Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomocy! Napęd up!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 schillan

schillan
  • 6 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 23:52

Mam poważny problem. . . A mianowicie: wsadziłam dzisiaj płytkę do napędu, na niej naklejone były paski z tytułami filmów [robiłam to już wcześniej i było ok. ]. Niestety dzisiaj - zawirowało w napędzie, kilka pasków wyrzuciła, a co najgorsze - coś zostało w środku. Po włożeniu ponownie płyty niczego nie czyta, paski się gdzieś zaklinowały, obraca się tylko , obraca, a następnie wypluwa płytkę. Co robić? Czy jest możliwość rozkręcenia i wyczyszczenia napędu? Cholernie boję się serwisu - po pierwsze koszta, po drugie porysowania Mac'a [mam go dopiero od 1,5 m-ca].

#2 _ZwS_

_ZwS_
  • 399 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 stycznia 2009 - 00:01

Bez serwisu się nie obędzie, bo musisz rozkręcić obudowę -> utrata gwarancji

---- Dodano 20-01-2009 o godzinie 02:05 ----
Choć z drugiej strony nie wiem, czy Ci to na gwarancji zrobią, pewnie odpłatnie, ale przynajmniej gwarancji nie stracisz.. Na przyszłość nie wkładaj poobklejanych płytek.. Możesz próbować coś tam pęsetą wyciągnąć, ale wątpię, żeby się udało..

#3 schillan

schillan
  • 6 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 00:09

Czy jest możliwość, żeby zrobili mi to na miejscu, w domu?

#4 _ZwS_

_ZwS_
  • 399 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 stycznia 2009 - 00:11

Nie.. tylko serwis w Warszawie.. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam temat.. ;)

#5 schillan

schillan
  • 6 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 00:15

[QUOTE=_ZwS_;831780]Nie.. tylko serwis w Warszawie..

Oooo! Only stolyca?? A w Poznaniu nie można ?

#6 _ZwS_

_ZwS_
  • 399 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 stycznia 2009 - 00:19

Oficjalny serwis jest w Warszawie.. możesz zanieść sprzęt tam gdzie go kupiłaś, a oni go odeślą do Warszawy, ale tak jak powiedziałem będzie to naprawa odpłatna.. Ale moim zdaniem warto, bo masz go raptem niecałe 2 miesiące..

#7 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 20 stycznia 2009 - 09:56

Może to zrobić dobry serwis bez utraty gwarancji. Znając życie, ten w Warszawie policzy sobie jak za wymianę napędu czyli ok 1000,-




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych