Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod do 300-350 zł. :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 16 sierpnia 2006 - 09:13

Od dłuższego czasu chodziły mi po głowie iPody i mam zamiar kupić jednego z nich doradzcie mi jakiego może iPoda mini lub shuffle ?? Może na forum jakiś użytkownik ma ma któregoś z tych iPodów to daradzi mi jaki jest lepszy ? Pozdrawiam :)

#2 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2006 - 09:32

Ja mam iPoda mini 4 GB, na iPoda z dyskiem twardym czyli mini musisz bardziej uważać bo HDD jest delikatny. Ja jestem bardzo zadowolony z mini ;) Nano jest mniejszy ale niestety bardzo szybko obudowa się rysze :/

#3 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 16 sierpnia 2006 - 09:38

Dzieki za porady a ile zapłaciłeś za mini ??

#4 Mamut

Mamut
  • 295 postów
  • SkądSkatowni

Napisano 16 sierpnia 2006 - 10:46

za 350 ciezko bedzie z iPodem no moze jakies tanie mini lub szufelka bez problemu tylko ze jest bez wyswietlacza :(

#5 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 16 sierpnia 2006 - 11:16

mi wyświetalcz nie potrzebnu :) szufelka może byc dzieki :)

#6 eujot

eujot
  • 64 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpnia 2006 - 11:25

Od dłuższego czasu chodziły mi po głowie iPody i mam zamiar kupić jednego z nich doradzcie mi jakiego może iPoda mini lub shuffle ??


iPod mini produkowany był w dwóch rewizajch. Starszej tylko 4GB, którą można rozpoznać po braku na tylnej obudownie napisu z pojemnąścią iPoda. Tylko w tej rewizji produkowany był iPod w kolorze złotym. Nowsza rewizja charakteryzuje się brakiem ładowarki w oryginalnym opakowaniu, dłuższym czasem pracy na baterii, pojemnościami 4GB i 6GB oraz bardziej pastelowymi kolorami iPodów.

Osobiścię wolałbym kupic iPoda mini drugiej generacji, ze względu na dłuższy czas pracy na baterii.

Może Ci się również trafić, w tej cenie, iPod pierwszej lub drugiej generacj, ale w porównaiu z mini jest to cegła. W kieszeni, o ile nie masz dwóch metrów wzrostu, to on będzie ciążył. No i bateria, jeżeli była wymieniana, będzie już na wykończeniu.

Szufelkę kupisz za wymienioną kwotę bez problemu :-)

Ach i jeszcze jedno. Jakość dzięku. Najlepszm dysponuje iPod Shuffle. iPod mini brzmiał podobno najgorzej ze wszystkich iPodów. Ale bez obaw, w słuchawkach, nawet najlepszych, tego nie usłuszysz.

#7 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 16 sierpnia 2006 - 12:53

Dzieki !! Pozdrawiam :)

#8 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 16 sierpnia 2006 - 20:31

Well.... Ja mysle, ze iPOD shuffle to spoko maszynka. Moja siostrzenica, ktora ma 10 lat kupila go sobie ostatnio i bardzo sie cieszy, a i ja nie zauwazylem roznicy miedzy moim nano a jej shuffle. No i do tego ta waga i rozmiar.... bajeczne :D

#9 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 16 sierpnia 2006 - 20:40

dzieki za porady :) pozrd.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych