Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co to "Autorytet" ? Było: Co to "Siła Reputacji" ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
383 odpowiedzi w tym temacie

#26 sir_skiner

sir_skiner
  • 149 postów

Napisano 01 września 2006 - 10:58

Daj znać jak już tego Hamleta napiszesz.

kolega zawsze taki mily, czy tylko przy jajeczkowaniu?

#27 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 01 września 2006 - 11:07

on juz tak ma ;)

#28 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 września 2006 - 12:22

w kazdej subkulturze zdazaja sie ciedociągniecia ;)

#29 sir_skiner

sir_skiner
  • 149 postów

Napisano 01 września 2006 - 13:26

innymi slowy, braki...;)

#30 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 01 września 2006 - 23:10

Każde 100 punktów reputacji przełoży się na 1 punkt siły reputacji wyświetlanej obok awatary użytkownika.

A można gdzieś podejrzeć owe punkty reputacji ?
Bo chyba trochę wody upłynie gdy się pierwsza "siła" zacznie objawiać.
Możecie się śmiać, ale ten wątek znalazłem dopiero dziś, i do tej pory myślałem (po pierwszych próbach z reputacją) że ten mechanizm wogóle nie działa i przestałem przyznawać.

#31 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 września 2006 - 23:17

A można gdzieś podejrzeć owe punkty reputacji ?
Bo chyba trochę wody upłynie gdy się pierwsza "siła" zacznie objawiać.
Możecie się śmiać, ale ten wątek znalazłem dopiero dziś, i do tej pory myślałem (po pierwszych próbach z reputacją) że ten mechanizm wogóle nie działa i przestałem przyznawać.


poczytaj wyzej :/

#32 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 01 września 2006 - 23:22

No kurde ja myslalem ze z 5-20 i bedzie 1sily rep a tu kupa 100 trzeba :D , dobrze rozumiem mam 1pkt na starcie i za kazde 50postow 2pkt do oddania? Czy moze ilosc rozdawanych pkt jest nieograniczona? ps. parsit tez dopiero teraz znalazlem (bo stwierdzilem ze nie dziala)

#33 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 01 września 2006 - 23:44

poczytaj wyzej :/

Co konkretnie ? Chyba się nie rozumiemy, ja pytam o te punkciki "cząstkowe". Coby sprawdzić ile komu do tej 100 brakuje.

#34 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 września 2006 - 00:01

Co konkretnie ? Chyba się nie rozumiemy, ja pytam o te punkciki "cząstkowe". Coby sprawdzić ile komu do tej 100 brakuje.



a po co Ty masz komus sprawdzac? najwazniejsze ze kazdy wie ile sam ma i ile mu brakuje... a stan mozna sprawdzac w ustawieniach swojego konta...

#35 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 02 września 2006 - 00:21

a po co Ty masz komus sprawdzac? najwazniejsze ze kazdy wie ile sam ma i ile mu brakuje... a stan mozna sprawdzac w ustawieniach swojego konta...

Chodziło mi o moje własne.
Albo jestem ślepy, albo nie widzę. Przeleciałem się po ustawieniach, poprawiłem kilka rzeczy, usunąłem subskrypcje itp, ale akurat tego nie widzę.
No chyba że pojawia się to dopiero po otrzymaniu jakichś punktów a pewnie nie mam żadnych.

#36 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 02 września 2006 - 00:37

No chyba że pojawia się to dopiero po otrzymaniu jakichś punktów a pewnie nie mam żadnych.


Teraz już masz ;)

#37 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 02 września 2006 - 00:48

Teraz już masz ;)

Dzięki :)
Pojawia się dopiero po przyznaniu punktów.

#38 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 15:54

A czy admini nie przewidzieli ze na forum nastanie moda na blaganie o pkt rep? jeszcze miesiac i w opisie co drugiego usera bedzie widnialo:

Pomoglem? Daj punkt reputacji

albo podobnie

Na innych forach mnie to naprawde zenowalo, a co wy na to?

#39 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 września 2006 - 15:58

Hm, może zdradzę Ci tajemnicę, ale... moderatorzy mają dostęp do sygnatur użytkowników ;-)

#40 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 16:12

Tez mi tajemnca :P wiem, znam troche mozliwosci skryptow forum, chcialem poznac opinie administracji na ten temat. Sama idea sily reputacji jest dobra, niestety zawsze sa jakies wady.

#41 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 września 2006 - 16:29

No cóż, tego nie sposób uniknąć. Ale tu wracamy do tego, co napisałem na początku wątku: te punkty to tylko narzędzie, a jak zostanie wykorzystane zależy tylko od użytkowników tego forum.

#42 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 02 września 2006 - 21:09

Ja propnuję w regulaminie dodać info, że zabronione jest jawne "proszenie" o punkty. Zawsze można się upomnieć na PM ;) Ewentualnie, że info może być tylko w podpisie, ale żeby nie przypominać o tym w co drugim wpisie...

#43 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 21:17

Ewentualnie, że info może być tylko w podpisie, ale żeby nie przypominać o tym w co drugim wpisie...

A wlasnie mi chodzi o ten podpis, takie zenujace blaganie.

Ale przeciw koncepcji reputacji nie protestuje, dzis przejzalem wszystkie watki ktore zalozylem i dalem reputacje wszystkim ktorzy zasluzyli.

#44 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 02 września 2006 - 21:29

To się chwali! A przy okazji, zauważ, że możesz przyznawać punkty nie tylko w "swoich" tematach...

#45 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 21:40

Tak, tak czytalem wczesniej w tym watku, daje reputacje w nieswoich watkach jak mi sie informacja przydaje/spodoba. ps przy okazji zlgaszam buga: przy probie dania reputacji osobie ktorej juz dalem, a ktorej nie moge juz dac bo musze dac 5ciu innym osobom wyswietla mi sie: $userinfo[username] zamiast nicka owej osoby ktorej usiluje dac.

#46 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 02 września 2006 - 22:15

A ja mam inne pytanko, to normalne że wszystkie kwadraciki przy otrzymanych punktach reputacji są szare ? Mam w tej chwili 3 wpisy, wydaje mi się że conajmniej 2 są na "+", na górze "Łącznie 1 Punktów", czyli (chyba) jeden na "-", tylko jak to odróżnić skoro wszystkie są szare ?

#47 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 22:29

Powiem ci ze ja tez mam szare te kwadraciki i takze "Łącznie 1 Punktów." chociaz mam 2 wpisy.

#48 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 02 września 2006 - 22:34

Powiem ci ze ja tez mam szare te kwadraciki i takze "Łącznie 1 Punktów." chociaz mam 2 wpisy.

Fajnie by było gdyby się jakoś odróżniały, np "+" na zielono, "-" na czerwono.
No chyba że to reputacja osoby wystawiającej, ale też powinny chyba być zielone.

P.S. Już wiem kogo miałeś na myśli z tym "żebraniem" :)

#49 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 września 2006 - 22:38

Fajnie by było gdyby się jakoś odróżniały, np "+" na zielono, "-" na czerwono.
No chyba że to reputacja osoby wystawiającej, ale też powinny chyba być zielone.

Mozna by bylo sprobowac i dac sobie po negatywnym, ale sadze ze poczekanie na wypowiedz moda/smoda bedzie lepszym rozwiazaniem ;-)

P.S. Już wiem kogo miałeś na myśli z tym "żebraniem" :)

Po wprowadzeniu na fora tego typu opcji ludzie wlasnie takie rzeczy robia :( . Nie ma co wymieniac z nicka bo moze sie zmieni i nikt nie bedzie wiedzial o kogo chodzilo :wink: .

#50 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 września 2006 - 22:55

Problem z nierozróżnialnością punktów i ich dziwnym sumowaniem został już zgłoszony administracji. Code odniesie się do niego jak już się przekopie przez dokumentację :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych