Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja pod 2.1/2.2 na 2.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 28 stycznia 2009 - 18:07

Witam, czytałem kiedyś na tym forum, że w Cydii jest aplikacja, która pozwala uruchamiać aplikacje dostosowane pod 2.1/2.2 na software 2.0. Mam właśnie 2.0 i nie bardzo mam czas bawić się w aktualizacje (nigdy wcześniej tego nie robiłem), a coraz więcej programów wymaga >2.0. Pamiętacie jak się nazywał ten program? A może mi się coś uroiło w głowie i taki nie istnieje? :-) Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

#2 robertk572

robertk572
  • 1 109 postów
  • SkądNEW YORK

Napisano 28 stycznia 2009 - 18:22

-zamiast tracic czas na jakies dziwne kombinacje lepiej wgraj 2.2. Jest to b.proste: 1.scignij soft 2.2 na PC 2.zrob Restore poprzez iTunes(Shift+Restore). 3.JB poprzez QuickPWN. 4.jesli masz 3G to zainstaluj Yellowsn0w(Cydia). That's It!

#3 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 28 stycznia 2009 - 18:23

Ok ale co z danymi? Notatki, zainstalowane programy i ich dane itp.? Mam 2G ;P

#4 robertk572

robertk572
  • 1 109 postów
  • SkądNEW YORK

Napisano 28 stycznia 2009 - 18:31

-uzyj AptBackup do skopiowania oprogramowania iP.

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 stycznia 2009 - 19:38

AptBackup nie zgrywa notatek, SMS-ów, czy kontaktów. Aplikacje z Cydii to nie wszystko - ba, jestem skłonny stwierdzić, że to pikuś przy naszych osobistych danych.

westu, połącz się z iPhone'm (więcej informacji) i zgraj na dysk cały folder Library z /private/var/mobile. Tam znajdziesz kontakty, SMS-y, notatki, zapisy z kalendarza, połączenia, a nawet ich czas.

Listę zainstalowanych aplikacji możesz zrobić za pomocą AptBackup, jednak ta aplikacja wymaga przywrócenia kopii zapasowej w iTunes, czego nie polecam. Jest ręczny sposób, który tego nie wymaga, ale skoro nie chciało Ci się nawet aktualizować, to tego tym bardziej nie zrobisz. :) :arrow: How to re-install all your Cydia packages in one run (after an upgrade or restore) - updated | TwiPhone.com

To właściwie wszystko co musisz zgrywać, chociaż mógłbyś ograniczyć się do samego katalogu Library - aplikacje pewnie pamiętasz, możesz zrobić zrzuty ekranu. Gorzej z czasem, którego chyba nie masz, ale uwierz mi - jeśli masz 2.1, to może nie musisz przechodzić na 2.2, ale jak masz 2.0 to aktualizacja jest konieczna - według mnie. Uważaj, żebyś nie poleciał od razu do 2.2.1, bo tego nie da się odblokować. Ściągnij na dysk wersję 2.2 - :arrow: http://www.myapple.p...pytanie-v3.html

Powodzenia! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych