Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie można obejrzeć MacBook'a?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 sierpnia 2006 - 12:00

kurcze, jak ja bym chciał go zobaczyć na żywo. Wiecie, jak to najlepiej zrobić? Gdynia-Gdańsk-Sopot

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 08 sierpnia 2006 - 13:22

kurcze, jak ja bym chciał go zobaczyć na żywo. Wiecie, jak to najlepiej zrobić? Gdynia-Gdańsk-Sopot

Vobis? Karen? MediaMarkt?
Musisz poszukać.

#3 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 sierpnia 2006 - 13:28

Dzięki, a ten salon apple w bluecity w Wa-wie. Warto wybrać się, odwiedzić wujka i ciocie :D?

#4 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 08 sierpnia 2006 - 13:48

W Karen w Klifie mieli jednego bialego (najtanszego), ale chyba juz sprzedali (albo w inny sposob pozbyli). Teraz tylko na zamowienie. W USE/Cortlandzie w Krewetce nie mieli dotad, zapewniali ze przysla mi mailem informacje kiedy beda, ale pewnie jak zwykle zapomnieli ;) Moze tam juz sa - warto zapytac. W MediaMarkt nie sprawdzalem. W Vobisie Pan, gdy juz dowiedzial sie ode mnie co to jest macbook i Apple sprawdzil w systemie i poinformowal mnie, ze jest, ale najblizej w salonie Vobisu Olsztynie ;) Moze warto jeszcze sprawdzic Karen we Wrzeszczu.

#5 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 sierpnia 2006 - 14:07

nawet jak będzie, to pewnie za szybką, żeby nie pobrudzić...

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 08 sierpnia 2006 - 14:31

W Vobisie w Łodzi pozwalają pomacać.

#7 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 08 sierpnia 2006 - 14:36

W Karen tez daja pomacac ;) Mozna sobie odpalic ale tylko do miejsca rejestracji (pierwszy start systemu)... Nie ma typowego egzemplaza prezentacyjnego...

#8 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 sierpnia 2006 - 14:45

a wie ktoś jak jest w warszawie. Kurcze, byłem w Londynie, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem co to apple, szkoda...

#9 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 08 sierpnia 2006 - 18:19

ja wiem ze we wroclawiu mozna podotykac :) pobawic sie, bialym czarnym. do wyboru do koloru :) no ale chyba za daleko, co? :D

#10 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 sierpnia 2006 - 20:38

W use podobno był, przynajmniej Hex tak donosił jakiś miesiąc temu.

#11 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 08 sierpnia 2006 - 22:26

W use podobno był, przynajmniej Hex tak donosił jakiś miesiąc temu.


Moze i byl, ale...
10.07.2006 otrzymalem blyskawiczna odpowiedz na mail wyslany piec dni wczesniej:

"Witam,
wlasnie otrzymalem informacje, ze pod koniec tego tygodnia badz na poczatku przyszlego powinnismy znow miec komputery MacBook. Powiadomimy Pana e-mailem jak beda juz u nas na miejscu.

z powazaniem
(tu chronione ustawa o danych osobowych Imie i Nazwisko pracownika USE Gdansk)"

Do dzis informacji nie dostalem :) Wiec chyba jeszcze nie ma, co ? ;)

#12 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 sierpnia 2006 - 22:29

Zadzwoń.

#13 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 08 sierpnia 2006 - 22:59

Zadzwoń.


Pracujesz w USE ? Juz sie nie pali ;) Komputerek widzialem w Karen. Co wiecej - otrzymalem tam informacje, ze macbooka sa w stanie sprzedac z dowolna konfiguracja pamiecie na zasadzie podmiany kosci (czyli komputerek z 1GB ram kosztowalby okolo 200 pln drozej niz z standard)... Oby informacja ta miala pokrycie w rzeczywistosci. Czy inni resellerzy tez oferuja do MacBooka roczne rozszerzenie gwarancji za 99 pln ?

#14 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 sierpnia 2006 - 23:19

Pracujesz w USE ?

Ale gdzie tam, zadzwoniłem i się zapytałem miłego gościa czy mają, i czy można obejrzeć, bo mnie ciekawość zjadała ;)

#15 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 08 sierpnia 2006 - 23:26

Ale gdzie tam, zadzwoniłem i się zapytałem miłego gościa czy mają, i czy można obejrzeć, bo mnie ciekawość zjadała ;)



I jaki efekt ?

#16 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 sierpnia 2006 - 23:37

I jaki efekt ?

Mieli akurat czarny, pojechałem oglądnąłem, pobawiłem się pobajerzyłem i się zmyłem ;) Słaby tam mają wybór, bo mała klitka, dlatego lepiej zadzwonić i się zapytać, bo tak to sobie będzie można oglądnąć Airport'y za szybą :) No ale jak już pisał Lack, to z miesiąc temu było ;)

#17 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 sierpnia 2006 - 14:53

Ja już chyba mam wyjście. Mój ojciec jedzie na targi do Hamburga na Hamburg Messe. Obczaiłem, że w Hamburgu jest Sklep, który nosi nazwę Gravis Store Hamburg.

http://www.gravis.de/index.html

Mają tam macbooka za 1249 euro, czyli za 4821 PLN na dzień dziesiejszy.
Prawie tysiak taniej.

http://shop.gravis.d...ticleID=2004738

Martwi mnie tylko 1 rzecz. Czy jak ojciec wejdzie do tego sklepu w Hamburgu, to mu sprzedadzą od razu, czy powiedzą: 'Ok, przyjdż za 2 dni, to będą'.

#18 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 09 sierpnia 2006 - 16:22

Jedz do angli ;)wszedzie daja pomaca:)

#19 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 sierpnia 2006 - 19:44

Jedz do angli

za drogo i za daleko

#20 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 10 sierpnia 2006 - 23:24

Ja już chyba mam wyjście. Mój ojciec jedzie na targi do Hamburga na Hamburg Messe. Obczaiłem, że w Hamburgu jest Sklep, który nosi nazwę Gravis Store Hamburg.

http://www.gravis.de/index.html

Mają tam macbooka za 1249 euro, czyli za 4821 PLN na dzień dziesiejszy.
Prawie tysiak taniej.

http://shop.gravis.d...ticleID=2004738

Martwi mnie tylko 1 rzecz. Czy jak ojciec wejdzie do tego sklepu w Hamburgu, to mu sprzedadzą od razu, czy powiedzą: 'Ok, przyjdż za 2 dni, to będą'.


Znajac Gravisa powinni miec taki sprzet od reki :) Jesli sklep w Hamburgu jest podobny do berlinskiego, to jest to duzy przestronny swietnie wyposazony salon w klimacie aplowym ze sprawna, cierpliwa i chetna do pomocy obsluga.

#21 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 11 sierpnia 2006 - 07:18

a wie ktoś jak jest w warszawie. Kurcze, byłem w Londynie, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem co to apple, szkoda...

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale w BlueCity Wawa, można sobie pomacać :) Stoi po jednym egzemplarzu prawie wszystkiego co sprzedają, odpalone, podłączone do sieci itp :)
Prawie Hamerika panie :)

#22 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 04 marca 2007 - 21:42

wczoraj widzialem MB w makro :P pękny jest,planuje zakup tak maj-czerwiec może :)

#23 lunety

lunety
  • 200 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 marca 2007 - 21:57

Jeszcze nie udało Ci się dorwać Macbook-a? Stoi biały w Komputronik-u w Centum Kwiatkowskiego (na pierwszym piętrze).

#24 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 06 marca 2007 - 17:14

potwierdzam, i jeden właśnie w Makro w Gdyni na hutniczej (taki uwalony, że aż się bałem dotykać i oczywiście bateria rozładowana....)

#25 koneser

koneser
  • 23 postów

Napisano 31 marca 2007 - 20:53

... i w KARENie w Łodzi na Piotrkowskiej ;-) . Od dobrego pół roku przynajmniej i co trochę inny model. Z reguły razem ramię w ramię z jakimś MacBookiemPRO.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych