Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak założyć konto gg na Adium?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacektoja

jacektoja
  • 150 postów

Napisano 13 lutego 2009 - 15:11

Bo widzicie drodzy przyjaciele, że zakładając konto na adium mogę się zalogować do mesenger'a, gadu-gadu czy do yahoo, mnie najbardziej interesuje gg bo mam Skype for mac, ale chcę mieć i gadu-gadu bo mi server padł w 2007 roku i od tego czasu nie mam gg i chciałbym zdobyć numer gg do adium gdzie go znaleźć?

#2 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 15 lutego 2009 - 02:03

Nie wiem o co ci chodzi tak do konca, ale z tego co rozumiem, to chcesz uzywac adium jako klienta gg. Jesli masz numer gg to poprostu ustaw numer, haslo w adium i juz, a jak nie masz, to zaloz nowe konto na gg i dodaj numer.

#3 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 15 lutego 2009 - 02:36

no tak ale jeżeli sie*nie mylę*właśnie kolega nie ma numeru gg i chciałby założyć*je poprzez Adium. Jeżeli się*nie mylę to poprzez Adium się da. Rozwiązaniem jest ściągnięcie Kadu i poprzez Kadu zdobycie numeru gadugadu. Numer bierzesz, Kadu wyrzucasz i wracasz do Adium.

#4 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 15 lutego 2009 - 02:59

a nie lepiej po ludzku wejsc na strone web.gadu-gadu.pl i sobie zalozyc konto ? a tak wogole to ostatnia dystrybucja kadu jest o niebe lepsza niz adium tak ze ja bym adium wyrzucil.

#5 ArthurGreen

ArthurGreen
  • 452 postów
  • SkądMszana Dolna, Poland

Napisano 15 lutego 2009 - 03:05

Chyba logiczne.. Web GG i po sprawie, ewentualnie pakujesz się*do kolegi na PC-ta i zakładasz konto GG.. Potem tylko w Adium pozostaje Ci wpisanie nr gg i hasła.. btw: Ja już dawno zrezygnowałem z Adium, na rzecz iChata z transportem GG.. Za Adium przemawia jedynie prostota instalacji..

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lutego 2009 - 10:14

eee... jak to przez Adium się nie da? przy tworzeniu konta gg jest opcja "Zarejestruj nowe konto" rozumiem że to dla picu jest? jakim cudem mi to w takim razie kiedyś zadziałało?

#7 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 15 lutego 2009 - 11:42

Roberto napisałem że jeżeli się nie myle :) Z tego co pamiętam z dwa lata temu na 90% nie było. A że numerków gadu nie zmieniam to... :) no to dziękuje za kaganek oświaty ;)

#8 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lutego 2009 - 15:51

sorry za średnio przyjemny ton mojej wypowiedzi ;) chociaż to bardziej do autora, a nie do ciebie ;) po prostu uważam, że jak się chce coś takiego zrobić to się najpierw powinno spróbować, a dopiero potem pytać a gdyby autor najpierw spróbował założyć konto gg w Adium to od razu by taką opcję znalazł przynajmniej powinien, bo ukryta to ona nie jest

#9 Jogus

Jogus
  • 215 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 15 lutego 2009 - 16:11

Jakis czas temu zakladalem konto gadu gadu poprzez Adium i wszystko poszlo sprawnie. A mam takie male pytanie przy okazji... Jak uzywac gadu gadu poprzez iChat'a czytalem na temat transportow itd ale nie moge znalesc nigdzie tego prosto opisanego. Zna ktos jakas strone gdzie jest to wszystko prosto opisane?

#10 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 lutego 2009 - 16:20

YouTube - gadu-gadu w ichat

#11 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 16 lutego 2009 - 03:55

Oki, skusilem sie na transport gg do jabera i potem na obsluge tego transportu w ichat. Wszystko tak jak w filmiku na youtube i super wszystko zadzialalo, ale nie mam zadnych kontaktow na liscie :D lista w psi jest pusta i lista w ichat jest pusta. Co musze zrobic? Juz mi sie troche nie chce siedziec nad tym, bo mi sie oko zamyka bo juz jest 3:46 :D

#12 ArthurGreen

ArthurGreen
  • 452 postów
  • SkądMszana Dolna, Poland

Napisano 16 lutego 2009 - 07:50

Konwerter i postępować zgodnie z opisem:

Strona Chomika

#13 jacektoja

jacektoja
  • 150 postów

Napisano 21 marca 2009 - 19:16

dobra już kumam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych