Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone czy zwykle mp3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patriot

Patriot
  • 1 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 23:42

Cześć, przymierzam się do kupna iphone (głównie dlatego żeby osobno nie dźwigac mp3 i komy) i zastanawiam się czy dźwiek z niego jest taki sam jak ze zwykłego ipoda? Może lepiej kupić zen/touch/nano? HELP

#2 Dominus700

Dominus700
  • 53 postów

Napisano 23 listopada 2008 - 23:55

Dźwięk z iPhone jest według mnie lepszy niż z ipoda video 5.5g. Bardzo mi się podoba czystość i barwa dźwięku w iPhone. Jako odtwarzacz "Mp3" POLECAM!

#3 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 24 listopada 2008 - 00:24

szczeze mowiac to wszystkie "mp3" z apple dzwiek maja lekko mowiac przecietny jesli zalezy ci przedewszystkim na jakosci dzwieku to poszukaj czegos od creative... mnie bardzo podoba sie jakosc jaka oferuje creative spinn ale i na roznych forach jest dosc duzo pozytywnych opini pod adresem jakosci dzwieku oferowanego przez inne mp3 creative ... "Dźwięk z iPhone jest według mnie lepszy niż z ipoda video 5.5g" pod tym tez sie podpisuje...

#4 Blac_ks

Blac_ks
  • 300 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 listopada 2008 - 03:47

po profilu kolegi wyzej niezbyt wynika ze creativ jest lepszy :D hehe Ogolnie iphone to najlepszy iPOD z opcją telefonu! polecam, chociaz bez 60gb ipoda video bym nie dal rady tyle ze trudno sie nosi tel plus wielgasnego ipoda.

#5 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 listopada 2008 - 08:03

Ja mam i mp3 Creativa i iPhone'a. Powiem tak: na dobrych słuchawkach można dostrzec niewielką różnicę w na korzyść iPhone. Na "standardowych" jedno i drugie jest przeciętne. W końcu to tylko format mp3. Jeżeli chodzi o słuchawki - polecam Koss Porta Pro - używam i jestem zadowolony. Jako mobilne słuchawki są bardzo dobre.

#6 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 24 listopada 2008 - 16:49

Polecam Ci jakis Cowon lub iRiver + niestety telefon...

#7 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 05 grudnia 2008 - 08:21

Ja mam i mp3 Creativa i iPhone'a. Powiem tak: na dobrych słuchawkach można dostrzec niewielką różnicę w na korzyść iPhone.


Tu bym uważał. Po podłączeniu słuchawek Sennheiser HD595 była tragedia. iPhone nie jest w stanie "wykarmić: tych słuchawek. Dopiero porządny wzmiacniacz potrafi nimi zagrać. Więc nie wiem co w tym przypadku miałeś na myśli pisząc: dobrych

#8 FrisTAJla

FrisTAJla
  • 116 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 08:39

niestety jeśli chodzi o jakość dźwięku na iphone to jest to tragedia był to jeden z głównych powodów dla których kupowałem iphona lecz zawiodłem się, przynajmniej jesli chodzi o standardowe słuchawki:)jak działa na jakiś lepszych to nie mam pojęcia

#9 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 grudnia 2008 - 15:16

Tu bym uważał. Po podłączeniu słuchawek Sennheiser HD595 była tragedia. iPhone nie jest w stanie "wykarmić: tych słuchawek. Dopiero porządny wzmiacniacz potrafi nimi zagrać. Więc nie wiem co w tym przypadku miałeś na myśli pisząc: dobrych


też mam ten model - do głowy by mi nie przyszło, żeby je podpiąć pod iphone'a.
Ja używam koss porta pro i podtrzymuję, że takie połączenie daje radę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych