Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

JAK ZAINSTALOWAC TOST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 01 sierpnia 2006 - 20:18

witam, sciagnelem toast titanium 7.1 i jak go mam zainstalować?

#2 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 01 sierpnia 2006 - 20:21

A skąd go sciągnąłeś? Jeśli ze strony producenta to chyba jest dołączona instrukcja instalacji?

#3 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 sierpnia 2006 - 20:45

nacisnac 2 razy plik *.dmg, po chwili otworzy ci sie nowe okienko i tam bedizesz mial ikonke tostera. wlasnie ta ikonke przeciagasz do folderu applications na dysku twardym no i juz masz zainstalowane.

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 01 sierpnia 2006 - 21:06

wystarczy jeszcze spuścić świeżo zamontowany na biurku wolumin do kosza. Do toasta nie trzeba mieć przypadkiem numeru seryjnego by z niego korzystać? Polecam darmowy odpowiednik o praktycznie tej samej funkcjonalności - Burn.

#5 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 01 sierpnia 2006 - 21:13

mind sądzę, że ściągnąłes upgrade 7.1 , bo kupić mozna Toast Titanium 7.0, zainstaluj 7.0 a póóniej uaktualnienie

#6 Diodak

Diodak
  • 301 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2006 - 01:04

A skąd go sciągnąłeś? Jeśli ze strony producenta to chyba jest dołączona instrukcja instalacji?

Krzyfar nie ma instrukcji instalacji po ściągnięciu Toasta ze strony Roxio... mało kiedy przy tego typu sofcie sciąganym z sieci jest coś takiego.

Zauważyłem że ostatnio w swoich postach interesujesz się skąd ktoś wiział mp3 albo program zamiast udzielać opowiedzi na pytania :mad: . To że jestes moderatorem nie daje Ci żadnych przywilejów żeby smiecić na forum. Bez obrazy ale jeśli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz :razz:.

#7 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 02 sierpnia 2006 - 05:59

This will not update any version of Toast 5 or Toast 6. - Click here to upgrade to Toast 7 Titanium.
Important:
Before downloading, verify if you need this update. Select “About” from the “Toast Titanium” menu. If the version number is “7.1” or later, you do not need to download this update.
After downloading, follow the instructions in the READ ME file.


To jest cytat ze strony roxio.com. Mam więc prawo przypuszczać że tam jednak jest instrukcja instalacji.

Zresztą o takich rzeczach możemy dyskutować na PW. Zapraszam.

#8 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 02 sierpnia 2006 - 08:48

No jest instrukcja nawet rysunkowa, tylko jej nie kapowałem, a ja chciałbym go używać do wypalania płyt żeby pod windowsem działały bo niektóre nie działają.

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2006 - 08:50

krzyfar, skoro sa instrukcje to po co wogole te forum? przeciesz wszystko mozna w instrukach przeczytac? ;)

#10 Diodak

Diodak
  • 301 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2006 - 14:09

To jest cytat ze strony roxio.com. Mam więc prawo przypuszczać że tam jednak jest instrukcja instalacji.

Zresztą o takich rzeczach możemy dyskutować na PW. Zapraszam.

Mam to ReadMe i nie zauważyłem aby była tam instrukcja po Polsku, a patrząć na te obrazki to wynikałoby że ikone dysku twardego należy przeciągnąć na folder aplikacji .. potem folder aplikacji na folder Roxio ... i do tego folderu przegiągnąć jescze Toast dlatego nie dziwię się że kolega pytał jak zainstalować ten program.

Wszelkie uwagi "skąd ściągnąłeś ten program" albo "zadzwoń do sprzedawcy po pomoc" są nie na miejscu. Wersje ESD oprogramowania mają to do siebie że można je tylko ściągnąć po zakupie, a pomoc techniczna po angielsku to żadna pomoc dla kogoś kto tego języka nie zna. Tak samo bez użyteczne staje się ReadMe.

krzyfar, skoro sa instrukcje to po co wogole te forum? przeciesz wszystko mozna w instrukach przeczytac? ;)

Ano właśnie ;) Krzyfar niech Ci woda sodowa do głowy nie uderza tylko pomagaj innym szczególnie że jesteś moderatorem :). Jeśli ktoś prosi o pomoc to się go nie pyta czy ma do tego prawo :mrgreen:. Zamiast zapraszać mnie na wymianę PW trzeba było odrazu napisać do minda bo to Ty masz problem a nie ja.

A żeby rozmowa nie była jałowa i OT to odpiszę na pytanie minda. Płytka powinna byc nagrana w formacie ISO 9660 w przypadku typowych plików.

Dołączona grafika

Jeśli chcesz nagrać mieszaną zawartość to trzeba wybrać rodzaj dysku Mac/PC. Wtedy zostanie utowrzony hybrydowy dysk i jest mozliwość wybrania które pliki mają być widoczne tylko na PC, które tylko na Macu a które na obu platformach.

Dołączona grafika

W OS X jest taki bonus że hybrydowe CD pojawiają się na biurku jako dwie płyty ;) na jednej widoczna jest zawartość pecetowa a na drugiej makowa :).

#11 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 04 sierpnia 2006 - 09:28

Diodak dzienki za interwencje..... Wiec jak mam toast zainstalowac bo juz pomieszalo mi sie. bo z obsluga to raczej sam dojde metoda prob i bledow.

#12 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2006 - 11:17

zainstaluj (przrzuć do folderu applications) wersję 7.0 a dopiero następnie updejta tym samym sposobem.

#13 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 04 sierpnia 2006 - 12:22

a on pojdzie, tako normalnie czy musze kaske zaplacic?

#14 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2006 - 18:17

no chyba musisz zapłacić, ne? Kolejny raz się powtórzę, Burn jest świetnym darmowym odpowiednikiem o praktycznie tej samej funkcjonalności.

#15 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 04 sierpnia 2006 - 18:45

niom wiem tylko, da sie nimprzegrywac plyty w czasie rzeczywistym?

#16 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 04 sierpnia 2006 - 21:17

duh, nie wiem bo nie mam dwóch nagrywarek na PB, jednak teoretycznie jest możliwość kopiowania, ale z racji nieposiadania przez moją osobę dwóch spawarek to nie jestem w stanie stwierdzić na pewno.

http://burn-osx.sourceforge.net/

#17 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 05 sierpnia 2006 - 08:23

no wlasnie a ja bede mogl posiadac taka mozliosc i chce wiedziec?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych