Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zastrzezony numer orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 marca 2009 - 17:47

Witam =). Mam numer w Orange. Aktywowalem usluge ukrywania numeru za pomoca *500.

Czytalem w wielu forach ze wystarczy taki kod jak #31#numer tel i numer sie ukrywa. Sprobowalem i zawsze komunikat "polaczenie nieudane"

Macie jakis inny sposob na ukrywanie numer orange z iP ? W ustawieniach nie da sie ustawic ;/

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 01 marca 2009 - 18:21

O ile nic się nie zmieniło to w orange trzeba u konsultanta zastrzec numer i chyba trwa to do 24h. Kiedyś tylko w plusie można było samemu to zrobić, nie wiem jak teraz.

#3 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 01 marca 2009 - 19:18

Macie jakis inny sposob na ukrywanie numer orange z iP ? W ustawieniach nie da sie ustawic ;/


Ustawienia > Telefon > Pokazywanie mojego numeru, wyłącz opcję „Pokaż mój numer”.
Sprawdziłem przed chwilą — działa. iPhone w sieci Orange.

#4 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 01 marca 2009 - 19:27

U mnie działa z #31#numer.

#5 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 01 marca 2009 - 19:28

Czyli się zmieniło :)

#6 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 01 marca 2009 - 19:31

ja w listopadzie jak miałem jeszcze SE to mogłem dzwonić z #31#....

#7 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 marca 2009 - 20:25

Ustawienia > Telefon > Pokazywanie mojego numeru, wyłącz opcję „Pokaż mój numer”.
Sprawdziłem przed chwilą — działa. iPhone w sieci Orange.


nie u mnie zero reakcji. juz jest wylaczony i tak. A nie mozna go wlaczyc. Czytaj ze zrozumieniem co napisalem wyzej ze w ustawieniach u mnie tego nie dziala.

#8 piotrex90

piotrex90
  • 251 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 01 marca 2009 - 20:51

Witam =). Mam numer w Orange. Aktywowalem usluge ukrywania numeru za pomoca *500.

Czytalem w wielu forach ze wystarczy taki kod jak #31#numer tel i numer sie ukrywa. Sprobowalem i zawsze komunikat "polaczenie nieudane"

Macie jakis inny sposob na ukrywanie numer orange z iP ? W ustawieniach nie da sie ustawic ;/


Niewiem jak jest w Orange, ale w Erze pojawia się komunikat "Połączenie nieudane" gdy nie jest u operatora włączone ukrywanie numeru. Lepiej zadzwoń do biura obsługi klienta i zleć tam im włączenie ukrywania numeru, ale najlepiej takie manualne, że sam decydujesz kiedy chcesz mieć ukryty numer, a nie takie całkowite.

#9 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 01 marca 2009 - 21:02

Ja nie mam aktywowanej usługi ukrywanie numery, bo do wszystkich jak się dzwoni z tą usługą to masz numer zastrzeżony. Zobacz na innym telefonie czy działa ukrywanie z #31#numer.

#10 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 01 marca 2009 - 21:10

nie u mnie zero reakcji. juz jest wylaczony i tak.


Tak było u mnie, gdy nie miałem włączonej tej usługi u operatora. Zaloguj się na Orange On-line
i sprawdź, czy na pewno masz włączoną usługę „Blokada prezentacji numeru”.

Ja nie mam aktywowanej usługi ukrywanie numery, bo do wszystkich jak się dzwoni z tą usługą to masz numer zastrzeżony


Na Orange On-line można sobie wybrać sposób działania blokady, ja mam wybrane „Tymczasowa
prezentacja zastrzeżona” i numer jest ukrywany tylko wtedy, gdy włączę ukrywanie w iPhonie.
Kod przed numerem też działa.

#11 knapior

knapior
  • 349 postów
  • SkądChojnice

Napisano 01 marca 2009 - 21:25

Tyle zamentu, a wystarczyło zapytać wuja google'a!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych