Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy shuffle? - i do tego mówi po polsku? ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#26 OloUnited

OloUnited
  • 194 postów
  • SkądKonin

Napisano 11 marca 2009 - 15:05

A i jeszcze taka kwestia: Jak przelaczac piosenki kiedy mamy podlaczonego iPoda w samochodzie ? :/

#27 riodro1

riodro1
  • 136 postów
  • SkądDzierżoniów, Poland

Napisano 11 marca 2009 - 15:08

Ja ostato (po awarii Nano) uyżwam swojej szufelki 2G i jakoś jestem zadwolony bo używam (nie applowych) słuchawek. Nie podoba mi się ten klips z tą "dziurą" ale i słaby mieli pomysł z pozbawieniem kontroli nad iPodem z samej obudowy. Ale może kupię do "kolekcji" :D

#28 wujek_zed

wujek_zed
  • 391 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:08

buuu, a ajfon też nie ma prawdziwych przycisków... i touchpady w macbookach też... ej bo przecież ten multitacz to jakaś porażka ;)





może wstrzymajmy się z narzekaniem do czasu, jak zobaczymy, jak to działa w praktyce


1 ajfon ma 4 przyciski, oraz wielki dotykowy ekran z multitaczem itp, gładzik ma 1 przycisk i wielki ekran 20 cm dalej.

a to.. największa kicha Apple jaką widziałem

ktoś mi powie, że poprzedni Shuffle był za duzy? niewygodny? kurka to był wypas plejer. a to... klapa!

#29 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:09

Earphones with Remote and Mic
These earbud headphones have convenient buttons that let you adjust volume and control music and video playback.


czyli, jak sądze, wspomniane ep-630i i inne słuchawki powinny dawać możliwość kontrolowania shuffle'a

---- Dodano 11-03-2009 o godzinie 15:12 ----

...gładzik ma 1 przycisk..


gdzie?


Dołączona grafika

#30 emigrant

emigrant
  • 2 397 postów
  • SkądBiałystokNew York-Bklyn

Napisano 11 marca 2009 - 15:12

nowy iPod shuffle 4GB bez przyciskow 79$ uzywany 2GB z przyciskami jedyne 119$
juz widze jak ludzie wchodzą do media market kupic 'empetrojke' i wybieraja tą bez przycisków.

Jak dla mnie to jakiś żart.


hehe obyś się nie zdziwił. Polecam dokument z Discovery Channel o iPodach. Ludzie kupują iPody tylko dlatego, że to iPod, nie ważne jak to gra, nie ważne ile kosztuje, nie ważne co potrafi, ważne, że to iPod. To akurat już dość stary dokument, ale tu nic się nie zmieniło do dzisiaj. Sony czy inne firmy niech wymyślają cuda na kiju, ale i tak looser pójdzie i kupi iPoda. Te nowe szufelki też będą się rozchodzić jak świeże bułeczki bo to iPod i na dodatek nowy.

#31 arti040

arti040
  • 187 postów
  • SkądLódź, Polska

Napisano 11 marca 2009 - 15:12

Cos ze mna nie tak... po przeczytaniu newsa i obejrzenia galerii na apple.com, dopiero po komentarzach tutaj, zorientowalem sie, ze nie ma przyciskow. Przeciez to takie oczywiste, ze powinny tam byc :D Dziwna ta zapalniczka...

#32 wujek_zed

wujek_zed
  • 391 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:15


---- Dodano 11-03-2009 o godzinie 15:12 ----


gdzie?


Dołączona grafika


1 wielki na (prawie)całej powierzchni. Dotykałeś kiedyś tego???

#33 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 11 marca 2009 - 15:16

Jak dla mnie super ;)

#34 Piterson

Piterson
  • 224 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 marca 2009 - 15:18

gdzie?


Dołączona grafika



---

Dołączona grafika
a tutaj

#35 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:21

:wink:

#36 El Fuego

El Fuego
  • 74 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:24

Mnie tylko brakuje logo Apple na przodzie ;)

#37 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 11 marca 2009 - 15:24

jak by ten klips trochę zmodyfikował to był by całkiem niezły otwieracz do piwa :D ale 2g ze słuchawkami z pilotem raczej będzie bardziej praktyczny i wygodniejszy ;)

#38 wujek_zed

wujek_zed
  • 391 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:25

:wink:


25 sekunda.
YouTube - Apple MacBook's Multi-Touch Trackpad



dla twojej pewności.

koniec offtopu.

#39 Mixersky

Mixersky
  • 424 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2009 - 15:26

ładniutki, ale troche odszedl od tego klaycznego wygladu jakas taka futurystyka?

#40 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:32

25 sekunda.
YouTube - Apple MacBook's Multi-Touch Trackpad



dla twojej pewności.

koniec offtopu.


z mojej strony też koniec OT ;)

#41 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:33

ok, ale to nie jest "fizyczny" przycisk, tylko działanie multitouch...

z mojej strony też koniec OT ;)


jest to fizyczny przycisk ;)

Wracając do nowej zabawki Apple.
Po zobaczeniu newsa na stronie głównej gęba mi się uśmiechneła i pomyślałem, że to jakiś fake, albo jakieś wycieki. Potem było tylko lepiej, wszystko fajnie i pięknie, mały, pojemny, cena w sam raz. Do czasu, aż zobaczyłem, że nie ma on żadnych przycisków. Przyciski do sterowania na słuchawkach? - masakra... Ale to i dobrze bo wujek Steve zauważył, że nie potrafi on robić słuchawek i ma świadomość tego, że każdy kto kupi nowego iPoda słuchawek nie wyciąga z pudełka. Teraz chce przymusić ludzi do używania ich (a maja oni inne wyjście). Miejmy nadzieje, że to rozwiązanie nie znajdzie rozwiązania w innych iPodach.

Ale pewnie i tak go kupie, robiąc wiosenne zakupy w usa :lol:

#42 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:35

Wreszcie jakiś sprzęcik bez guzików, pełen minimalizm. Tak powinno być. Nie pasuje tylko design klipsa - jakoś tak odstaje od reszty pod tym względem, no i konieczność używania tylko słuchaweczek Apple - to nie fair.

#43 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 15:36

teraz już to wiem, więc zedytowałem posta :D ok ale kończmy już faktycznie OT... a wracając do tematu nowego shuffle, moim zdaniem stylistycznie trochę nawiązuje do pierwszej generacji (2g była imo trochę nijaka w sensie estetycznym)

#44 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 11 marca 2009 - 15:39

dlamnie osobiscie sie nie podoba a co z glosowymi komendami kiedy jestesmy w glosnym otoczeniu ??

#45 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:39

Czyli nastepny shuffle bedzie zintegrowany ze sluchawkami. Albo jako chip, wszczepiany do ucha. Troche malo designerski, przypomina zwykla pamiec USB do ktorej mozna podpiac sluchawki.

#46 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 11 marca 2009 - 15:40

Moim zdaniem jest piękny. Na pewno ładniejszy od 2G, a to za sprawą właśnie tego, że nie ma przycisków. Jestem pewien, że będzie można podpiąć jakiś inny pilot do niego + swoje słuchawki. Jeśli mnie pamięć nie myli, to nawet Apple ma taki pilot z wbudowanych radiem. Bardziej trapi mnie kwestia jakości dźwięku - żeby chociaż dorównywała Shuffle 1G, bo w 2G to się nie postarali :( 1G gra moim zdaniem najlepiej tj. najczyściej. PS. Nie podoba mi się ten głos kobiety gadającej w ipodzie. I brak stacji dokującej (!).

#47 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 11 marca 2009 - 15:43

a co z glosowymi komendami kiedy jestesmy w glosnym otoczeniu ??




cos ostatnio czytanei ze zrozumieniem mi sie popsulo :)

#48 Apple Worm

Apple Worm
  • 201 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2009 - 15:47

Co do wyglądu: Apple stawia na minimalizm i piękno tkwiące w prosotocie i funkcjonalnosci. Tak bylo od zawsze i to ich najwiekszy atut. Jednak co mnie martwi to brak konsekwencji co do wlasnych slów u niektórych: "...nie podoba mi sie, brak przyciskow, za malo pamieci, wymuszone sluchawki...ale i tak go kupię...". Na tego typu ludziach zarabiai sie największe pieniądze.

#49 kraxz

kraxz
  • 341 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 11 marca 2009 - 15:55

Jak dla mnie to jakas firma 3 zrobi typowa przedluzke jak do SonyEricsson,

http://www.previewga...handsfree_1.jpg

Takze na kabelku bedzie glosniej ciszej i srodkowy przycisk i do tego dziurka jack - nawet powiedzial bym ze nawet apple moze na to wpasc

#50 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 11 marca 2009 - 16:11

Nowa szufla bez przycisków bardzo mi przypomina parodię Macbooka bez klawiatury
Onion News "New Laptop with No Keyboard" on Vimeo

No i trzeba będzie używać jabłkowych słuchwek, które po prostu kiepsko brzmią


hahahahahahah, mój brat to samo: to jest podobne do tej parodii MacBooka co pokazywałeś :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych