Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Lokalizacja testowa] Shiira 2.0b1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2006 - 02:34

Z mojej strony można pobrać próbną lokalizację nowej wersji (również próbnej) przeglądarki Shiira 2.0b1.

Więcej o tej odsłonie można przeczytać na oficjalnej stronie projektu

Dołączona grafika

I jak zwykle proszę o zgłaszanie zauważonych błędów w lokalizacji.

#2 Krzysztof-n

Krzysztof-n
  • 109 postów

Napisano 07 sierpnia 2006 - 18:30

fajnie by było gdybyś podał konkretny link do programu bez uprawiania pseudoreklamy. Jeśli Shiira to link do ściągnięcia tego programu a nie link do strony, swoje http możesz podać w swoim profilu ... i dalej : kliknij prawym na ' białym ' w menu kontekstowym masz ' Reload ' ( zamiast przeładuj, odświerz ) zaznacz kawałek tekstu i kliknij prawym, masz na pierwszym miejscu ' Copy ' ( zamiast kopiuj ) na razie tyle jak poprawisz daj znać Pozdrawiam

#3 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2006 - 19:49

Ale o co chodzi? Przecież tam jest odnośnik do strony z polonizacją (bo przecież o tę polonizację chodzi) i odnośnik do strony domowej Shiira, gdzie można przeczytać co to właściwie jest. Możesz więc wyjaśnić, w czym problem. Na razie nie poprawię, bo to jest wersja beta. Zlokalizowane jest wszystko, co zlokalizować się dało. Testy mają służyć również wyłapaniu wszystkich tych miejsc, które są "nielokalizowalne" z powodu umiejscowienia pliku w kodzie programu. Podobnie wygląda sytuacja z Adium, który również ma wiele elementów "nielokalizowalnych". Trzeba to wychwytywać i zgłaszać do autorów.

#4 Krzysztof-n

Krzysztof-n
  • 109 postów

Napisano 07 sierpnia 2006 - 21:34

ok chciałem tylko pokazać że Reload i Copy nie jest zlokalizowane jeśli reszta kogokolwiek uraziła to przepraszam, chyba źle to sformuowałem...

#5 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 24 września 2006 - 09:08

mógł byś po krótce przy takich okazjach opisywać zmiany jakie zaszły w programie, bo nigdy nie wiadomo czy warto czy nie pobierać kolejną wersję. Np shira 1.012b to masakra jest z niedziałającą połową funkcji :?

#6 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 10:23

Shiira 1.012b???? O co chodzi? Poza tym przy każdym programie jest opisany jego status i jeżeli jest to wersja próbna czy testowa, oczywistym jest, że pewne rzeczy mogą nie działać tak jak powinny. A opis zmian w danej wersji nie ostrzeże przed ewentualnymi błędami, bo w chwili wydania one nie są po prostu jeszcze znane.

#7 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 24 września 2006 - 11:33

Rozmowa o shira będzie ot :/ Małe przejęzycznie chodzi o 2.0b1 świadom jestem niedogodności związanych z używaniem wersji Beta ale żeby nie można było dodawać linków do katalogu zakładek czy bookmarksbaru (w sira nie jest t określenie spolonizowane) Poczekam na pełną wersje.

#8 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2006 - 11:44

Hm, informacja dlaczego część rzeczy nie jest po polsku znajduje się w odpowiedzi na wpis Krzysztofa_n: program jest jeszcze na tak wczesnym etapie, że wiele komunikatów nie jest przygotowanych do lokalizacji. A jeżeli nie działają jakieś funkcje programu, zgłaszać to należy autorowi, bo tylko on jest w stanie poprawić tego typu błędy. Lokalizator jedynie tłumaczy "gotowca" przygotowanego przez programistę. Ale też dlatego na mojej stronie dostępna jest nadal ostatnia stabilna wersja tego programu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych