Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać wideo / film / teledysk do iPhone'a przez iTunes ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 pl-kamil

pl-kamil
  • 32 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 15:15

Witam! Wiem że najpierw należy poszukać, ale szukałem i nic konkretnego nie znalazłem, a spiesze się bardzo. A więc chodzi o to że nie moge nigdzie w itunes znaleźć jak wgrać wideo do iphona. Film jest juz przekonvertowany na odpowiedni format, jest juz w bibliotece itunes w "filmy" ale nie wiem jak go wgrać.
HELP ME!!!!!!!!!!

---- Dodano 31-12-2008 o godzinie 16:18 ----
TEMAT ZAMKNIĘTY.
już znalazłem;)

#2 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 31 grudnia 2008 - 15:19

Tak samo jak muzykę, zdjęcia, kontakty, aplikacje...

#3 luki_1442

luki_1442
  • 104 postów
  • SkądBielsko - Biała

Napisano 31 grudnia 2008 - 15:21

Podłanczasz iPhona, czekasz az itunes go wykryje, potem w zakładce filmy zaznaczasz film który chcesz zsynchronizować klikasz synchronizuj i juz sie wgrywa proste...

#4 Duzeer

Duzeer
  • 9 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 20:26

u mnie nie jest to takie proste, bo w zakładce video nie moge sobie tak poprostu wybrac filmu którybym chciał zgrac

[url=http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0809/beztytulu2436.jpg]Wgrajfoto.pl - hosting zdjęć, upload, galeria foto, szybkie wgrywanie fotek.[/url]

nie wiem o h*j chodzi temu iTunes'owi dlaczego od zawsze ten program musi byc taki cieżki w użyciu, nic nigdy nie może byc proste tylko wszystko na około, zeby tylko użytkownik za łatwo nie miał :] masakra

prosze o porade, zalezy mi zeby zgrywac filmy bo sie w pracy nudze :D

---- Dodano 18-08-2009 o godzinie 19:30 ----
dodam jeszcze tylko ze w chwili gdy srobiłem rzut ekranu w bibliotece był dodany filmik (przekonwertowany) zeby nie było niescisłosci .mp4

#5 Wuma

Wuma
  • 61 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 20:34

nie zjechałeś na dół sądzę? też tak miałem ;d ale w końcu to zauważyłem

#6 kazmirz

kazmirz
  • 30 postów
  • Skądleszno

Napisano 18 sierpnia 2009 - 22:14

odnosnie filmow sie przylacze..jaki program do ogladania ? mplayer..strasznie mi klatkuje.trzeba wgrac jakies kodeki ? avplayer.. cos sie skopalo z rozszerzeniami..bo nie widzi wogole zadnych plikow.tylko puste foldery.

#7 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 19 sierpnia 2009 - 09:25

VLC albo stronka [url=http://www.softarchive.net]SOFTARCHiVE.NET → MAiN PAGE[/url] i w wyszukiwarce wpisz for iphone,jest tego troche

#8 kazmirz

kazmirz
  • 30 postów
  • Skądleszno

Napisano 19 sierpnia 2009 - 10:13

ok bardzo dzieki..poszukam.moze cos dobrego znajde.

#9 Duzeer

Duzeer
  • 9 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 14:34

nie zjechałeś na dół sądzę? też tak miałem ;d ale w końcu to zauważyłem


rzeczywiście był sukaczek ;) dzieki za pomoc i pozdrawiam

#10 Arathron

Arathron
  • 3 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 21:53

Witam,mam podobny problem! nie mogę wgrac filmow :/ Nie mam zadnej wyszukiwarki :/ Przeciagam film do zakladki filmy a i tak sie nie otwiera :/ POMOCY!!! edit: film mam w formacie .mp4

#11 Juliet

Juliet
  • 15 postów

Napisano 20 marca 2010 - 11:45

Odwołuję się do tematu, bo mam ten sam problem.. Tylko że narazie chciałam wgrać sobie na iphone teledysk i nic z tego. Nawet itunes nie chciał go otworzyć. Może dlatego że był w formacie mp4? Pomocy.. Aha, jeszcze jedno, czy ktoś ma możliwość przekonwertować mi jak coś filmu lub teledysku? To bardzo ważne, z góry dziękuję.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych