Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Laickie pytania....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gotti

Gotti
  • 2 postów
  • SkądCH/N/PL

Napisano 01 sierpnia 2006 - 12:16

Witam wszystkich! Aktualnie siedzę w Norwegii i dostałem lap topa, PowerBook G3 :roll: Niestety pierwszą trudnością jaką napotkałem jest język... oczywiście norweski, którego za nic nie rozumiem. Czy da się zmienić owy na jakiś bardziej przystępny? Chociażby angielski? Mógłby mi to ktoś organoleptycznie wytłumaczyć? Będę bardzo wdzięczny :) Serdecznie pozdrawiam K.

#2 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 01 sierpnia 2006 - 12:43

A jaki masz system? Jak 9.x to przynajmniej częściowo problem może rozwiązać polonizator PYM:
http://www.uce.pl/py...stalatorpl.html

#3 Gotti

Gotti
  • 2 postów
  • SkądCH/N/PL

Napisano 01 sierpnia 2006 - 12:53

Niestety, mac os 8.6 :sad:

#4 nazaropeth666

nazaropeth666
  • 16 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 03 sierpnia 2006 - 12:04

Zassij z sieci wersję instalacyjną systemu, z którym ten notebook był sprzedawany i zainstaluj. (Legalne jest u Apple posiadanie systemu, z którym komputer był sprzedawany)

#5 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 03 sierpnia 2006 - 15:05

moja rada wsadź w ten sprzęt 512 mb pożycz od kogoś dvd pod firewire instalnij tygrysa i po sprawie w classika nawet się nie baw. Zero farjdy kupę narzekania

#6 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 03 sierpnia 2006 - 21:03

a co jesli to wallstreet albo lombard? tygrys tylko na pismo z powerbookow g3 chodzi. pozatym to troche piractwo jesli nie kupi boxowego tygrysa...

#7 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 09 sierpnia 2006 - 21:47

oczywiście jak pisze zainstaluj tygrysa to mam na myśli legalnego na tym forum tylko chyba taki soft można polecać :)

#8 Franzelot

Franzelot
  • 4 postów

Napisano 12 listopada 2006 - 09:33

Siemka.Niedawno dostałem iBook'a G3 dopiero co zawalczyłem z systemem i tak sobie sam rady nie dałem, znalazłem kolesia co mi pomógł,ale... Nie zainstalował mi QT Playera.Mój G3 ma napęd DVD i krzyczy mi że potrza mu min QT 4.5 gdzie go znaleźć na Mac OS 9.1 inne kodeki do divx już znalazłem.Dzięki za pomoc.W razie co to GG 2446729

#9 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 12 listopada 2006 - 09:38

Siemka.Niedawno dostałem iBook'a G3 dopiero co zawalczyłem z systemem i tak sobie sam rady nie dałem, znalazłem kolesia co mi pomógł,ale... Nie zainstalował mi QT Playera.Mój G3 ma napęd DVD i krzyczy mi że potrza mu min QT 4.5 gdzie go znaleźć na Mac OS 9.1 inne kodeki do divx już znalazłem.Dzięki za pomoc.W razie co to GG 2446729


Prosze bardzo ;)
Apple QuickTime - 6.0.3
http://www.versiontr...nfo/macos/17804

#10 Franzelot

Franzelot
  • 4 postów

Napisano 12 listopada 2006 - 12:56

Dzięki bardzo .Daj mi może jakieś namiary na siebie bo jeżeli chodzi o Apple to ja jestem noga a niestety nie wydam na jakiegoś laptopa 2500 PLN skoro ten mi jeszcze posłuży.Miałbym sporo pytań "co i jak i z czym się to je" GG 2446729 lub mail franzelot@tlen.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych