Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows vista (macbook boot error)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pegass

pegass
  • 15 postów
  • SkądBędzin

Napisano 12 września 2006 - 21:00

Od paru miesiecy jestem posiadaczem macbooka doczytalem na necie ze można na nim zainstalowac microshita z ciekawosci spróbowalem zainstalowalem bootcamp i pare syfow. wlorzylem plytke zainstalowalem XP wszystko pieknie nie liczac tego ze touchpada moglem sobie wsadzic ... jezeli niema 2 przyciskow. Ale to nic widzialem ze XP chodzi wiec jak mnie dalej głupota posunela postanowilem zainstalowac viste :) Beta 2 Bulid 5384. ku zaskoczeniu przeszedlem przez instalator ladnie wszystko bylo by pieknie kiedy nadchodzi momet rebootu :) macbooczek sie zresetowal zaczyna ladowac i ku zaskoczeniu ERROR File \Windows\system31\winload.exe Status: 0xc0000225 Info: The selected entry could not be loaded because application is missing or corupt. znalazlem też info aby odpalic instalator dac system recover i Startup repair) jednak już mnie nudzi po raz 10 to robic bez efektu :) ktos wie jak sobie poradzic Macbook CoreDuo 1.8 bootcamp 1.1


Edit:
ja już nie potrzebuje pomocy :) wyjąlem plytke i ją rozcwiartowalem (dokladnie 39 kawalkow) i za okno innym też polecam Naprawde dziala:P

UWAŻAJ NA BŁEDY!!!

#2 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 13 września 2006 - 11:08

vista nie bangla ale xp dziala niezle... a prawy przycisk masz jak klikniesz japko i przycisk pod taczem ;)

#3 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 13 września 2006 - 12:30

ale chyba nie w XP, co? ;) jedynym znanym mi rozwiązaniem kwestii PPM jest dwuprzyciskowa myszka ;)

#4 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 13 września 2006 - 12:38

w win xp pro jak wcisniesz prawe jablko i przycisk pod trackiem masz ppm wiec wsio ok. oczywiscie po wgraniu driverow...

#5 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 13 września 2006 - 12:41

przy natywnym uruchomieniu? co prawda mam HE, aczkolwiek zaintrygowała mnie ta wypowiedź. aż sprawdzę któregoś razu.

#6 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 13 września 2006 - 12:43

przez bootcampa zapomnialem dodac...

#7 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 13 września 2006 - 12:53

no tak, czyli natywnie, bo innej możliwości ni ma ;) sprawdzę!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych