Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Creative ep-630i - ciekawostka ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 marca 2009 - 19:02

Dzisiaj doszła do mnie przesyłka ze słuchawkami crative ep-630i, które zakupiłem do swojego iPhone'a...

Gdy rozpakowałem paczkę, moim oczom ukazało się pudełeczko ze słuchawkami, na którym pokazany jest zwyczajny, niepozorny iPhone... Zwyczajny, niepozorny, ze zwyczajną i niepozorną ikonką Installera ;)

Czyżby creative zachęcał do dżejlbrejkowania? :rolleyes:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Creative EP-630i

#2 MaciejNowak

MaciejNowak
  • 2 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2009 - 19:06

Wykożystali Wykorzystali po prostu pierwsze lepsze zdjęcie, które mogli i już. Nie zakładam, żeby do czegokolwiek zachęcali:)

#3 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 marca 2009 - 19:33

Ile te słuchawki kosztują? 63 EURO? :o No to sporawo... W sumie to te, ktore ja zamówiłem (Nuforce, Inc) z Amazon.com, z wysyłką wyszły podobnie. Może zapodasz biskup jakiś test/recencję? :) Ja postaram się też*coś w tej materii zrobić jak tylko dostanę swoje (kurcze czekam już*ponad 3 tygodnie :/ ).

#4 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 marca 2009 - 19:55

myślę, że grają tak samo jak zwykłe ep-630 ;)

#5 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 marca 2009 - 20:15

mantis, dałem 124 zł na electromarket.pl (w ogóle zaskoczony jestem tym sklepem - wyjątkowo miła i solidna obsługa) co do recenzji, to faktycznie grają bardzo podobnie do ep630/635 przycisk z mikrofonem działa bardzo dobrze (odbieranie/odrzucanie połączeń, play/pouse, next/previous) Ale jest tak, jak to z epkami. To nie są neutralne słuchawki. Że tak, po młodzieżowemu ujmę, łoją basem niemiłosiernie, góra jest sztywna i nieco wycofana, a środek lekko ocieplony. Do moich preferencji to akurat idealny wybór (dubstep, breakcore, darkstep). Materiał, z jakiego zrobiona jest izolacja kabla jest imo lekko tandetny w porównaniu z tym, którego użyto w ep635... ...to takie moje krótkie, pierwsze impresje ;)

#6 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 marca 2009 - 22:07

Aaa, no to rzeczywiście cena kusząca bardzo :) No nic, ja jeszcze muszę zaczekać :| Swego czasu za cenę jaką dałeś za EP, kupiłem Griffiny TuneBuds Mobile, dzwięk dawały - jak dla mnie - satysfakcjonujący, niestety przewód padł przy wtyku, a nie mogę nigdzie dostać takiego mini jacka z 4 stykami :( Mam jeszcze MacAlly TunePal, ale tu walą basem okrutnie, a mikrofon zbiera dzwięk niezaspecjalnie - nie polecam! :>

#7 michalciura

michalciura
  • 5 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 20:32

mantis,

dałem 124 zł na electromarket.pl (w ogóle zaskoczony jestem tym sklepem - wyjątkowo miła i solidna obsługa)

co do recenzji, to faktycznie grają bardzo podobnie do ep630/635

przycisk z mikrofonem działa bardzo dobrze (odbieranie/odrzucanie połączeń, play/pouse, next/previous)

Ale jest tak, jak to z epkami. To nie są neutralne słuchawki. Że tak, po młodzieżowemu ujmę, łoją basem niemiłosiernie, góra jest sztywna i nieco wycofana, a środek lekko ocieplony.
Do moich preferencji to akurat idealny wybór (dubstep, breakcore, darkstep).

Materiał, z jakiego zrobiona jest izolacja kabla jest imo lekko tandetny w porównaniu z tym, którego użyto w ep635...


...to takie moje krótkie, pierwsze impresje ;)


a chcialem zapytac czy dziala na nich Voice Over czyli sterowanie glosem ?? sa przyciski poglaszanai sciszania jak w oryginalnych appla ???

#8 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 stycznia 2010 - 21:12

a chcialem zapytac czy dziala na nich Voice Over czyli sterowanie glosem ?? sa przyciski poglaszanai sciszania jak w oryginalnych appla ???


nie wiem, czy działa VoiceOver, bo nie mam 3GS

nie mają też regulacji głośności

działa: play/pause/next/previous oraz odbieranie i odrzucanie połączeń

#9 michalciura

michalciura
  • 5 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 22:13

hmm, bo tam chyba jest jeden przycisk, to jak np daje sie nastepna piosenke ? jakos sie przytrzymuje czy cos w tym styulu ? sory ze tak wypytuje ale nie wiem jakie sluchawki kupic a wydatek ponad 100zl to nie taki hop siup :)

#10 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 stycznia 2010 - 00:14

play/pouse - 1 klik next - 2 kliki previous - 3 kliki odrzucenie połączenia - długie przytrzymanie (jest jeden guzik)

#11 Maciek Stanasiuk

Maciek Stanasiuk
  • 216 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 12 stycznia 2010 - 04:18

Za ok. 80zł można kupić SoundMagici MP21, a za 160zł można kupić NuForce NE-7m, obydwie pary zmiażdżą te Creativki.

#12 szad

szad
  • 431 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 marca 2010 - 14:07

Dzisiaj doszła do mnie przesyłka ze słuchawkami crative ep-630i, które zakupiłem do swojego iPhone'a...


czy ep630i maja twardy i gruby kabel? np w porownaniu do ep630? zakupilem ep630i, ale po kablu wnosze ze to chyba podrobki.. dzisiaj przy -2stC kabel byl twardy jak drut.. a kabelek od ep630 miesiutki.. tez tak macie ?

#13 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 11 marca 2010 - 16:43

W aurvanach (teraz ciężko je dostać ale swegoczasu były popularne) przy mrozie tez był twardy kabel ;)

#14 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2010 - 16:45

czy ep630i maja twardy i gruby kabel? np w porownaniu do ep630? zakupilem ep630i, ale po kablu wnosze ze to chyba podrobki.. dzisiaj przy -2stC kabel byl twardy jak drut.. a kabelek od ep630 miesiutki.. tez tak macie ?


niestety 630i mają twardy i tandetny kabel

#15 szad

szad
  • 431 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 marca 2010 - 17:15

buu.. to lipa.. trasznie badziewnie to wyglada i dziala na mrozie.. a sa jakies inne sluchawki z takim fajnym basem, mikrofonem i miekkim kablem? :)

#16 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2010 - 18:12

Nuforce ne-7m

#17 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 14 marca 2010 - 15:41

myślę, że grają tak samo jak zwykłe ep-630 ;)


Jeśli tak to szału nie ma:)

#18 goodall

goodall
  • 369 postów

Napisano 14 marca 2010 - 15:49

myślę, że grają tak samo jak zwykłe ep-630 ;)


myśle ze sie bardzo mylisz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych