Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zune


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#26 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 14 września 2006 - 20:28

jakby każdy kupował laptopa nie byłoby sprawy.
idąc twoją logiką mogę powiedzieć, że w 21 krajach już jest iTS, więc jest niemal w Polsce

#27 lunety

lunety
  • 200 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 września 2006 - 20:34

Jaki Zune wizualnie jest każdy widzi, ale jak to MS wykombinował z muzyką i video? Czy aby nie opierać się to będzie na DRM-ach? Bo jeśli tak, to rzesze fanatyków MS rzucą się na iPody...

#28 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 14 września 2006 - 20:39

Tradycyjny produkt MS. Przeładowany funkcjami. Oni się chyba nigdy nie nauczą, (zresztą niektórzy tutaj też ;) ), że kombajny ponoszą klapę za klapą. Na szczęście wie to stary lis Jobs, zatem: a) ipod nie będzie miał nawigacji satelitarnej, B) nie będzie nigdy iPhone c) nie wbuduje do niego obieraczki do kartofli, choć ten drobny gest spotkałby się pewnie z entuzjazmem milionów gospodyń domowych. Chcecie się założyć?:grin:

#29 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 września 2006 - 20:43

ukryty koszt wifi jest taki, że jak ktoś chce z niego skorzystać, a nie ma wifi built-in, to musi sobie dokupić kartę lub inne ustrojstwo, żeby móc z niego korzystać


Tzn, jak ktoś chce z korzystać z wifi?

jakby każdy kupował laptopa nie byłoby sprawy.
idąc twoją logiką mogę powiedzieć, że w 21 krajach już jest iTS, więc jest niemal w Polsce


Większość sprzedawanych komputerów to już laptopy, to po pierwsze. Po drugie w Polsce mamy już niemal euro, dostęp do oceanu i bombę atomową.

Jaki Zune wizualnie jest każdy widzi, ale jak to MS wykombinował z muzyką i video? Czy aby nie opierać się to będzie na DRM-ach? Bo jeśli tak, to rzesze fanatyków MS rzucą się na iPody...


Na DRM'ach, a jakże, tylko co do tego maja fanatycy MS rzucający się na iPody?

Tradycyjny produkt MS. Przeładowany funkcjami. Oni się chyba nigdy nie nauczą, (zresztą niektórzy tutaj też ;) ), że kombajny ponoszą klapę za klapą. Na szczęście wie to stary lis Jobs, zatem:
a) ipod nie będzie miał nawigacji satelitarnej,
B) nie będzie nigdy iPhone
c) nie wbuduje do niego obieraczki do kartofli, choć ten drobny gest spotkałby się pewnie z entuzjazmem milionów gospodyń domowych.
Chcecie się założyć?:grin:


Szkoda, że Twoja teoria nie idzie w parze z rozszerzaniem oferty iTunes Store i ogólnym marketingiem Apple.

#30 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 14 września 2006 - 20:44

Niwątpliwie i iPod kiedyś dokona żywota i zostanie zastąpiony czymś innym. Czy to będzie Zune? Pewnie nie, bo nie wystarczy upchnąć jak najwięcej gadżetów do jednej obudowy. Musi być jeszcze to coś :). Dotyczy to każdej dziedziny: mody, techniki, literatury itp. Weźmy pod uwagę jeszcze jedno: na rzecz iPoda pracuje teraz wiele firm na całym świecie produkując wszelkie możliwe dodatki, od śmiesznych po znakomite. To już jest spory przemysł, który na zasadzie sprzężenia dodaniego również zwiększa sprzedaż iPoda. Mi osobiście iPod jest potrzebny jako odtwarzacz muzyki, którą mogę bez problemu kupić w ITS, więc nie nie interesują mnie wbudowane gadżety, ale kto wie? Może kiedyś zmienię zdanie...

#31 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 14 września 2006 - 21:01

Szkoda, że Twoja teoria nie idzie w parze z rozszerzaniem oferty iTunes Store i ogólnym marketingiem Apple.


Idzie. Mimo coraz to większych rozpylanych w tzw. świecie apple pryków, a to ifone, a to palmone, a to dotykowe ekrany, a to majty w bajty, ipod ciągle pozostaje ipodem, prostym w sumie odtwarzaczem. Dodają jedynie to, na czym mogą zarobić (czytaj, jest biznesplan, a nie wkładka kaloryzująca produkt), a więc video i gry. Możliwe więc, że wspomniana przeze mnie obieraczka jednak będzie, ale tylko wtedy, gdy ze strony www.apple.com/kartofeln będzie się ściągać świeże pyrki. Za 99 centów sztuka.
Aha, ja nie mam ipoda, Lacku, więc fanatykiem nie jestem. Moje sony clie (to jest dopiero kombajn) brzmi lepiej. Testowałem.

#32 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 września 2006 - 21:13

Idzie. Mimo coraz to większych rozpylanych w tzw. świecie apple pryków, a to ifone, a to palmone, a to dotykowe ekrany, a to majty w bajty, ipod ciągle pozostaje ipodem, prostym w sumie odtwarzaczem. Dodają jedynie to, na czym mogą zarobić (czytaj, jest biznesplan, a nie wkładka kaloryzująca produkt), a więc video i gry. Możliwe więc, że wspomniana przeze mnie obieraczka jednak będzie, ale tylko wtedy, gdy ze strony www.apple.com/kartofeln będzie się ściągać świeże pyrki. Za 99 centów sztuka.
Aha, ja nie mam ipoda, Lacku, więc fanatykiem nie jestem. Moje sony clie (to jest dopiero kombajn) brzmi lepiej. Testowałem.


Uważasz, że na dodanym module nawigacji czy telefonii komórkowej nie można zarobić?
Trochę to się kłóci z bigunką nowych systemów nawigacji (np od sony) i palmofonów przy jednoczesnym zaprzestaniu produkcji "kombajnów" w postaci Clie.

#33 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 14 września 2006 - 21:29

Bigunka w przypadku wygląda tak, że mniej więcej w tym samym czasie wystartowały oba produkty. Rozpatrzmy to na zimno: 1. Mój Sony Clie. Wbudowany czytnik kart pamięci. Wyświetlacz z możliwością odtwarzania filmów. Odtwarzacz mp3 i atrac. Czytnik pdfów. klient email i przeglądarka web. System PalmOS, kalendarz, synchronizacja z kompem, Bluetooth, procesor 200 Mhz, i możliwość instalacji trylionów programów, od Office, przez tetrisa po kalendarzyk małżeński. Aluminiowa obudowa (caluteńka). Kolorowy wyświetlacz 320x320. Cena: 400 dolców 2. iPod. Dysk 5 GB. Odtwarzacz. Liche słuchaweczki. Bez wideo, cz.b. wyświetlaczyk 160x128. Cena: 400 dolców. Pytanie 1. Co powinno odnieść sukces rynkowy? Pytanie 2. Co odniosło sukces rynkowy? Aha, dodam jeszcze, że Sony to nie jest jakiś pikuśśmikuś krejtive, tylko Sony.

#34 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2006 - 22:58

ukryty koszt wifi jest taki, że jak ktoś chce z niego skorzystać, a nie ma wifi built-in, to musi sobie dokupić kartę lub inne ustrojstwo, żeby móc z niego korzystać


a wszystkie maczki maja? moj PM B&W nie ma i co? mam plakac?

1. Mój Sony Clie. Wbudowany czytnik kart pamięci. Wyświetlacz z możliwością odtwarzania filmów. Odtwarzacz mp3 i atrac. Czytnik pdfów. klient email i przeglądarka web. System PalmOS, kalendarz, synchronizacja z kompem, Bluetooth, procesor 200 Mhz, i możliwość instalacji trylionów programów, od Office, przez tetrisa po kalendarzyk małżeński. Aluminiowa obudowa (caluteńka). Kolorowy wyświetlacz 320x320. Cena: 400 dolców
2. iPod. Dysk 5 GB. Odtwarzacz. Liche słuchaweczki. Bez wideo, cz.b. wyświetlaczyk 160x128. Cena: 400 dolców.
Pytanie 1. Co powinno odnieść sukces rynkowy?


Porownanie jest dobre, ale nic nie wnosi. Tak samo jak w polsce maleje liczba sprzedanych palmtopow + AutoMapa bo ludzie poprostu nie radza sobie z osbluga. I kupujemy imho drozsze rozwiazania wylacznie do uzywania w samochodzie etc. Co z tego ze drozsze ale mniej praktyczne? Bo ludzie w USA jak i u nas w kraju nie wiem, niechce sie im przeczytac kilku stron instrukji (a sama automapa jest programem wybitnie prostym!). I dlatego Zune jest skazany na porazke z iPodem bo jest lepiej wyposazony. Bzdura !! Wazne zeby byl prosty w obsludze.

Otoz jak pewnie nie doczytales, wifi ma miec inne zastosowanie niz tylko transport wlasnej bilblioteki na zune. Dzieki hotspotom bedzie mozna nawet sluchac radia internetowego, wymiany zune->zune, nie pamietam o co chodzilo z kompatybilnoscia z xboxem etc. Post factum iPod moze pozazdroscic, moze nie elegancji, choc gust to prywatna sprawa kazedo, ale napewno mozliowsci. A zune nie ma sie czego wstydzic.

Musi być jeszcze to coś . Dotyczy to każdej dziedziny: mody, techniki, literatury itp.

iPod jest na rynku od paru lat. Zune wchodzi 8/10 do sprzedarzy. Moim zdaniem ma duze szanse na odbicie troche klientow Apple'a. Tym bardziej jesli powstanie Zune Mediamarket Store. Klucic sie mozna ale co jak co, jesli apple nie upgraduje iPoda (co pewnie nastapi najwczesniej na wiosne 2007) Zune moze znalezc sporo nabywcow, nawet tych z ipodem w zyciorysie.

Weźmy pod uwagę jeszcze jedno: na rzecz iPoda pracuje teraz wiele firm na całym świecie produkując wszelkie możliwe dodatki, od śmiesznych po znakomite.



do Zune tez beda, jak mozna przeczytac w newsie te same firmy zajma sie produkowaniem akcesori, co do iPoda

i osobiście iPod jest potrzebny jako odtwarzacz muzyki, którą mogę bez problemu kupić w ITS, więc nie nie interesują mnie wbudowane gadżety, ale kto wie?


ja wiem ze mieszkam w Polsce, iPoda uzywam od 1,5 roku ... i argument o ITS jest rzadnym argumentem ... smiem przypuszczac ze nawet wczesniej doczekamy sie mozliowsci kupowania muzyki na Zune niz na iPoda ... btw bez problemu to mozesz muzyke sciagnac jedynie z nielegalnych zrodel ... a napewno nie kupie kolejnego ipoda tylko dlatego ze moze za 2 lata otworza ITS PL a moze nie otworza. Napewno bardziej atrakcyjna bylaby mozliwosc sluchania radia w tym momencie.

Nie gloryfikuje Zune. Dowiemy sie prawdopodnie za miesiac z czym to sie je. Ale iPod'owi napewno brakuje bardzo, bardzo duzo do idealu.

#35 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 14 września 2006 - 23:34

W sumie Zune zapowiada się dość ciekawie... Mi osobiście podoba się jego funkcjonalność, szczególnie wbudowane radio - nie trzeba dokupować żadnych dupereli jak w iPodzie, żeby go słuchać :) Jedynie nad wyglądem mogliby trochę popracować, no ale o gustach się przecież nie dyskutuje... ;) A jak dodać do tego jeszcze sklep z muzyką made by Microsoft, to może być naprawdę ciekawa rywalizacja... Choć nie wróżę rychłego sukcesu Zune'a, wydaje mi się, że to to może nieźle namieszać na rynku multimedialnych odtwarzaczy... Ale wygrać z iPodem będzie ciężko... Aha.. ktoś tam wspominał o pudełku... Przypomniał mi się filmik, co by było, gdyby to Microsoft sprzedawał iPod'a :) Wreszcie postawili też trochę na pierwsze wrażenie - pudełko wygląda zachęcająco... :) takie jakieś znajome... :-P

#36 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 15 września 2006 - 00:23

Otoz jak pewnie nie doczytales, wifi ma miec inne zastosowanie niz tylko transport wlasnej bilblioteki na zune. Dzieki hotspotom bedzie mozna nawet sluchac radia internetowego, wymiany zune->zune, nie pamietam o co chodzilo z kompatybilnoscia z xboxem etc. Post factum iPod moze pozazdroscic, moze nie elegancji, choc gust to prywatna sprawa kazedo, ale napewno mozliowsci.


Pyńku, przecież dokładnie o tym pisałem. Na starcie Clie biło ipoda funkcjonalnością na łeb na szyję, podobnie jak teraz Zune bije iPoda. I co? Ano nic. Ipod i tak wygra, bo, co sam zresztą piszesz w przypadku automapy, ludzie nie potrzebują jednej rzeczy z wieloma funkcjami, ba, jest dokładnie odwrotnie, oni potrzebują wielu rzeczy z funkcjami, potrzebują osobno GPS do samochodu, i osobno GPS do kibelka, osobno TV i osobno DVD, i jeszcze jakby się dało coś z DVD wydzielić, to też by to chcieli osobno, chcą osobno nocnik dla siebie i nocnik dla gości, tacy są ludzie. I Jobs to rozumie, i nie wrzuca do iPoda wszystkiego, co się da, bo to ma zerowy wpływ na sprzedawalność produktu, a nawet jest szkodliwe, bo go zbyt skomplikuje. Potrzebny jest dizajn, i ów Zeitgeist, który ma iPod, a nie ma go ani Clie (dowiedzione), ani Zune (tak myślę). Innymi słowy, nie lecą na nie laski. CBDU.

#37 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 15 września 2006 - 01:33

iPod odniosl sukces bo byl najlepszym odtwarzaczem mp3, nie najlepszym radjo-dyktafonem, nie najlepszym kalkulatoro-komputerem tyko zwyklym odtwarzaczem mp3 ktory robil to co ma i robil to lepiej niz konkurencja a 75% osob kupujacych odtwarzacz Apple wlasnie tego szuka, nastepne 10 musi miec wszystko co nowe, a pozostale 15% kupuje iPoda dla wygladu (ktorym to tak btw zune wyprzedza o lata ale to jest chyba kwestia gustu? :) ) dowodem na to moze byc fakt ze najlepiej sprzedajacym sie iPodem z wyswietlaczem jest Nano a nie Video. iPod video odnosi sukces z kolei dzieki serialom - ekran idealnie nadaje sie do odtwarzania seriali gorzej z filmami no ale czy te sie przyjma to jeszcze sie okaze, rowniez wbrew wszyskim narzekaniom iPod z wideo jest jednym z lepszych odtwarzaczy video/mp3 na rynku chocby dlatego ze wiekszosc z nich potrafi przemielic tylko 15fps. Czy Zune przebije sie na rynku? Mysle ze tak ale odbiorca bedzie raczej gadzeciarz niz fan muzyki. Czy odbierze czesc rynku iPodowi? Napewno. Czy przebije iPoda? Raczej nie a dowodem na to moze byc fakt ze odtwarzacz o mozliwosciach podobnych do Zune jest juz dawno na rynku, nawet uzywa MS'owego OS dla urzadzen multimedialnych (te samo menu co w Zune) ale nie slyszy sie zeby wszyscy szaleli na jego punkcie.

#38 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 września 2006 - 08:35

Bigunka w przypadku wygląda tak, że mniej więcej w tym samym czasie wystartowały oba produkty. Rozpatrzmy to na zimno:


1) nie w tym samym czasie
2) zupełnie inny segment rynku i sytuacja na nim

Czy przebije iPoda? Raczej nie a dowodem na to moze byc fakt ze odtwarzacz o mozliwosciach podobnych do Zune jest juz dawno na rynku, nawet uzywa MS'owego OS dla urzadzen multimedialnych (te samo menu co w Zune) ale nie slyszy sie zeby wszyscy szaleli na jego punkcie.


Mowisz o Gigabeacie? Ma trochę mniej funkcji (minus tuner i wifi) i mniejsza siłę marketingowego przebicia. Tymniemniej zbiera bardzo pozytywne recenzje.

#39 pynieq

pynieq
  • 418 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2006 - 09:38

ludzie nie potrzebują jednej rzeczy z wieloma funkcjami, ba, jest dokładnie odwrotnie, oni potrzebują wielu rzeczy z funkcjami, potrzebują osobno GPS do samochodu, i osobno GPS do kibelka, osobno TV i osobno DVD, i jeszcze jakby się dało coś z DVD wydzielić, to też by to chcieli osobno, chcą osobno nocnik dla siebie i nocnik dla gości, tacy są ludzie


Nie o to mi chodzilo, mialem na mysli prostote uzytkowania a nie jego 'wypasionosc'. Dlatego porownalem nawigatory GPS. Bo do uzytkowania palmtopa trzeba miec wzgledne minimum wiedzy ;) a taka mape w aucie to kazdy bedzie umial naklikac ;) Zune bedzie pewnie podobnie skoplikowany do iPoda (bo co tu mozna wiecej wymyslic?) ... jedynie bedzie mial kilka fajnych ficzerow. A btw to iPod robi tez sie swojego rodzaju kombajnem z jego grami, video etc.

Czy odbierze czesc rynku iPodowi? Napewno.Czy przebije iPoda? Raczej nie a dowodem na to moze byc fakt ze odtwarzacz o mozliwosciach podobnych do Zune jest juz dawno na rynku


Jesli M$ wyda podobne pieniadze na promocje Zune'a jak to zrobil w przypadku X-Boxa to Zune moze znalezc sporo nabywcow. Bo jak bylo z x-boxem? Wszyscy na niego psioczyli ze to zwykly pecet a jednak sporo ludzi go kupilo ;) Apple bardzo dobrze sprzedaje cala otoczke iPoda, sam iPod nie jest juz tak rewelacyjny. Marketing na 5 ;) Apple bylo pierwsze, i doskonale o tym wie.

#40 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 15 września 2006 - 12:29

Mowisz o Gigabeacie? Ma trochę mniej funkcji (minus tuner i wifi) i mniejsza siłę marketingowego przebicia. Tymniemniej zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Tak - mowie o Gigabeat S MES30VW ktory ma tuner.

Jesli M$ wyda podobne pieniadze na promocje Zune'a jak to zrobil w przypadku X-Boxa to Zune moze znalezc sporo nabywcow. Bo jak bylo z x-boxem? Wszyscy na niego psioczyli ze to zwykly pecet a jednak sporo ludzi go kupilo Apple bardzo dobrze sprzedaje cala otoczke iPoda, sam iPod nie jest juz tak rewelacyjny. Marketing na 5 Apple bylo pierwsze, i doskonale o tym wie.

Ale czy xBox pobil PS2? :> Sytuacja bardzo podobna.

#41 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 września 2006 - 12:56

Tak - mowie o Gigabeat S MES30VW ktory ma tuner.


Myślałem, że nie ma. My bad.

Ale czy xBox pobil PS2? :> Sytuacja bardzo podobna.


Bywały okresy, że się lepiej sprzedawał. Tak czy siak to inna sytuacja.

#42 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2006 - 12:58

Ja nie znam nikogo kto ma xboxa, znam wielu co mają ps2. Jeśli tak samo będzie w przypadku zune, to wiele osób go kupi, ale nikt kogo znam. To coś jak legenda - mówi się, ale nikt tego nie doświadczył.

#43 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 września 2006 - 13:02

Ja nie znam nikogo kto ma xboxa, znam wielu co mają ps2. Jeśli tak samo będzie w przypadku zune, to wiele osób go kupi, ale nikt kogo znam. To coś jak legenda - mówi się, ale nikt tego nie doświadczył.


A z moich znajomych bodajże jedna osoba ma ipoda a sporo osób inne mp3 grajki, tylko co z tego wynika?

#44 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2006 - 13:06

Że nie są gadżeciarzami? :)

#45 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 września 2006 - 13:11

Że nie są gadżeciarzami? :)


Jak już pisałem, mają inne odtwrzacze mp3.

#46 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 15 września 2006 - 13:15

A z moich znajomych bodajże jedna osoba ma ipoda a sporo osób inne mp3 grajki, tylko co z tego wynika?

Z moich znajomych prawie nikt nie ma MP3 playera a ja nie majac wczesniej przktycznie zadnego z nim kontaktu zakupilem wlasnie odtwarzacz Apple, teraz polowa moich znajomych chce iPoda. - Ciekawy fenomen prawda?
Na tym etapie kazdy strzal typu 'zune zmiecie ipoda' czy 'zune okaze sie szmelcem' jest rownie dobry - pokaze czas kto z nas mial racje :P

#47 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 15 września 2006 - 13:25

Najważniejsza zaleta Zune polega na tym, że będzie można legalnie kupić do niego muzykę przez internet. W przypadku iPoda nie jest to przecież możliwe. Np. ja, jako posiadacz iPoda, mogę jedynie rippować do mp3 posiadane płyty CD, co podobno jest legalne, jeśli dokonywane na własny użytek. Innym sposobem pozyskiwania muzyki może być dla mnie tylko ściąganie pirackich mp3 z sieci, a pomijając już kwestie etyczno-prawne, czasami po prostu łatwiej i szybciej znaleźć poszukiwany utwór w sklepie internetowym, niż w którejś z sieci P2P, że o zwykłych sklepach muzycznych nie wspomnę. Kto wie, może warto rozważyć zakup Zune? Nie trzeba przecież koniecznie brać tego brązowego ;)

#48 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 września 2006 - 13:30

Z moich znajomych prawie nikt nie ma MP3 playera a ja nie majac wczesniej przktycznie zadnego z nim kontaktu zakupilem wlasnie odtwarzacz Apple, teraz polowa moich znajomych chce iPoda. - Ciekawy fenomen prawda?
Na tym etapie kazdy strzal typu 'zune zmiecie ipoda' czy 'zune okaze sie szmelcem' jest rownie dobry - pokaze czas kto z nas mial racje :P


Ja jestem zupełnie specyficznym przypadkiem dlatego nie chciałbym uogólniać swojego "profilu konsumenckiego".
Btw: jakbyś jako swój pierwszy samochód kupił np Mini to pewnie więcej niż połowa znajomych by też takiego chciała, ale od chcieć do mieć daleka droga.

Kto wie, może warto rozważyć zakup Zune? Nie trzeba przecież koniecznie
brać tego brązowego ;)


Z pobieżnej obserwacji zachodnich komentarzy - brązowy sie ludziom podoba całkiem. Mnie jakoś szczególnie nie podchodzi żaden z dostępnych kolorów i tak - ale wybrałbym czarnego, taki paradoks bo ipoda mam białego.

#49 rafal_k

rafal_k
  • 227 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2006 - 14:34

Ja nie znam nikogo kto ma xboxa, znam wielu co mają ps2. Jeśli tak samo będzie w przypadku zune, to wiele osób go kupi, ale nikt kogo znam. To coś jak legenda - mówi się, ale nikt tego nie doświadczył.



Oj, żeby się nie skończyło jak z PS3 ;)

#50 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 15 września 2006 - 14:43

ciekawe co M$ wymyslil z menu poniewaz jak apple wzielo kombinacje menu od cerativa bodajze to do sadu podali apple. To teraz powinien M$ wpaść na jakiś genialny pomysł z menu. A ciekawe z czego obudowa jest tego Zuna.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych