Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Test Logitech VX Nano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#26 stoodi

stoodi
  • 36 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 stycznia 2009 - 01:15

Mysz Logitech Bluetooth

Każdą myszą można się połączyć? Czy tylko tymi od Appla? Bo tego Logitecha jakoś nie mogę znaleźć przez BT.


Logitech V470 to chyba jedyna na Bluetooth w ich ofercie, jest w 2 wersjach, Biała i Niebieska. Z tego co pamiętam powinna się też pojawić wersja czarna w opakowaniu oem.

#27 czarek

czarek
  • 40 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 09:33

Ha! Mam tą myszkę już ponad pół roku, spisuje się rewelacyjnie. mam pytanie do użytkowników w preferencjach systemowych miałem opcję "ignoruj gładzik kiedy obecna jest mysz" i tak sobie zrobiłem, z tym że po instalacji 10.5.6 w preferencjach systemowych pojawiła sie osobna ikonka dla trackpada i opcja aktywowania gładzika kiedy obecna jest mysz ZNIKNĘŁA! Czy znacie jakis sposób aby przywrócic aktywny gładzik podczas używania myszy. czy to z 10.5.6 zrobione zostało jako domyślna sprawa??

#28 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 10:19

Teraz po prostu ta opcja została przeniesiona i znajduje się w zakładce "trackpad".

#29 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 02 stycznia 2009 - 11:05

Taka pomniejszona MX Revolution. Ja korzystam z MX'a Revolution. Tak wygodnie nie pracowało mi się na żadnej innej myszy.

#30 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 11:34

Od kilku lat używam z zadowoleniem Logitech MX 900. Jedyny minus to że jak się łączy bez stacji dokującej bezpośrednio po BT to chwilę (nawet 20-30s) jej czasem zajmuje nawiązanie połączenia.

#31 czarek

czarek
  • 40 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:04

Teraz po prostu ta opcja została przeniesiona i znajduje się w zakładce "trackpad".


W zakładce trackpad również nie mam tej opcji...:)

#32 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:06

Jakiś czas temu kupiłem MX Revolution (większy brat) i jeżeli o mnie chodzi to wielkim nieporozumieniem jest scroll działający w czterech kierunkach. Podczas pracy bardzo często zdarzało się że zamiast wcisnąć rolkę używałem scroll lewo/prawo. Poza tym mankamentem nie zauważam żadnych wad.

#33 Jacobo

Jacobo
  • 31 postów
  • SkądSopot

Napisano 02 stycznia 2009 - 13:05

Zastanawiam sie nad kupnem nowej myszki. Wymagania: - laserowa - przewodowa USB (w ostatecznosci moze byc bezprzewodowa) - uniwersalna/leworeczna - kompatybilna z OS X Czy moglby mi ktos cos polecic? Przepraszam za brak polskich znakow :)

#34 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 13:11

W zakładce trackpad również nie mam tej opcji...:)


To dziwne, ja mam na samym dole. Nie wiem czym może być spowodowany brak tej opcji u Ciebie.

#35 faj3r

faj3r
  • 270 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 13:19

sprzęt ładny, ale mimo wszystko w dzisiejszych czasach myszka radiowa a nie bluethooth to porażka. Wolę V470

#36 Xenion

Xenion
  • 69 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 14:09

Z czystym sumieniem moge polecic Logitecha V550. Mala, dosyc zgrabna i dobrze dzialajaca pod OS X. W srebrnym kolorze ladnie pasuje do nowej serii Macbookow.
Logitech: V550 Nano Cordless Laser Mouse

#37 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 stycznia 2009 - 19:51

Ja zaledwie od paru godzin używam VX Nano i muszę przyznać, że bije might mouse na łeb :).

#38 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 03 stycznia 2009 - 01:20

mam vx revolution nie nano napiszę krótko mysz super, stery do niej porażka, na forum logitecha jest sporo na ten temat PS: może poprawili coś w tym modelu.

#39 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2009 - 11:15

VX Nano zaś ma się dobrze, jeśli chodzi o sterowniki - znaczy nie trzeba instalować żadnych. Od razu po podłączeniu chodzi świetnie i widzi wszystkie przyciski.

#40 alleslegales

alleslegales
  • 71 postów
  • SkądKołobrzeg/Szczecin

Napisano 03 stycznia 2009 - 13:17

Logitech V470 to chyba jedyna na Bluetooth w ich ofercie, jest w 2 wersjach, Biała i Niebieska. Z tego co pamiętam powinna się też pojawić wersja czarna w opakowaniu oem.


Jeśli chodzi o mnie to nadmiar przycisków też nie jest dobry, a zajmować niedobór slotów USB-karalny. Dlatego wybrałem V470 i do mojego MBP śmiga aż miło Każdy przycisk jest wykorzystany, a co więcej wcale nie łaknę kolejnych.
UWAGA! Ważną rzeczą jest to że w chwili gdy pracuje więcej myszek Logitecha to się*czasem psocą. Mianowicie szukają urządzeń do których są przypisane. Wtedy użytkownicy Mac i PC muszą wykazywać się*cierpliwością i umiejętnym łączeniem peryferiów często za pomocą klawiatury. Piszę z doświadczenia, chociaż może to zostanie poprawione lub już jest.
Pozdrawiam i życzę sprytnego działania.
Podobno przytrzymanie przycisku connect na myszy na PC wywołuje okno "parowania" urządzeń bezprzewodowych.

#41 faj3r

faj3r
  • 270 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 13:35

Jeśli chodzi o mnie to nadmiar przycisków też nie jest dobry, a zajmować niedobór slotów USB-karalny. Dlatego wybrałem V470 i do mojego MBP śmiga aż miło

dokładnie 8-)
popieram rozwiązanie.

#42 mdarek

mdarek
  • 30 postów
  • SkądModliszewice

Napisano 03 stycznia 2009 - 13:53

Ja używam tej myszki do iMaca, sprawuje się świetnie o niebo lepiej niż oryginalna Applowska mysz bezprzewodowa. Polecam.

#43 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 stycznia 2009 - 21:55

Tylko ma jedną wadę ;). Jak się używa scrolla, trzeba się liczyć z tym, że puszcza on czasem i się o ten jeden prztyczek waha dół-góra.

#44 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 04 stycznia 2009 - 14:40

Tylko ma jedną wadę ;). Jak się używa scrolla, trzeba się liczyć z tym, że puszcza on czasem i się o ten jeden prztyczek waha dół-góra.


wogole scroll w VX/VX Revolution to najlepszy nie jest, szczegolnie chodzi o klik boczny kolka - ostatnio znajomemu przestal klik w jedna strone dzialac juz po tygodniu uzytkowania, a myszka jakby nie patrzec 300zl... jak widac, nie tylko apple robi kiepskie jakosciowo myszki :P

#45 lesiu

lesiu
  • 35 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 15:07

Myszka bardzo sympatyczna, ale wybitnie dla praworęcznych.

#46 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 13 stycznia 2009 - 17:02

Jeśli chodzi o mnie to nadmiar przycisków też nie jest dobry, a zajmować niedobór slotów USB-karalny. Dlatego wybrałem V470 i do mojego MBP śmiga aż miło Każdy przycisk jest wykorzystany, a co więcej wcale nie łaknę kolejnych.
UWAGA! Ważną rzeczą jest to że w chwili gdy pracuje więcej myszek Logitecha to się*czasem psocą. Mianowicie szukają urządzeń do których są przypisane. Wtedy użytkownicy Mac i PC muszą wykazywać się*cierpliwością i umiejętnym łączeniem peryferiów często za pomocą klawiatury. Piszę z doświadczenia, chociaż może to zostanie poprawione lub już jest.
Pozdrawiam i życzę sprytnego działania.
Podobno przytrzymanie przycisku connect na myszy na PC wywołuje okno "parowania" urządzeń bezprzewodowych.


Dzisiaj zakupilem ta mysz i serdecznie polecam!

#47 TaZZ

TaZZ
  • 49 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:58

Mam tę myszkę, ale borykam się z jednym problemem. Na windowsie środkowy przycisk myszy służył w FF do otwierania nowej karty, a tutaj nie mogę tego ustawić. Ktoś pomoże?


Srodkowy przycisk musisz ustawic jako srodkowy przycisk w tym oprogramowaniu od Logitecha:p

#48 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lutego 2009 - 23:08

Myszka bardzo sympatyczna, ale wybitnie dla praworęcznych.


Nie zgadzam się! :)
Mi leży w mojej lewej ręce idealnie, podoba mi się to, że dodatkowe przyciski strzałek są*dostępne na górze, a nie po boku, dzięki czemu można je łatwo wyczuć palcem, a nie "macać" po boku obudowy.

Ponadto nie zgadzam się ze zdaniem odnośnie sterowników do Maca - na moim pudełku napis mówiący o tym, że sterowniki są*do ściągnięcia z neta, nie widniał, a na owej płycie znalazłem sterowniki pasujące do os x >= 10.3.9 .

#49 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 21:30

A mój kolega ostatnio kupił z jakiegoś sklepu internetowego wersję gdzie w ogóle nie było płyty.

ex3v, a kiedy Ty kupiłeś mysz? Porównamy który z nas wcześniej.

#50 MACphisto

MACphisto
  • 105 postów
  • SkądGniezno/Poznań

Napisano 22 lutego 2009 - 23:18

Mycha jest rzeczywiście świetna. Początkowo myślałem, że będzie za mała, ale jednak w końcu nie musi zajmować całej garści. Precyzyjna, zgrabna i elegancka :) Czy ktoś z Was miał może kłopoty z oprogramowaniem?? Bo u mnie ciągle po instalacji pojawia się komunikat "no logitech device found" :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych