Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

czy macbooki maja rozne klawiatury zaleznie od kraju?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hitman75

hitman75
  • 372 postów

Napisano 29 sierpnia 2006 - 21:16

Hej! Z tego co wiem, to PC w roznych krajach maja rozne ulozenie klawiszy na klawiaturze. Nie sa ta duze roznice, ale pare klawiszy jest innych. Zastanawiam sie czy w macach jest to samo i czy jak powiedzmy sciagnalbym sobie macbooka ze stanow(przykladowo) to bede mial problem z klawiatura i bede musial sie bawic w kupowanie naklejek. Pozdrawiam ...i jeszcze jedno pytanie. W macbookach grafika jest 64mb i jest ciagnieta z ramu. Czy w macbooku mozna jakos podkrecic grafike, zeby miala wiecej mb kosztem ramu? Przykladowo rozbudowalbym wtedy ram. Np w PC mozna zwiekszyc ilosc pamieci karty, ale wtedy pobierana jest ona z ramu. Pozdro

#2 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 29 sierpnia 2006 - 21:47

Co do klawiatury to nie jestem do końca pewny ale na 99 % są w Macbookach ze stanów takie same jak w Polskich co ja mówię na 99.999999999 % :D Tak grafika jest ciągnięta z ramu ale nie mozna zmienić ustawień tzn nie można przydzielić więcej ramu grafice ale to w końcu laptop a nie konsola do gier więc wystarczy :D Pozdrawiam :D

#3 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2006 - 22:13

A czym miałaby się różnić klawiatura EN od PL? Rozumiem niemiecka, grecka, ale nie angielska :)

#4 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 29 sierpnia 2006 - 22:16

USA i polska programisty to to samo, ale brytyjska, balkanska, niemiecka, francuska juz sa inne ps. zly dzial

#5 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2006 - 22:44

Hmm, a dlaczego teraz topic jest w "urządzeniach zewnętrznych"? :) W MacBook'u o którym tutaj mowa, klawiatura jest raczej urządzeniem wewnętrznym, częścią składową :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych