Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zablokowany dźwięk w macbooku.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jahdeck

jahdeck
  • 15 postów

Napisano 29 stycznia 2009 - 23:45

Z góry sorry, jeśli zawracam głowę błahostką, ale ewidentnie nie mogę się z tym uporać a problem mam dokuczliwy. Próbowałem znaleźć przez wyszukiwarkę na forum, ale nawet nie wiedziałem pod jakim hasłem szukać.

Otóż nagle przestał działać mi dźwięk z wbudowanego głośnika macbookowego. Niczego nie odtwarza na głos, chyba, że podłącze coś do wyjścia audio (słuchawki, głośniki) - wtedy jest wszystko ok. O dziwo gdy próbuje podgłośnić dźwięk wyświetla mi się poświata głośniczka w centralnej części ekranu (ta, która zawsze się pokazuje przy podgłasnianiu i ściszaniu ;) ) ale pod głośniczkiem znajduje się znak przedstawiający ukośnie przekreślony okrąg, a zgłasnianie i ściszanie jest zablokowane.

Mam nadzieję, że to pierdoła i ktoś mi szybko pomoże nie denerwując się na moją niewiedzę :)

Pozdro

#2 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 29 stycznia 2009 - 23:50

nigdy tego nie widziałem, ale to chyba jakiś błąd systemowy, po restarcie tak samo??????

#3 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 30 stycznia 2009 - 00:08

a) zablokowała się zapadka w wejściu jack. Sprawdź czy się*świeci na czerwono. B) coś poważniejszego i serwis Cię czeka. c) obawiam się że to nic z softem.

#4 lukas111

lukas111
  • 16 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 11:39

kiedyś mialem podobny problem w MBP, wtedy właśnie zablokowało się to wyjście audio (nie przełączyło ze słuchawek na wbudowane głośniki) i wystarczyło że włożyłem jacka ponownie i wyjąłem i pomogło, spróbuj tak kilka razy może sie uda

#5 jahdeck

jahdeck
  • 15 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 12:28

O dziwo dźwięk systemowy przy restarcie słychać...

#6 jahdeck

jahdeck
  • 15 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 13:15

Zaczęła się świecić czerwona dioda w wejściu jack.

#7 Bartman709

Bartman709
  • 16 postów
  • SkądWrocław/Świnoujście

Napisano 29 marca 2009 - 19:58

mam to samo co jahdeck. Może ktoś się z tym już uporał ??

#8 Newstad

Newstad
  • 665 postów

Napisano 29 marca 2009 - 23:02

Polecam korzystanie z wyszukiwarki na forum i z Google. Proszę, leniuchy:

Link 1
Link 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych