Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

QuarkXPress do www


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 Qbs

Qbs
  • 214 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 08:10

z bojkotem IE6 zgadzam sie, popieram, a co wiecej wykonuje ;)

#27 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 23 czerwca 2009 - 12:26

z bojkotem IE6 zgadzam sie, popieram, a co wiecej wykonuje ;)


To nie chciał bym być w skórze klienta który zleca Ci pracę.

#28 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 czerwca 2009 - 13:42

pytanie co rozumiemy przez bojkot IE6 zostawianie jakiś drobnych niedoróbek (a to margines troszeczkę za duży, a to inna pierdółka) - OK zostawienie strony która jest niefunkcjonalna (nie działa menu, całość się rozpada) - NIE

#29 Qbs

Qbs
  • 214 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 19:39

@pank: juz moja w tym glowa zeby wytlumaczyc klientowi dlaczego piractwa nie popieram (wychodze z zalozenia ze kazdy kto ma legalnego windowsa zostal przymuszony do update'a na IE7 'ze wzgledow bezpieczenstwa' a jesli ma legalnego windowsa i nadal korzysta z IE6 to ja z wariatami nie gadam ;) ) takze spokojnie.

@Roberto: ja dzialam np. w ten sposob - Silesian Sound (ogladac pod IE6 oczywiscie).

#30 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 czerwca 2009 - 19:52

Qbs - to też jakieś rozwiązanie, chociaż IMO i tak po takiej informacji należałoby dopuścić użytkownika do strony
btw. powiedz żeby zmienić user agent po prostu na IE6 ;) myślałem, że na komentarzach warunkowych działasz ;]

PS: ten sam Qbs co na forum.prv.pl? Š Beatsfactory :: Strona główna ?

#31 Qbs

Qbs
  • 214 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 20:53

no niby by nalezalo tylko wydaje mi sie ze wtedy potrzeba zainstalowania innej przegladarki zostalaby olana no bo po co? :). myslalem jeszcze nad takim gadzetem zeby na stronie w IE6 w pewnych miejscach pojawialy sie tooltipy typu "gdybys mial nowoczesna przegladarke zobaczylbys cos fajniejszego" ale to olalem bo nerwy mi puszczaja na sama mysl robienia takich tooltipow pod IE ;) btw. inny Qbs, nie wiedzialem ze jest mnie wiecej ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych