Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tworzenie stron internetowych...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 iSenior

iSenior
  • 149 postów
  • SkądLeszno

Napisano 12 lutego 2009 - 22:10

Witam , jestem zieony , lecz chciałbym założyć własną stronę internetową i chciałbym m żeby mi ktoś wytłumaczył jak to zrobic skad kupic serwer czy cos jak wybrac doemene i jak stworzyc ogolem strone i wszystko :)

#2 zioper

zioper
  • 261 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 lutego 2009 - 22:17

Jesli chodzi o maca to najwygodniejszym rozwiazaniem bedzie chyba konto me.con. Do tego iWeb (Najlepiej '09). Szybko, latwo i przyjemnie ;)

#3 iSenior

iSenior
  • 149 postów
  • SkądLeszno

Napisano 12 lutego 2009 - 22:19

ile kostuje mobile me?

#4 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 22:50

Moze darmowa wersja z Most Endorsed FREE Website Hosting Provider | Free Website Hosting
Jest chyba 10gb miejsca i 300 gb transferu.
Strone pomagaja tworzyc od podstaw.
Wszystko po angielsku ;-)

#5 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 lutego 2009 - 16:24

może podaj w takim razie linka? ogólnie muzyka na stronach jest zła chyba że jest wstawiona w jakiś logiczniejszy sposób, ale nie mam pojęcia jak wstawia iWeb i jak to jest zrobione na twojej stronie i bez linka naprawdę niewiele się poradzi

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 lutego 2009 - 11:37

nie za bardzo widzę tam cokolwiek co miałoby odpowiadać za granie muzyki jak się nazywa ten plik?

#7 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 lutego 2009 - 12:03

spacje i polskie znaki? to nie jest dobry pomysł na nazywanie plików to po pierwsze no i jak widać coś się zrąbało przy tym eksporcie jeżeli nie ma tego pliku

#8 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 18 lutego 2009 - 15:08

Lub ovh.pl Są darmowe serwery, a nowy iWeb pozwala na eksport na dowolny FTP. Poza tym jest mnóstwo darmowych edytorów .HMTL, .PHP czy CMS w sieci. Google Twoim przyjacielem jest ;)

#9 abe

abe
  • 44 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 lutego 2009 - 23:09

lub webd.pl nie ma co się nastawiać, ale używałem i było ok. domena za pl 100, com 50, com.pl 75, regionalne za 25(?). A jak masz stałe IP to postaw sobie strone na Leo - tylko wtedy komp musi cały czas działać więc nieciekawie.

#10 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 20 lutego 2009 - 23:39

lub webd.pl


Znałem kilka serwisów notorycznie hakowanych przez dziury w Webd. Jest to ogólnie nie polecany i "kijowy" hosting. Wiadomo, że dobry haker włamie się na każdą stronę, ale na tamte, które znałem włamywali się lamerzy z Devil Team.

Ja osobiście polecam OVH i Nazwa.pl. Mam serwer w OVH i domenę w Nazwie i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście rozwiązanie, które podałem jest dla stron robionych hobbystycznie, jeżeli chciałbyś mieć profesjonalny serwis to polecam TIO Media.

#11 marcinosss

marcinosss
  • 21 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2009 - 02:36

# # Przepraszam że trochę z innej beczki ale czy możecie pomóc / bo ja raczkuje w tym programie / . zrobiłem stronkę w iWebie i umieściłem na serwerze a chciałbym umieścic na niej zlinkowany materiał video z VIMEO.com. I pytanie...jak to zrobić...? tzn czy jest jakiś player w iWebie do odtwarzania tego video czy będzie mnie odsyłał na stronę Vimeo mojego konta...?

#12 abe

abe
  • 44 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 lutego 2009 - 20:23

Ovh Ja słyszałem również kiepskie opinie na temat OVH. Wiadomo co kraj to obyczaj. Ja nie miałem problemów z webd, ale może jest tak jak mówisz. Jak ktoś ma już na prawdę ważne strony to i tak wykupi płatny serwer w nazwie czy home.

#13 iSenior

iSenior
  • 149 postów
  • SkądLeszno

Napisano 22 lutego 2009 - 23:11

dokladnie ja tez tak slyszalem

#14 kjanicki

kjanicki
  • 195 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lutego 2009 - 07:51

domena za pl 100, com 50, com.pl 75, regionalne za 25(?).


Wystarczy wykupić jakiś hosting i domeny się dostaje za pare złotych. Ja korzystam z linuxpl.com - serwer wirtualny za 50 zł rocznie i domeny .pl mam za 14 zł brutto

#15 macieksz

macieksz
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2009 - 09:11

Ja korzystam z Webd.pl aczkolwiek do poważnych stron nie polecam. Domena z home.pl kosztuje 99gr

#16 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 02 sierpnia 2016 - 17:22

Koledzy odgrzewam temat. Zmuszony jestem do wykonania strony www. Clickweg od home.pl po roku okazał się dla mnie za drogi. Czy możecie polecić darmowy lub niewiele kosztujący i PROSTY edytor do tworzenia stron www. Robię to społecznie dla OSP i nie będzie to strona do zarabiania pieniędzy. Może ktoś pomóc ?



#17 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 02 sierpnia 2016 - 17:58

Jeżeli będziesz pisał kod ręcznie to za free masz Textwranglera.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#18 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 sierpnia 2016 - 09:40

Wspaniałe miejsce na takie pytanie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych