Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Parallels


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 04 września 2006 - 20:44

Ok zastosowałem się do rad forumowiczów i zainstalowałem xp poprzez parallels :D Byłem w sklepie widziałem jak działa i od razu postanowiłem kupić tylko mam z tym mały problem bo jak przełanczam systemy w trybie pełnoekranowym pojawia się czarne mignięcie jakby następowała zmiana rozdzielczości ekranu a pod MacOs i xp mam rozdzielczość 1280*800... Od czego jest to czarne mignięcie ?? Jak się tego pozbyć ?? Zgóry dziękuję za odpowiedzi :D

#2 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 04 września 2006 - 20:49

a glebia kolorow?

#3 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 04 września 2006 - 20:52

A głębia kolorów w xp 32 chyba a pod MacOS nie wiem jak sprawdzić ;) ?? Próbowałem coś w ustawieniach Parallels z change resolution ale dalej to samo czarne mignięcie na chwilę przy przełanczaniu :(

#4 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 04 września 2006 - 21:11

jabłko>sys pref>displays - tutaj sprawdzisz

#5 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 04 września 2006 - 21:20

Wiem już że tam się sprawdzam ale tam w opcji kolors pisze milions czyli jak dla mnie 16, 24 lub 32 ?? Próbowałem już wszystkich opcji pod xp z głębią bo rozdzielczość na pewno taka sama i ciągle mignięcie... Obróci się ta animacja cube ładnie system widać mrugnięcie i dopiero :> Czy u Was też tak jest ??

#6 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 04 września 2006 - 23:36

Rycerzu uzywaj opcji Edit pod postem zamiast pisac 2 pod rzad - taka rada na przyszlosc... Co do glebi kolorow millions to 32 bity, czyli tak samo jest niby. pojecia nie mam skad migniecie. moze jakies sterowniki w windowsie sa wymagane, albo ustawienia parallelsa?

#7 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 04 września 2006 - 23:46

Parallels nie obsługuje poprawnie karty graficznej z MB, więc może jest to tym spowodowane? u mnie to mignięcie też występuje.

#8 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 05 września 2006 - 00:00

u mnie tez miga, a raczej migalo, bo po instalacji parallels tools przestala mi dzialac klawiatura i myszka pod windowsem i dalem sobie z tym spokoj.

#9 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 05 września 2006 - 00:42

i trzy stówy w plecy? e, ja jeszcze jakoś go zmuszę go współpracy z karta graficzną, nie wiem jak, ale jestem zdeterminowany :D quaint, może coś w ustawieniach? i co to jest ten Parallels Tools? jakoś może przez przeoczenie lub nieuwagę nigdy mi to nie weszło w oczy...

#10 quaint

quaint
  • 250 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 05 września 2006 - 11:10

quaint, może coś w ustawieniach? i co to jest ten Parallels Tools? jakoś może przez przeoczenie lub nieuwagę nigdy mi to nie weszło w oczy...


to jest zestaw sterownikow pod windowsa do grafiki, myszki i innych rzeczy. jest to w menu vm chyba. jak probuje w ustawieniach usb parallelsa podlaczyc myszke i klawiature to mam komunikat device is busy. try again later.

#11 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 05 września 2006 - 13:23

Próbowałem nawet instalować sterowniki te wypalone przez bootcampa ale... Gdy instalowałem xp przez bootcamp w właściwościach ekranu miałem intel945 a teraz monitor domyślny... Nawet te sterowniki z bootcampa nie pomagają nie da się ich zaistalować :/ No cóź chyba trzeba się pogodzić z mrugnięciem... ;>

#12 remusik

remusik
  • 34 postów

Napisano 07 września 2006 - 17:07

Witam, od 2 dni mam MacBooka pro z zainstalowanym win XP przez Parallelsa, mam kilka problemow pomozcie prosze 1. WinXP nie widzi drukarki lokalnej, a sieciowe widzi. 2. WinXP nie widzi tez dvd pokazuje tylko w "moim komputerze", ze ma zainstalowany cdrom, ale i tak nic nie moge z tego odczytac. 3. Czy jest opcja pod tym winXP by wyswietlicobraz na 2 monitorach, ale nie mirror, tylko rozszerzony pulpit? dzieki z gory za odpowiedz i pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych