłowe dali? W poprzednim numerze pokręcili zdjęcia Panasoników i Fujitsu-Siemensa, o błędach w specyfikacji MacBooka Pro nie wspominając.

#103 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 stycznia 2007 - 21:13

Zdjęcia dobre :)

#104 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 stycznia 2007 - 21:25

Na koniec plotka: podobno Zune marketplace ma być dostępny w Polsce w przeciwieństwie do iTunes (autor zapewne miał na myśli iTunes Music Store).


A Ty pewnie miałeś na myśli iTunes Store? ;-)

#105 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 stycznia 2007 - 21:55

Dlatego ja nie piszę artykułów ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych