Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone - Synchronizacja Kalendarza z PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 seta7

seta7
  • 150 postów

Napisano 15 marca 2009 - 21:07

Chciałbym synchronizować kalendarz z iPhone'a z jakimś kalendarzem na PC, czytałem o Google sync, ale nie bardzo rozumiem na jakiej zasadzie to działa. Najlepiej by było tak: notuję sobie coś w terenie w kalendarzu na iphonie i później w domciu podłączam po usb do PC, synchronizuje mi się z jakimś kalendarzem na PC i mogę sobie na kompie przeglądać, dodawać, edytować itd. kalendarz. Coś tak jak iCal pod os x. Jak zrobić coś takiego na PC ?

#2 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 15 marca 2009 - 21:12

Da się, zamiennik iCal pod systemem windows to dla iTunes Microsoft Outlook.

#3 seta7

seta7
  • 150 postów

Napisano 15 marca 2009 - 23:07

tylko Outlook ? nie ma czegoś innego ?

#4 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 16 marca 2009 - 17:05

tylko Outlook ?
nie ma czegoś innego ?


tylko, chyba że będziesz się trudnił webowym kalendarzem google.

#5 Ultrasonic

Ultrasonic
  • 102 postów

Napisano 17 marca 2009 - 08:02

webowy kalendarz google jest niezły. Ja używam outlooka tylko jako transportu pomiędzy iphone a gcal. Wygląda to tak i działa w obydwie strony. iPhone-->itunes-->Outlook-->Google Calendar Sync-->gCalendar.

#6 Robique

Robique
  • 53 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marca 2009 - 21:10

A ja synchronizuję kalendarz iP kalendarzem Google bez pośrednictwa itunes - w "locie". W ustawieniach kont mam dodane konto kalendarza googla.

#7 bartazar

bartazar
  • 30 postów

Napisano 20 marca 2009 - 00:00

Robique mógłbyś rozwinąć nieco tą konfigurację? bo nie bardzo wiem jak to zrobiłes ok znalazłem odpowiedź w innym watku

#8 Ciema

Ciema
  • 11 postów
  • SkądManchester

Napisano 27 marca 2009 - 14:44

Zalozyłem konto na nuevasync.com skonfigurowałem iPhone'a, dodałem nowe wydarzenia w kalendarzu Google i co mam teraz zrobic, zeby zsynchronizować iP z tym kalendarzem? Tak jak było napisane, wyczyściło mi cały kalendarz w telefonie, ale nowe zdarzenia nie pojawiaja sie w nim? Synchronizację mam przeprowadzic z poziomu iPhone'a czy z poziomu kalendarza Google? Z góry dzięki za wyrozumiałość.

#9 Volodia

Volodia
  • 1 postów

Napisano 27 marca 2009 - 15:53

Włącz synchronizację w nuevasync. Musi działać V.

#10 Ciema

Ciema
  • 11 postów
  • SkądManchester

Napisano 27 marca 2009 - 16:45

Czyli jak dodam nowy wpis do kalendarza google, to po włączeniu systemowego kalendarza w iP te dane się zaktualizują? Dobrze rozumiem? EDIT: ok, juz sobie poradziłem. Wystarczylo wyłączyć obsługę stref w iP i teraz wszystko ładnie sie synchronizuje :]

#11 MSQ.

MSQ.
  • 187 postów

Napisano 27 marca 2009 - 16:47

Zalozyłem konto na nuevasync.com skonfigurowałem iPhone'a, dodałem nowe wydarzenia w kalendarzu Google i co mam teraz zrobic, zeby zsynchronizować iP z tym kalendarzem? Tak jak było napisane, wyczyściło mi cały kalendarz w telefonie, ale nowe zdarzenia nie pojawiaja sie w nim? Synchronizację mam przeprowadzic z poziomu iPhone'a czy z poziomu kalendarza Google?

Z góry dzięki za wyrozumiałość.

A po ci ten zbędny pośrednik? Korzystaj bezpośrednio z serwisu Googla - Google Mobile - Sync

#12 Miras707

Miras707
  • 5 postów

Napisano 19 sierpnia 2009 - 12:44

Witam, czy ktoś spotkał się z takim problemem: synchronizuje kompa z Vistą i Outlook 2007 z iPhonem 3GS - podczas synchronizacji (iTunes) wydarzeń całodziennych z kalendarza w Outlooku trafiają dzień wcześniej. Dodam, że wydarzenia, które mają określoną godzine po synchronizacji pojawiają się na iPhonie w odpowiednim dniu. Podczas syncgronizacji z Nokią czy SE (Xperia) nie miałem takiego problemu dlatego uważam, że to raczej nie problem outlooka. Proszę o rady.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych