Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podgląd zdarzen jak w windows (pilne!)?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 step

step
  • 5 postów

Napisano 23 lutego 2009 - 10:52

Witam, Mam bardzo pilną sprawe. Chodzi o to ze chcialbym wiedziec, czy na moj iMac (tiger) nie logował sie ktos bez mojej wiedzy w okreslonym dniu. Na komputerze jest haslo, ale znane dla niektorych osob. Jednak, gdzie moge sprawdzic w systemie, czy ktos mi nie "grzebał" w komputerze. W windows jest opcja: "podglad zdarzeń", a w mac'u? Bardzo prosze o szybką odpowiedź.

#2 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2009 - 11:20

Szybka odpowiedź: Utilities > Console
  • vizirek lubi to

#3 step

step
  • 5 postów

Napisano 23 lutego 2009 - 11:36

dzieki wielkie. Super:)

---- Dodano 24-02-2009 o godzinie 12:56 ----
No i mam zwiazku z tym postem kolejne pytanie. Przejrzalem logi i widze ze w dniu o ktory mi chodzi komputer byl uruchamiany. Ale nie wiem czy ktos sie na nim zalogowal (jest haslo). Czy log to pokazuje? Chodzi mi dokladnie o dzien 22.02.2009. Pod linkiem jest screen gdzie zaznaczylem wpisy o ktore mi chodzi. Czy ktos moze mi pomoc?

[url=http://img410.imageshack.us/my.php?image=picture3c.jpg]ImageShack - Image Hosting :: picture3c.jpg[/url]

#4 DamianNowak

DamianNowak
  • 4 postów

Napisano 10 listopada 2015 - 12:35

A jest sposób by sprawdzić logi na ipadzie?



#5 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 listopada 2015 - 12:44

A jest sposób by sprawdzić logi na ipadzie?

 

Napisz dokładnie o jakie logi Ci chodzi na tym iPadzie, bo pytasz w kolejnym miejscu, a nie piszesz o co dokładnie Ci chodzi. W iPadzie mozna np. odczytać logi serwisowe lub z aplikacji. 


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#6 DamianNowak

DamianNowak
  • 4 postów

Napisano 10 listopada 2015 - 12:53

Dokładnie o wszystkie logi ale głównie z aplikacji. Będę wdzięczny za odpowiedź.



#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 listopada 2015 - 10:55

To nie jest dział o iPadzie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych