Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Firmowe koszulki?:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#26 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 12 sierpnia 2006 - 16:56

Koszulka zamowiona ale czekam na ofertę z kolorowym logo ewentualnie o udostępnie Logo MyApple w jakiejś rozsądnej rozdzielczoci to sam sobie zrobie taką koszulkę :)

#27 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 14 sierpnia 2006 - 13:50

Koszulka ulubionego forum za 40-50 zl ? Moim zdaniem to lekka przesada.

Chyba przesadzasz? Znam droższe.

Prać i prasować na lewej stronie.

Z prasowaniem to nie problem, z praniem mam jednak pewien kłopot, nie kontroluję całości procesu.

#28 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 sierpnia 2006 - 14:03

Chyba przesadzasz? Znam droższe.

Jedynie wyrazam swoje zdanie - oczywiscie mozesz sie z nim nie zgodzic.

Z prasowaniem to nie problem, z praniem mam jednak pewien kłopot, nie kontroluję całości procesu.

Opis pochodzi ze strony z koszulkami - nie jest moim wymyslem. Wiec nie masz sie co silic na zlosliwosci...

#29 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 14 sierpnia 2006 - 14:24

oczywiscie mozesz sie z nim nie zgodzic.

Właśnie to zrobiłam i to bardzo miękko,
to nie były złośliwosci, nie bądż przerażliwiony, jak chcesz to przepraszam.
Raczej zainteresowałam się, czy nie bedę skazana na pranie ręczne?

#30 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2006 - 14:17

robilem kiedys cos podobnego. w polskiej poligrafi zowie sie to Fleck czy jakos tak. to jest jak taki gumowy nadruk. zrobilem sobie kiedys koszulke z tym i powiem jedno apropo prania: predzej koszulke sobie zniszczysz niz nadruk. moja juz jest zamala i szara, a byla czarna a nadruk jak byl tak jest jak nowy. ale prasowac tylko na lewa.

#31 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2006 - 14:20

Właśnie dotarła - potwierdzenie wysyłki było 15.08 - wygląda ok

#32 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2006 - 14:34

no to opisuj jak to wylgada :) jak w porownianiu z kosztulkami np z reserved lub innej znanej firmy? jak grubosc? aha no i czy z dlugim czy krotkim rekawem?

#33 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2006 - 14:40

T-shirt materiał dosyć gruby ściągacz wygląda ok też gruby i szeroki nadruk wygląda bardzo solidnie rozmaiar L - ale wygląda na XL a reszta wyjdzie w praniu :D

#34 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2006 - 14:44

a reszta wyjdzie w praniu :D

90% gospodyń domowych nie widzi różnicy :-)

#35 marcelee

marcelee
  • 201 postów
  • SkądKraków & Kennett Sq, PA

Napisano 17 sierpnia 2006 - 16:09

to zalezy kto sie domem zajmuje :)

#36 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 17 sierpnia 2006 - 17:33

90% gospodyń domowych nie widzi różnicy :-)

prałeś kiedys??? A może prasowałeś???
Dostałam po zamowieniu taki tekst:

Zamówione produkty zostały wysłane. Proszę wziąc pod uwage, że transport do Polski (Poczta) z reguły trwa 3-14 dni

czy tu chodzi o ewentualnie przeciwny wiatr i jego predkość, to jednak 9 dni róznicy, poza tym zamówilam kurierem. a także zadziwiła mie inskrypcja:

jeżeli wybrał Pan/Pani opłate przy odbiorze transport może trwać dodatkowo ok 7 dni dłuzej niz przy innych formach płatnosci

Nie wybralam, ale z ciekawości: Czy to znaczy, że nie oplacone sa cięższe lub mniej poręczne?

#37 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2006 - 17:34

Przesyłka jedzie z Niemiec, do mnie dotarła po dwóch dniach.

#38 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 sierpnia 2006 - 17:38

No ja jak kiedyś kupowałem u deutschów bundeswerke to dwa tygodnie się ślimaczyli...więc pogratulować takiego tempa!

#39 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2006 - 17:55

prałeś kiedys??? A może prasowałeś???

Owszem, ale to cytat z pewnej reklamy. Taki słowny wytrych.

#40 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2006 - 19:18

tak jak "reszta wyjdzie w praniu" ;)

#41 sagat

sagat
  • 350 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 20 sierpnia 2006 - 13:52

Rzeczywiście trochę drogo ale o ile wiem to jest towar bardzo dobrej jakości, więc chyba sam się skuszę (po wypłacie :]). Może ktoś zrobić fotkę takiej koszulki ? żeby w miarę zobaczyć jakiej to jest jakości ?

#42 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 20 sierpnia 2006 - 13:54

Dstalem przedwczoraj koszulkę i faktycznie jakościowo jest całkiem niezła - może nie posiada fajerwerków ale jest OK :)

później zrobię fotkę

EDIT:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#43 db

db
  • 771 postów

Napisano 20 sierpnia 2006 - 15:42

wygląda ładnie i elegankco, chyba trzeba się będzie zaopatrzyć w taką, tylko jaki kolor? hmmm.... może czerwony :)

#44 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 sierpnia 2006 - 16:26

Zarabiacie na tych gadzetach?Ni jak nie chce mi wyjsc cena jak proponujecie ani w jednej technice druku ani w drugiej! Bo nie sadze że by wzor miał znaczenie? Mi koszulka Comfort T z obojetnie jakim nadrukiem w robiona we Flexie wychodzi 35.90pln????

#45 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 20 sierpnia 2006 - 17:23

Zarabiacie na tych gadzetach?

Nie, nie zarabiamy, troche sie snobujemy, a troche dlatego, źe ktoś je dla nas zrobił.
jak sądze również, nie mamy i nie będziemy mieć, źadnych pretensji, źe zostaniesz przy swoich i życzę ci, aby wychodziły nawet poniżej 15 zł. To szczere życzenia.

#46 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 sierpnia 2006 - 20:01

Droga koleżanko,moje pytanie jest skierowane do ludzi którzy otwarli ten sklep( jeżeli ty również brałaś w tym udział to ok) to po pierwsze.Po drugie ja nie mam zamiaru robić lub sprzedawać żadnych koszulek,to że mam konto otwarte w tym sklepie służy tylko temu żebym sam sobie mógł zrobić dowolną koszulke z moim wzorem tylko dla mnie żeby było jasne. Jako że cena wydawała mi się dużo wyzsza niz normalnie chciałęm sprawdzic czemu tak jest i stąd moje pytanie.Po trzecie z tym "Nie, nie zarabiamy, troche sie snobujemy, a troche dlatego, źe ktoś je dla nas zrobił." nie rozumiem tego zdania.Finito z mojej strony.

#47 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 20 sierpnia 2006 - 20:55

Drogi kolega: wyjaśnił był, poprzez to, że napisał był:
[QUOTE=PitMac]moje pytanie jest skierowane do ludzi którzy otwarli ten sklep( jeżeli ty również brałaś w tym udział to ok) .[/QUOTE]
Przeto i ja wyjaśnię: brałam udział w dyskusji, co łatwo sprawdzić, jeżeli zatem Kolega uznał, że dyskusja jest sklepikiem to brałam udział, zatem jak rozumiem jest OK.
Ale Drogi kolega nie zrozumiał i
[QUOTE=PitMac] "Nie, nie zarabiamy, troche sie snobujemy, a troche dlatego, źe ktoś je dla nas zrobił." .[/QUOTE]
Zatem wyjaśniam bardziej dokładnie: NIE ZARABIAMY. Co jest istotą tego zdania i mojej wypowiedzi i jak mniemam to właśnie bardzo Kolegę zdumiewa tak bardzo, że nie jest w stanie zrozumieć naszego (mojego) postepowania. Reszta zdanie jest nie istotna, bo była to wyłącznie próba racjonalizacji naszej rozmowy na temat koszulek mimo, że Koledze sam temat wydał się nieistotny.
A gdy Kolega wyznaje:
[QUOTE=PitMac]ja nie mam zamiaru robić lub sprzedawać żadnych .[/QUOTE]
Przyznaje, że nie miałam żadnych wątpliwości w tej kwestii, jakkolwiek również przyznaje, że nie przyszło mi by do głowy oświadczenie publiczne w treści:

"Robię najlepsze pierogi na świecie, ale nikogo i tak nimi nie poczęstuje".


Które merytorycznie jest zbliżone do oświadczenia kolegi, że potrafi zrobić o wiele taniej, ale nic z tych rzeczy bo wyłącznie dla siebie.
Zatem o ile Kolega pozwoli to przynajmniej ja pozostanę
przy zamówieniu tego, co mi dostępne, mimo zbyt wysokiej ceny, bo po prostu nie mam wyboru (cenowego). I to niech też będzie
[QUOTE} Finto z mojej strony[/QUOTE]
ale pozdrawiam serdecznie.

#48 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 sierpnia 2006 - 21:14

Droga koleżanko może zainteresuje cię fakt że w sklepiku owy to kaźdy może sobie otworzyc konto i wydrukowac co zywnie mu sie podoba czy dla siebie czy tez z mysla ze by to sprzedawac.Ja nie zamierzam sprzedac bo i tak nikogo nie zainteresuje wzor ktory dla mnie ma znaczenie a dla innych nie.Przykład "Kocham Jole a Ize nie !" interesuje to cie ? Nie sądze.Wzór worowi nie równy lecz cena za rzecz,wzór i metode druku ta sama! Wiec jak mi wychodzi w tym samym sklepie nizsza cena to znaczy ze ktos na tym zarabia.I nie twierdziłęm nigdzie że moge zrobic takie koszulki taniej,tylko podałem róznice w cenie!Mam nadzieje ze to jasne i zostało zrozumiane. Biorąc udział w dyskusji miałas wpływ na cene? Ty ją uzgadniałas ? I czy masz rownież dostęp do tego sklepu?

#49 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 20 sierpnia 2006 - 21:21

Droga koleżanko Muniko, czas się chyba posłużyć podpisem, bo kompletnie się nie wstrzeliłaś z argumentacją.

#50 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 21 sierpnia 2006 - 10:19

Biorąc udział w dyskusji miałas wpływ na cene? Ty ją uzgadniałas ? I czy masz rownież dostęp do tego sklepu?

Ad pytanie 1. Nie,
Ad pytanie 2. Nie
Ad.pytanie 3 Chyba tak, ale nie wiem.
Uwaga ogólna. Dyskusja nie była o cenach, uzgodnieniach cenowych i dostępie do sklepiku. Mnie zainteresowała propozycja konkretnej serii produktu. Propozycję: produkt + cena+ sposób dostawy mogłam przyjąć lub odrzucić. Przyjęłam. I mniej mnie iteresuje technologia wytwarzania, koszty wytwarzania, kalkulacja cenowa. Zainteresował mnie tylko produkt pod względem jakości, Nie było i nie jest moja intencja zbawienie świata po przez uporczywą walkę o niższe ceny na gadżety związane z moim ulubionym portalem.
Dla pełniejszego wyjaśnienia: dziś rano kupiłam dwie bułki i mleko. Do sklepiku chyba miałam dostęp (drzwi były otwarte), nie uzgadniałam ceny ; zapłaciłam sprzedawcy, nie podnosząc dyskusji sprawie wyskokosci zapłaty, jak należy sądzić pewnie pozbawiam się wpływu na ceny byłek i mleka. Trudno. Nie roszczę sobie pretensji aby mieć wpływ na wszystko.
Jakkolwiek coś mi się czasem udaje jak np. „ściągnięcie” samego Lack’a do tego wątku. Czuję się zaszczycona zapewniając, że posługuje się cały czas niezależnie od propozycji:

Droga koleżanko Muniko, czas się chyba posłużyć podpisem, bo kompletnie się nie wstrzeliłaś z argumentacją.

podrawiam obu Kolegów




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych