Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Front Row wysiada przy odpalaniu *.avi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 stempien

stempien
  • 80 postów
  • SkądLegnica/Wrocław

Napisano 04 sierpnia 2006 - 18:59

Wlasnie tak; wlaczam wmv, mpg i jakies inne, a gdy probuje odpalic avi to sie wylacza. Szukalem w google, podobno to ten sam problem co z iDVD (cokolwiek to znaczy)
Link do dyskusji http://forums.macnn....p/t-282673.html
Ktos sie spotkal z czyms takim?:{

#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2006 - 21:19

nope, meh się nie spotkał jeszcze z czymś takim. FrontRow korzysta niejako z QT, więc jeśli jesteś w stanie odpalić dany plik a QT powinno też pójść na FrontRow. Może brak codecków? AVI to stary DivX, może ściągnij go i zainstaluj i pozwól QT odtwarzać wszystkie DivX? Czym się objawia pad FrontRowa?

#3 stempien

stempien
  • 80 postów
  • SkądLegnica/Wrocław

Napisano 04 sierpnia 2006 - 22:33

QT odtwarza ten plik przy ktorym FR wymieka. Objawia sie tym ze po wejsciu do katalogu z tymi nieszczesnymi filmami FR pada i zostaje wrocony do pulpitu...

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2006 - 23:16

hum... a duży on jest? Może mi go podeślij, a ja zaczaruje ;) Jak się zdecydujesz to na priva się odezwij. Może jest coś skopane wewnątrz pliku (jakieś złe indeksy?) Tak się składa, że mam QT pro i kilka innych narzędzi do konwersji radzących sobie z DivXami i może po przerobieniu powiedzmy na mov nie będzie już tak szwankował...

#5 stempien

stempien
  • 80 postów
  • SkądLegnica/Wrocław

Napisano 04 sierpnia 2006 - 23:19

extended lord x 3 ;P Czyli pelnometrazowe filmy, a dokladnie rozszerzone wersja wladcy pierscieni, a takze 'wszyscy jestesmy chrystusami' kurde co to moze byc?;/

#6 mariano

mariano
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2006 - 10:18

napisy a jak to jest z napisami w filmach divx uruchamianymi we front row'ie? da się takowe wogóle odtworzyć? oczywiście jeśli będa one w txt

#7 stempien

stempien
  • 80 postów
  • SkądLegnica/Wrocław

Napisano 23 sierpnia 2006 - 10:21

Raczej nie bo FR korzysta z QuickTime'a przy odtwarzaniu filmow, a QT nie odtwarza napisow.

#8 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 23 sierpnia 2006 - 10:44

Zainteresuj sie MediaCentral
http://www.equinux.c...tral/index.html

Odtwarza formaty:
AVI
DivX
DV Files
Xvid
MP3
AC3 codecs
MPEG1
MPEG2
MPEG4

A to tylko ułamek jego możliwości ;)

#9 mariano

mariano
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2006 - 12:30

instalacja niestety przy instalacji wersji 2.1 wyskakuje mi komunikat: MediaCentral cannot b installed on this computer. Nie mam pojęcia o co może chodzić... mam maca mini intel core duo 1.66




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych