Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomóżcie w zdobyciu MacBooka :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 20:38

Kłaniam się szanownej,
od razu wyjaśniam sytuację - na stronie 10 stycznia 2009 jest prowadzony konkurs(ten link prowadzi akurat do aktualnego rankingu prac), w którym nie liczy się jakość pracy, a jedynie ilość głosów. Biorę w nim udział z pracą numer 53 [to nie jest zdjęcie, to grafika, nadmienię]

Niestety, moi kochani przeciwnicy (czy konkurenci) wzięli sobie konkurs do serca - ich prace, mimo że nie mają wiele wspólnego przesłaniem samego konkursu jako takiego, mają masę głosów, a przyrost tej masy sugeruje albo niezły przekręt - trudno uwierzyć w taką ilość znajomych - albo "sposób".
Jak się okazało: prace, które aktualnie prowadzą, są rozreklamowane na rosyjskich forach(:D), forach sportowych etc i to jest tajemnicą tak dziwnego skoku popularności obu prac.

Zwracam się z prośbą do Was, którzy wiecie, jaką przyjemnością jest korzystanie z Maców. A to właśnie MacBook Pro jest główną nagrodą w tym konkursie. Nie będę łgał - chciałbym wygrać i pracować na Macu. Mam pracę, która - mam nadzieje - nieźle obrazuje ideę, jaką uczestnik miał przedstawić.
Zwykle nie posunąłbym się do takiej desperacji, ale raz, że jest to Mac :-), dwa, że konkurenci nie zostawiają wielkiego wyboru.
Prosiłbym więc o wejście na moją pracę i kliknięcie "Zagłosuj na tę pracę". Głosować można co trzy godziny. Skuteczne będzie również przekazanie linka dalej. Byłbym niezobowiązująco zobowiązany.
Over & out.

PS temat ten jest, bądź co bądź, związany z Apple, choć można się spierać, czy wystarczająco; jeżeli pasuje do tego topicu mniej niż się mi wydawało, prosiłbym uprzejmie o przeniesienie do Offtopicu, o, tutaj

#2 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 grudnia 2008 - 20:54

Ja głos oddałem, bo praca nie najgorsza. Widzę też, że masz 2 miejsce w rankingu, więc szanse rosną.

#3 GReat

GReat
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 grudnia 2008 - 20:55

w końcu trzeba jakos wspierac makowców, oby nas było wiecej :)

#4 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 23 grudnia 2008 - 20:55

Ja również, pomysł i wykonanie niezłem. Życzę szczęścia ;)

#5 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 20:56

Wasze wsparcie bardzo mnie cieszy : ) Wiedziałem, że mogę na kogoś liczyć! GReat, śmiej się, coś w tym jest :D

#6 pi

pi
  • 616 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:05

odpusc sobie albo wez sie profesjonalnie do roboty, skoro liczy sie ilosc i mozna oddac wiecej niz jeden glos to trzeba inaczej, ostatnio byl taki sobie konkurs, trzeba bylo glosowac na prace, wygral kolega ktory..... napisal program ktory umozliwil mu wielokrotne oddawanie glosow no i czestotliwosc, nie wspomne o tym ze mozna bylo oddac jeden glos z jednego ip, a potem to oglosil i to moim zdaniem byla najlepsza praca w tym konkursie, ty nie masz dylematu moralnego wiec przemysl to,

#7 OloUnited

OloUnited
  • 194 postów
  • SkądKonin

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:09

Pomogłem ;p

#8 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:14

Pewnie użył tzw. vote bota? korzystającego z proxy? Dylemat moralny, hm. Jest też kwestia umiejętność napisania podobnego programu, dostępności listy działających proxy etc. O ile umiejętności może byłyby wystarczające, o tyle lista działających proxy byłaby zdecydowanie trudniejsza do zdobycia w ilości - proxy - wystarczającej do efektywnego działania samego programu. Ale nie ten problem chcę omawiać, myślę. Dziękuję mimo to za pomysł. Na razie mam nadzieje, że jest jeszcze sens walki : )

#9 Pendragon

Pendragon
  • 122 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:19

Głos oddałem. Zdjęcie czy grafika i tak jest czego gratulować. "Haczyk" też mi się podoba ;)

#10 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:22

Bez obrazy, ale czy nie idziesz na łatwizne... A moze bys tak poszedl i zarobil na swojego pierwszego maczka... Wtedy poczujesz sie lepiej... Jak wydasz około 8k na komputer... ;-)

#11 cerb

cerb
  • 48 postów
  • SkądMława, Poland

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:31

Moj glos tez polecial, nie widze w tym nic zlego.

#12 pi

pi
  • 616 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:34

Dziękuję mimo to za pomysł. Na razie mam nadzieje, że jest jeszcze sens walki : )


moja znajoma, ktora przez dwa tygodnie wysylala mailingi do znajomych, znajomych znajomych, i prosila grzecznie aby powiadomic kolejnych znajomych, tez miala nadzieje,

a potem w ciagu ostatnich kilku godzin koles wysadzil wszystkich w kosmos,

wiec skoro liczy sie sprawnosc a nie uczciwosc to trzeba uzyc innych argumentow,
takie moje doswiadczenie z takimi konkursami

#13 iQba

iQba
  • 129 postów
  • SkądTarnów

Napisano 23 grudnia 2008 - 21:43

Głos oddany;) Niech będzie nas więcej:P Pracka - mi się bardzo podoba. Obyś wygrał - zawsze to zwycięzca wsród swoich;)

#14 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:00

Głos oddałem :) A co!

#15 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:03

Ja oddałem głos, bo: - Chcę, żebyś miał MBP - Nie widzę nic złego w pomaganiu sobie - Praca bardzo mi się podoba - Mac rządzi :P Pozdrawiam. Jutro też zagłosuję. Życzę Ci, żebyś wygrał na święta nowego MBP! :D

#16 Michalek

Michalek
  • 1 031 postów
  • SkądWołomin/ Chełm

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:13

Ja też zagłosowałem, bo pracka fajna :D

#17 Wojtano

Wojtano
  • 55 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:13

Nie wygrasz...

#18 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:20

Bez obrazy, ale czy nie idziesz na łatwizne... A moze bys tak poszedl i zarobil na swojego pierwszego maczka... Wtedy poczujesz sie lepiej... Jak wydasz około 8k na komputer...

wiesz, zapracować, to nie znaczy harować przy zbieraniu ogórków. Uważam, że praca jest fantastyczna. Oddałem głos, bo uważam, że zarobiłeś na niego (mój głos). A czy zarobisz na Maka, zobaczymy.

---- Dodano 23-12-2008 o godzinie 22:22 ----
idę na iPlusie jeszcze raz zagłosować:)

#19 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:32

Ah ty... Powodzenia zi zycze... tak z okazji Świąt. A niech strace... ;-)

#20 Machiavelli910

Machiavelli910
  • 215 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:38

Zakładając, że Vithren jedynie podał nam informację o konkursie oraz znajdującej się tam jego pracy, oraz że zagłosowaliśmy na tą pracę, doceniając jej estetyzm i staranność wykonania, nikt nie powinien mieć wyrzutów sumienia.

#21 123456

123456
  • 0 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 22:41

Wygra, obiecuje ze masz ode mnie glos codziennie :) (pendrive na 100 dostaniesz :D)

#22 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 23 grudnia 2008 - 23:28

Zaglosowane :D

#23 Szarlej

Szarlej
  • 106 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 grudnia 2008 - 00:22

Głos oddałem - powodzenia! :D

#24 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 00:36

Strasznie się cieszę, że głosujecie także dlatego, że praca jest w porządku :) Bardzo mnie cieszy podobne wsparcie. Samo to po prostu sporo znaczy. Dziękuję za każdy, dosłownie, głos - każdy komentarz czytam i na

wiec skoro liczy sie sprawnosc a nie uczciwosc to trzeba uzyc innych argumentow,
takie moje doswiadczenie z takimi konkursami

Pi, nawet gdybym chciał coś podobnego przedsięwziąć to nie mam pojęcia "jak". Jeżeli masz pomysł, którym umiałbyś mi pomóc - gdyby ktokolwiek z Was, moi drodzy, taki miał - słucham naprawdę uważnie. :) Bardzo chciałbym ten cholerny konkurs wygrać, ale na razie nie mam innego sposobu niż "ten".

Nie wygrasz...

No, to jest jedna z możliwości, które są całkiem prawdopodobne. Nie cieszy mnie to, oczywiście, ale biorę taką możliwość pod uwagę. Kibice, jak widać, są oddani każdemu rodzaju rywalizacji :/

wiesz, zapracować, to nie znaczy harować przy zbieraniu ogórków. Uważam, że praca jest fantastyczna. Oddałem głos, bo uważam, że zarobiłeś na niego (mój głos). A czy zarobisz na Maka, zobaczymy.

Aż mi się gęba oszczeciniona zarostem wykrzywiła do uśmiechu :)

Wygra, obiecuje ze masz ode mnie glos codziennie (pendrive na 100 dostaniesz )

^^ to ja może tak parafialnie przypomnę, że glosować można co jakieś trzy godziny. Wiecie... sądząc po ilości ludzi Dobrej Woli :D na tym forum moglibyśmy dać radę. Zorganizować, za przeproszeniem, czterysta osób które głosują dwa razy dziennie(lub więcej)... ciężka sprawa.

#25 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 00:49

głos oddałem przepraszam, ze to napisze, ale czy ludzie sa slepi. Wg praca, ktora wygrywa nie jest jakaś rewelacyjna...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych