Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Różnica między użytkownikami Maca a Windowsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
701 odpowiedzi w tym temacie

#701 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 stycznia 2010 - 18:41

PCsoldier1982 - a to tylko MS Office pod Windowsem pozwala na 'złożone formatowanie' czy o co chodzi? bo to wygląda jakbyś albo nie wiedział o czym w ogóle mówisz, albo po prostu zmyślał. Jakoś robiłem masę dokumentów ze 'złożonym formatowaniem' jak to nazywasz, które przeszły przez OS X, Windowsy czy Linuksy bez żadnych problemów.

#702 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 22 stycznia 2010 - 19:37

@dundrub


to znaczy to że jeśli w tekście masz dużą ilość nagłówków, przypisów, wcięć tekstu, etc. to ten ładnie sformatowany tekst otworzony na MS Office pod Windowsem ci się posypie :) więc jaki jest sens robić coś na Macu skoro żaden user pakietu pod Windows nie będzie mógł tego później edytować...??? :|


No to czegoś*nie wiem dostając dziesiątki tak właśnie złożonych tekstów w miesiącu od współpracowników, którzy pracują*na Windowsie a ja nie mam ŻADNYCH problemów z odczytaniem tego na Office pod Mak.. i w drugą*stronę*tak samo..
Chyba mam coś "zrypane" w moim Maku i jakiś*"dziwny" MS Office 2008 SP2, skoro nic złego się*nie dzieje.
Napiszę*do Jobsa, że coś*nie halo, bo użytkownik Win napisał, że miało nie działać...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych