Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IE dla maca


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 03 sierpnia 2006 - 10:45

Zaraz, zaraz, używam FF na iMac intel Core duo, mam konto w ING Bank Śląski i jakoś nie mam żadnych problemów, jedynie na początku pobrałem sobie z banku 'komponent' po zalogowaniu z menu wybierasz 'ustawienia' -> 'pobierz komponent'. Wszystko działa pod Mac Os X. 8) PS. Jedi_V - chopie trzymej poziom i nie rob sam ganby porzondnym Slonzokom, jakies jest taki frechowny to dowej na to wiyncyj pozor. ;)

#27 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 03 sierpnia 2006 - 17:09

devilla jak ci sie auto zepsuje i jakis "inteligentny inczej" na forum poradzi ci ze masz sobie nowe kupic,to pogadamy,nie bede sie znizal do twojego poziomu,wystarczyla prosta rada kolegi Adlera i wszystko dziala,tylko oczywiscie niektorzy wymadrzacze od razu wiecie co najlpsze,masz taka wladze moderatora to zamknij w koncu ten watek,bo sam z siebie posmiewisko robisz,zaczynam pomalu rozumiec Lacka i jego reakcje na tym forum

#28 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 03 sierpnia 2006 - 17:27

JEDI_V, wrzuc na luz. Przebywanie w cieglym stresie jest ponoc niezdrowe ;)

P.S.
Taka mala posba ;) Zacznij stosowac jakies zasady interpunkcji. Ciezko sie czyta Twoje posty. Jakbym je mial przeczytac na glos, to by mi oddechu zabraklo ;)


#29 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 03 sierpnia 2006 - 18:59

Zamykam ten watek, prosze o bana

#30 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 03 sierpnia 2006 - 20:43

no szkoda, ze nie jestem moderatorem w tym dziale...

#31 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 sierpnia 2006 - 20:48

Proszę bardzo, zgodnie z życzeniem zamykam. Padło tu kilka rozwiązań problemu, nie ma sensu kontynuować. Jedi_V: nie wiem czego oczekujesz od forum ale ono naprawdę będzie działać na zasadzie swobodnej wymiany opinii , wachlarza różnorakich porad nawet jeśli pasuje Ci tylko jedna. Oceny zaś tych porad, które Ci nie pasują, zachowaj , proszę, dla siebie. Zwłaszcza jeśli to są oceny w takiej formie w jakiej je piszesz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych